Skocz do zawartości


Ikona Witajcie!

Zapraszamy do rejestracji na naszym forum :) Pomocny będzie dla Was Przewodnik dla nowych użytkowników. Bawcie się dobrze!


Zdjęcie

Przewodnik dla nowych użytkowników

batalion forum

  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
Brak odpowiedzi na ten temat

#1 Stoow

Stoow

    człowiek-batalion

  • Użytkownik
  • 710 postów
  • Skąd:Bielsko-Biała / Warszawa

Napisany 10 kwietnia 2013 - 04:46

Czołgiem!

 

Jeżeli dopiero zaczynacie przygodę z naszym pokręconym Battalionem, ten temat jest dla Was. Wiemy, że początki są zawsze trudne, dlatego powstał ten krótki poradnik, którego nieoficjalna nazwa to "Jak przeżyć w Battalionie, poziom podstawowy". Aby nie zginąć w gąszczu spamu i dziwnych ludzi polecamy zastosować się do następujących porad:

 

1. Zaprzeczamy oszczerstwom rozsiewanym przez wrogą propagandę jakoby forum było płatne lub wymagało zrobienia salta by się zarejestrować. Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w dyskusjach, czujcie się jak w domu a Battalion traktujcie jak rodzinę (choć nie pożyczamy pieniędzy po znajomości). Rejestracja na forum nie ma żadnych ograniczeń, w szczególności wiekowych. Jeżeli osiągnąłeś wiek, który pozwala Ci na czytanie ze zrozumieniem i zapamiętanie alfabetu - zapraszamy.

2. Polecamy ustawić awatar wyświetlany przy postach. Nie krępujcie się, jednak jeżeli będzie to Wasze zdjęcie, wybierzcie jakieś kiepskie. Nie wpędzajcie nas w kompleksy. Dobrym pomysłem będzie też uzupełnienie informacji o sobie w profilu.

3. Na samym początku zapoznajcie się z następującymi tematami:

- Regulamin forum - warto wiedzieć za co można dostać klapsa.

- Powitania - absolutna konieczność, napiszcie o sobie kilka słów, poznajmy się.

- Lokalne mini-zloty - to nie temat ale dział. Może mieszkacie w miejscu gdzie jest nas więcej? Zapraszamy na nasze spotkania, by przy filiżance herbaty podyskutować o literaturze i filozofii.

4. Oznaczcie się na mapie użytkowników, pomoże to np. przy organizacji mini-zlotów.

5. Jeżeli poczujecie (jak większość z nas), że Battalion to Wasze miejsce na ziemi, zapraszamy do dołączenia do nas na stopniu oficjalnym. Jak tego dokonać dowiecie się z tematu "Jak dołączyć do Polish Panzer Battalion?".

6. Polecamy odwiedzać stronę Sabaton.pl oraz dołaczyć do nas na Facebooku.

7. O dobre zdrowie Battalionu dba Sztab, czyli grupa ludzi, która była najmniej asertywna kiedy rozdawano te parszywe posady. Rozpoznacie nas po zielonym kolorze na forum oraz podpisie pod awatarem. Macie jakieś pytania, propozycje, sugestie? Zapraszamy do kontaktu z nami, gryziemy tylko za pytanie "kiedy będą nowe utwory o Polsce".

 

Jeżeli przebrniecie przez te punkty to znaczy, że teraz jesteście zdani tylko na siebie. Ostrzegamy, że Battalion wciąga i ciężko z niego zrezygnować, więc dołączacie na własną odpowiedzialność (aczkolwiek gwarantujemy, że będziecie zachwyceni) :)

 

Kłaniamy się nisko,

Sztab Polish Panzer BattalionTakże otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: batalion, forum

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników