Skocz do zawartości


Ikona Witajcie!

Zapraszamy do rejestracji na naszym forum :) Pomocny będzie dla Was Przewodnik dla nowych użytkowników. Bawcie się dobrze!


Zdjęcie

Anime/Manga


53 odpowiedzi na ten temat

#21 Guest_Cieniu_*

Guest_Cieniu_*
  • Gość

Napisany 23 marca 2013 - 04:35

.



#22 metalizer.90

metalizer.90
  • Użytkownik
  • 982 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 23 marca 2013 - 05:25

a kto karze fillery oglądać? to sie omija i nie ogląda.



#23 Kristianus Rex

Kristianus Rex
  • Użytkownik
  • 114 postów
  • Skąd:From The North

Napisany 23 marca 2013 - 05:51

 ja wielbuje się w Dragon Ball'u  :P  Vegeta mój ulubiony  :lol:



#24 Mia

Mia
  • Użytkownik
  • 191 postów
  • Skąd:Kraków/Zabierzów

Napisany 24 marca 2013 - 12:24

 ja wielbuje się w Dragon Ball'u  :P  Vegeta mój ulubiony  :lol:

 i mój... :D



#25 Connor

Connor
  • Użytkownik
  • 977 postów

Napisany 24 marca 2013 - 08:01

To może maraton DB? ale tylko seia podstawowa i ZETKA bo Gt już trochę nudą wieje;)



#26 ronnie

ronnie
  • Użytkownik
  • 318 postów
  • Skąd:Wrocław/Złotoryja

Napisany 25 marca 2013 - 08:09

a kto karze fillery oglądać? to sie omija i nie ogląda.

 Dokładnie, z jednym wyjątkiem. Best filler ever z Naruto, jak próbowali zobaczyć co jest pod maską Kakashiego :D



#27 Guest_Cieniu_*

Guest_Cieniu_*
  • Gość

Napisany 25 marca 2013 - 08:45

.


#28 ronnie

ronnie
  • Użytkownik
  • 318 postów
  • Skąd:Wrocław/Złotoryja

Napisany 03 kwietnia 2013 - 08:10

jeszcze tak z innej beczki. Bleach skończyłem na zapieczętowaniu Aizena i dalej chciałbym czytać. Gdzie mogę znaleźć stare chaptery (na manga-lib.pl) są tylko od 480 i nowsze



#29 Mia

Mia
  • Użytkownik
  • 191 postów
  • Skąd:Kraków/Zabierzów

Napisany 03 kwietnia 2013 - 10:45

Ronnie z tego co widze to tu jest http://mangafox.me/manga/bleach/ calosc. 

 

Polecam wam kto nie widzial anime Monster . Jestem przy 10 odc , swietne .



#30 metalizer.90

metalizer.90
  • Użytkownik
  • 982 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 04 kwietnia 2013 - 08:45

jeśli nie znacie to polecam stronkę z ratiningiem i recenzjami anime i mandze: http://tanuki.pl/  często sie sugeruję ich ocenami i chyba jeszcze sie nie zawiodłem :)



#31 keikan

keikan
  • Użytkownik
  • 206 postów
  • Skąd:Krak-Off

Napisany 04 kwietnia 2013 - 11:38

Ja to pewno podpadnę, ale powiem szczerze, że z mangi/anime to najbardziej lubię hentai ;)



#32 Mia

Mia
  • Użytkownik
  • 191 postów
  • Skąd:Kraków/Zabierzów

Napisany 04 kwietnia 2013 - 02:09

pewnie nie tylko Ty , tylko reszta sie nie przyznaje  :P

 

btw. co to za dlugowlosy przystojniak na Twoim avku? bo cos kojarze



#33 Chester

Chester

    Jo to pie***ola! :)

  • Użytkownik
  • 557 postów
  • Skąd:Jastrzębie Zdrój

Napisany 04 kwietnia 2013 - 02:25

Mi to przypomina Tuomasa z Nightwisha (screen z teledysku do Sleeping Sun) ;)



#34 Mia

Mia
  • Użytkownik
  • 191 postów
  • Skąd:Kraków/Zabierzów

Napisany 04 kwietnia 2013 - 03:03

o..faktycznie  :P dzieki



#35 metalizer.90

metalizer.90
  • Użytkownik
  • 982 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 04 kwietnia 2013 - 09:29

hentai hentai ... hmmmm to zależy jak kilka razy trafiłem, to znaczy ktoś mi dał bo sam takich rzeczy nie ściągam ;) jakieś hentaie to za głowe się złapałem co tam się działo, macki, konie, diabły i anioły, wytryski z macek itp itd .....



#36 Anamesh

Anamesh
  • Użytkownik
  • 138 postów
  • Skąd:Bytom

Napisany 20 kwietnia 2013 - 11:56

no więc, czytam i oglądam :P temat nieco odkurzę, numer 1, Death Note, jest po prostu genialny, świetna fabuła, fajne postaci no i dość cięzki klimat, anime trzyma w napięciu, 2. Hellsing - i tu mamy przykład prawdziwego wampira ;) polecam, jest krwawo...., 3. Devil May Cry - z racji mojej sympatii do gry, to i anime mi się spodobało, bardzo fajnie narysowane, no i dużo akcji. 4. Neon Genesis Evangelion - robi z mózgu sieczke XD po obejrzeniu łaziłem chyba z tydzień zdołowany.... 5. Naruto, Bleach, Dragonball - bo kto tego nie zna i nie oglądał ? Naruto pierwsza seria była super, co do serii drugiej bywało różnie, niestety od dawna nie czytałem, więc nie wiem nawet co obecnie się dzieje, Bleacha też skończyłem oglądac po pokonaniu Aizena, Dragonball w sumie, nie wiem co wy chcecie od serii GT, jest wyraźnie inna, ale jak dla mnie jest oki ;) obecnie jestem w trakcie oglądania Mirai Nikki i zapowiada się nieźle, w międzyczasie przemęczyłem jakieś Rosario and wampire, elfen lied, rosen maiden......aaaaa no i byłbym zapomniał, Kurshitsuji, dla fanatyków Londyńskiego klimatu polecam, anime bardzo przypadło mi do gustu, no a na półce stoją sobie mangi Death Note i Dragonball 



#37 ronnie

ronnie
  • Użytkownik
  • 318 postów
  • Skąd:Wrocław/Złotoryja

Napisany 21 kwietnia 2013 - 04:01

No to fakt, że Bleach po uwięzieniu Aizena bardzo się psuje. Nie zgodzę się, że pierwsza seria Naruto jest super, a druga już mniej. Są inne, przede wszystkim bohater zmienia się z małego, głupkowatego dzieciaka w dojrzałego shinobi. Obie są świetne mają swoje plusy i minusy.



#38 Kristianus Rex

Kristianus Rex
  • Użytkownik
  • 114 postów
  • Skąd:From The North

Napisany 23 kwietnia 2013 - 08:47

a co myślicie o nadchodzącym  Dragon Ball'u : Battle of Gods ? :)



#39 Anamesh

Anamesh
  • Użytkownik
  • 138 postów
  • Skąd:Bytom

Napisany 23 kwietnia 2013 - 11:12

ronnie - w sumie chyba jakoś wolałem tego głupkowatego dzieciaka ;) czasami mam wrażenie że mnie siedzi podobny. Faktem jest, że fajnie widać w tym anime jak postacie dorastają, dojrzewają itp, ale w drugiej serii zabrakło mi tego lekkiego klimatu, do którego przyzwyczaiła mnie pierwsza . Kristianus - szczerze mówiąc pierwsze słyszę, możesz przybliżyć temat? tak wiem że jest google... ale mam mega lenia XD



#40 Krzysiek.

Krzysiek.
  • Użytkownik
  • 371 postów
  • Skąd:Miechów (pod Krakowem)

Napisany 23 kwietnia 2013 - 04:12

To ja obejrzałem Death Note'a, fajne ale według mnie seria kończy się kiedy [UWAGA! SPOJLER!] L ginie. Oglądałem również Bleacha (ale skończyłem na jakimś 160 odcinku), Elfen Lied, Fairy Tail, SAO, zaczałem Monster'a i Hellsing'a oraz Mirai Nikki. Poza tym obejrzałem masę mniejszych serii (kilku-kilkudziesięcio odcinkowych). A co do mang, to jeżeli by ktoś chciał mam do sprzedania cztery tomy Death Note'a (nie używane wręcz, tylko raz przeczytane i od tego czasu leżą na półce) oraz 2 tomy Full Metal Alchemist (te nie czytane wogle, jeden tom zafoliowany). Więc jeżeli ktoś chętny to pisać :D


Stay strong,
Stay true,
Be brave,
It all comes down to you




0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników