Jump to content


Icon Witajcie!

Zapraszamy do rejestracji na naszym forum :) Pomocny będzie dla Was Przewodnik dla nowych użytkowników. Bawcie się dobrze!


Megadeth

megadeth dave mustaine heavy thrash metal wielka czwórka big four metallica rust in peace peace sells

17 replies to this topic

#1 Guest_Cieniu_*

Guest_Cieniu_*
  • Gość

Posted 25 February 2013 - 05:23 PM

.



#2 razz

razz
  • Użytkownik
  • 88 posts

Posted 25 February 2013 - 07:45 PM

Świetna kapela. Jedna z moich ulubionych w thrashu i w ogóle. Najlepsze albumy moim zdaniem mają do "Cryptic Writings", potem spadek formy. Wątpię też, że ten nowy album będzie dobry.



#3 ronnie

ronnie
  • Użytkownik
  • 318 posts
  • Skąd:Wrocław/Złotoryja

Posted 25 February 2013 - 07:49 PM

Rust in Peace jest genialne, najbardziej z niej lubię Hangar 18.

 

 

 

Wątpię też, że ten nowy album będzie dobry.

 

Zobaczymy, chociaż specjalnie się na niego nie napalam.



#4 Guest_Cieniu_*

Guest_Cieniu_*
  • Gość

Posted 25 February 2013 - 07:59 PM

.


#5 lohikaarme

lohikaarme
  • Użytkownik
  • 288 posts
  • Skąd:Jasło

Posted 25 February 2013 - 08:04 PM

Zgadzam się genialny zespół. Bardzo lubię wiele utworów i chyba nie mogłabym wybrać ulubionej.

#6 razz

razz
  • Użytkownik
  • 88 posts

Posted 25 February 2013 - 08:09 PM

Mi Endgame średnio przypadło do gustu. Lubię może 2-3 kawałki. 13 nie słuchałem jeszcze, ale chyba wiem czego się tam spodziewać. Rust in Peace to mistrzostwo, chyba ich najlepszy krążek.



#7 Jimmy

Jimmy

    Twój stary

  • Użytkownik
  • 361 posts
  • Skąd:Chrząszczyżewoszyce

Posted 25 February 2013 - 10:58 PM

wszystko co dobre z Metalliki, bez żadnej jej słabości. Big 4: SLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAYERRRRRRRRR > MegadetH>>>>>>>Anthrax >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>piwo z biedronki>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>(^n)>>>MetallicA

 

rzekłem 



#8 Guest_rafalflagg_*

Guest_rafalflagg_*
  • Gość

Posted 26 February 2013 - 07:08 AM

Ta cała lista wielkich zespołów jest do bani jeśli pomija EXODUS'a



#9 Jimmy

Jimmy

    Twój stary

  • Użytkownik
  • 361 posts
  • Skąd:Chrząszczyżewoszyce

Posted 27 February 2013 - 07:23 PM

Ta cała lista wielkich zespołów jest do bani jeśli pomija EXODUS'a

+1



#10 PLudrak

PLudrak

    daasdasdasdasdada

  • Użytkownik
  • 8 posts
  • Skąd:Klembów FTW

Posted 28 February 2013 - 07:10 PM

Z tego co wiem to konflikt  Megaśmierć vs Metallica został już dawno zażegnany :P

Co do samego zespołu, to jeden z moich ulubionych, a th1rt3en moim zdaniem nie było takie złe. Tzn było gorsze od poprzednich, ale i tak nie było złe 



#11 Lando

Lando
  • Użytkownik
  • 61 posts
  • Skąd:Łódź

Posted 17 March 2013 - 10:01 PM

Megadave... kiedyś mi nie podchodzili, wokal Mustaine'a jakoś mi nie pasował. Ale po kolejnym podejściu ich doceniłem, miałem przyjemność widzieć na żywo... :)


"Zostawcie Tupoleva, nie oddawajcie go. Tam ciągle gra muzyka i wino piją wciąż."


#12 Guest_Cieniu_*

Guest_Cieniu_*
  • Gość

Posted 17 March 2013 - 10:23 PM

.



#13 Jimmy

Jimmy

    Twój stary

  • Użytkownik
  • 361 posts
  • Skąd:Chrząszczyżewoszyce

Posted 18 March 2013 - 08:16 PM

tyle powiem



#14 Guest_Inkwi_*

Guest_Inkwi_*
  • Gość

Posted 18 March 2013 - 09:25 PM

Lubię Megadeth, ale tylko stare albumy, z Risk, trzy utwory, Countdown`a, zaledwie jeden. Te lata mi nie podchodzą, reaktywacja z albumem The World Needs a Hero się nie udała, późniejsze albumy są spoko. Genialne kompozycje, genialne riffy. Cud, miód jak dla mnie :)

 

_____________________

Czy wy też na jednej ze składanek hitów "the best" wydanych przez Megadeth, gdzie jest utwór Peace Sells, na końcu płyty, ma 9 minut i jest remixem wszystkich utworów z tej składanki? Macie coś takiego? Czy to ja coś pobrałem feralnego. (jestem piratem, arr)



#15 Guest_Cieniu_*

Guest_Cieniu_*
  • Gość

Posted 18 March 2013 - 09:41 PM

.



#16 Norbi

Norbi

    Tu mam wpisać tytuł użytkownika :D

  • Użytkownik
  • 147 posts
  • Skąd:Nowy Targ

Posted 07 July 2013 - 04:00 PM

Tak ja miałem podobnie jak @Cieniu tyle że ja usłyszałem "Tornado of Souls" strasznie mi się spodobał. Dave jest świetnym gitarzystą wg mnie jest na 2 miejscu najlepszych gitarzystów świata (pierwszym jest Slash) . Dziś gdy słucham Megadeth już kilka miesięcy mogę śmiało stwierdzić że to jeden z moich  ulubionych zespołów :D



#17 Velionis

Velionis
  • Użytkownik
  • 12 posts

Posted 18 March 2014 - 04:01 PM

Musiałem to dodać :D



#18 Connor

Connor
  • Użytkownik
  • 977 posts

Posted 22 May 2016 - 05:24 PM

No to gdzieś tam buduje się naprawdę niezły band muzyczny... Pewnie szykują nam przywitalny koncert....były perkusista Megadeth po tym jak zasłabł podczas koncertu nie żyje;/ RIP...







Also tagged with one or more of these keywords: megadeth, dave mustaine, heavy, thrash, metal, wielka czwórka, big four, metallica, rust in peace, peace sells

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users