Skocz do zawartości


Ikona Witajcie!

Zapraszamy do rejestracji na naszym forum :) Pomocny będzie dla Was Przewodnik dla nowych użytkowników. Bawcie się dobrze!


Zdjęcie

3.03.2013 - Kraków - Hala Wisły


289 odpowiedzi na ten temat

#241 Puszek

Puszek
  • Użytkownik
  • 328 postów
  • Skąd:Kraków

Napisany 05 marca 2013 - 03:59

:D sie odezwać nawet nie można :D dajcie żyć :D



#242 Chester

Chester

    Jo to pie***ola! :)

  • Użytkownik
  • 557 postów
  • Skąd:Jastrzębie Zdrój

Napisany 05 marca 2013 - 04:04

ale te wulgaryzmy nie są potrzebne.



#243 Puszek

Puszek
  • Użytkownik
  • 328 postów
  • Skąd:Kraków

Napisany 05 marca 2013 - 04:09

Przepraszam :D poprawione :D



#244 Treck

Treck

    Człowiek bez face'a

  • Sztab
  • 853 postów

Napisany 05 marca 2013 - 07:57

Tak jak w analogicznych tematach o koncertach, pragnę podziękować wszystkim tym, którzy byli za wspólną zabawę, stanie w M1( pamiętajcie tam nie wolno siadać!), gadanie na schodach, tańczenie na balkonie, rewelacyjnego afterka na Grodzkiej i całą resztę.

Szczególne dzięki należą się Marmulo i Veloxowi za jeżdżenie po Krakowie bez Was pewnie bym się gdzieś zgubił.



#245 Bonder

Bonder

    Wiktor

  • Użytkownik
  • 23 postów
  • Skąd:Chrzanów

Napisany 05 marca 2013 - 09:14

Apropo M1 - kojarzycie też dziewczynę z wymalowanymi na policzkach flagami Szwecji i Polski? ;d Mamusia przyniosła jej pizze, laska wzięła dosłownie gryza (pewnie głodna jak wilk była) a tu podlatuje ochroniarz - TU NIE WOLNO JEŚĆ! : D Szkoda mi ogólnie tych ludzi z końca kolejki, pewnie się nie doczekali.



#246 Zolka

Zolka

    sezonowa paskuda

  • Użytkownik
  • 86 postów
  • Skąd:Zielsko-Biała

Napisany 05 marca 2013 - 09:49

Taka trv, z mHrocznym wyrazem twarzy? Jezu, jak obok mnie przeszła to myślałam, ze mnie zabije wzrokiem. O.o


"Music it's the air that I breathe, the blood that pumps through my veins, that keeps me alive." Billie Joe Armstrong

Piękni, młodzi i na.ebani all the time!

:ph34r:


#247 Saphirra

Saphirra
  • Użytkownik
  • 290 postów
  • Skąd:Siepraw

Napisany 05 marca 2013 - 09:55

Do Primo Victoria(o ile dobrze pamiętam) wzięło Nas na Gangnam Style na trybunach :D

 

 HaHa, na trybunach? :D Warjaty :D



#248 Balcerek

Balcerek
  • Użytkownik
  • 180 postów
  • Skąd:Znienacka

Napisany 05 marca 2013 - 10:20

To nie były trybuny tylko balkon  ;)



#249 Placek

Placek
  • Pancerni
  • 624 postów
  • Skąd:Kraków

Napisany 05 marca 2013 - 10:28

No tak, mój błąd :D.



#250 Inferno

Inferno
  • Użytkownik
  • 122 postów
  • Skąd:Pszczyna

Napisany 05 marca 2013 - 11:29

Coś ode mnie: En Livstid I Krig :)



Jutro postaram się wrzucić to na inny serwis. Wszystkie filmy, które uploaduję na YT zawsze bardzo cierpią na jakości... nie wiem dlaczego tak sie dzieje, skoro można spotkać ładniej wyglądające filmy, nagrywane w gorszym standardzie. Być może to sprawa kodeku, którego używam, ale pewien nie jestem.



#251 keikan

keikan
  • Użytkownik
  • 206 postów
  • Skąd:Krak-Off

Napisany 06 marca 2013 - 08:17

Apropo M1 - kojarzycie też dziewczynę z wymalowanymi na policzkach flagami Szwecji i Polski? ;d Mamusia przyniosła jej pizze, laska wzięła dosłownie gryza (pewnie głodna jak wilk była) a tu podlatuje ochroniarz - TU NIE WOLNO JEŚĆ! : D Szkoda mi ogólnie tych ludzi z końca kolejki, pewnie się nie doczekali.

hej.. ja stałem za nią :) i czułem zapach tej pizzy :-) kurcze - staliśmy tak blisko siebie nic o tym nie wiedząc...za mną stała dziewczyna w zielono-brązaowym moraczu . Z tego co słyszałem jej rozmowę to z Nowego Targu z jakiejś grupy rekonstrukcyjnej..Ja stałem właśnie pomiędzy nią a tą z flagami na twarzy :-)  Tą pziize ugryzła dosłownie kilka osób przed akwarium, w którym zbierało się autografy...

 

A własnie za tą dziewczyną w moro była ta grupa, kórej zabronili siadać  na podłodze :-)



#252 Agu_Sk

Agu_Sk
  • Użytkownik
  • 560 postów
  • Skąd:Skarżysko-Kamienna

Napisany 06 marca 2013 - 08:29

Koło mnie w KrK kręciło się sporo osób w koszulkach batalionowych :)  dziwne bo głównie czerwonych. Ale jedna dziewczyna wymiatała. Staliśmy pod koniec hali na płycie, nie wiem skąd ona tyle energii wzięła ale dużą część koncertu zarzucała kudłami tak, że wszyscy dookoła stali i patrzyli na nią zamiast na to co na scenie :). Postury była wyjątkowo drobnej, ale wielki szacun...


Idag är någons sista dag. Och någons första. Märkliga vackra liv...

 


#253 Basia

Basia
  • Użytkownik
  • 190 postów
  • Skąd:Warszawa/Pułtusk

Napisany 06 marca 2013 - 08:35

Koło mnie w KrK kręciło się sporo osób w koszulkach batalionowych :)  dziwne bo głównie czerwonych.

To jest więcej czerwonych koszulek? :)

#254 Vessena

Vessena
  • Użytkownik
  • 157 postów

Napisany 06 marca 2013 - 09:41

There can be only one!

 

Czerwona koszulka jest moja i możliwe, że mnie widziałaś. Na koncercie byłam na płycie. I raczej dalej niż bliżej bo nie poguje.



#255 Agu_Sk

Agu_Sk
  • Użytkownik
  • 560 postów
  • Skąd:Skarżysko-Kamienna

Napisany 06 marca 2013 - 10:08

There can be only one!

 

Czerwona koszulka jest moja i możliwe, że mnie widziałaś. Na koncercie byłam na płycie. I raczej dalej niż bliżej bo nie poguje.

Może i tak być - ale wydawało mi się, że widziałam więcej - miałaś chyba bluzę przewiązaną w pasie?? :)


Idag är någons sista dag. Och någons första. Märkliga vackra liv...

 


#256 Bonder

Bonder

    Wiktor

  • Użytkownik
  • 23 postów
  • Skąd:Chrzanów

Napisany 06 marca 2013 - 10:52

hej.. ja stałem za nią :) i czułem zapach tej pizzy :-) kurcze - staliśmy tak blisko siebie nic o tym nie wiedząc...za mną stała dziewczyna w zielono-brązaowym moraczu . Z tego co słyszałem jej rozmowę to z Nowego Targu z jakiejś grupy rekonstrukcyjnej..Ja stałem właśnie pomiędzy nią a tą z flagami na twarzy :-)  Tą pziize ugryzła dosłownie kilka osób przed akwarium, w którym zbierało się autografy...

 

A własnie za tą dziewczyną w moro była ta grupa, kórej zabronili siadać  na podłodze :-)

 

 

Hahaha, byłem w towarzystwie tej dziewczyny w moro i drugiej, wysokiej. Niski gość z torbą i w czarnej, rozpiętej kurtce to ja :D Podbił  do mnie nawet taki starszy koleś pytając się, gdzie znajdzie członków PPB. Też miał moro na sobie, tylko biało czarne. (Urban? ;d)



#257 Vessena

Vessena
  • Użytkownik
  • 157 postów

Napisany 06 marca 2013 - 11:14

Może i tak być - ale wydawało mi się, że widziałam więcej - miałaś chyba bluzę przewiązaną w pasie?? :)

 

ano miałam.



#258 yanasheku.

yanasheku.
  • Użytkownik
  • 34 postów
  • Skąd:Kraków

Napisany 06 marca 2013 - 12:11

dzięki za wspaniały koncert, pozdrowienia dla chłopaka, który obok mnie harcując pod barierką był ubrany w.. sweter i skórę :)

do zobaczenia 17 maja!



#259 keikan

keikan
  • Użytkownik
  • 206 postów
  • Skąd:Krak-Off

Napisany 06 marca 2013 - 12:18

Hahaha, byłem w towarzystwie tej dziewczyny w moro i drugiej, wysokiej. Niski gość z torbą i w czarnej, rozpiętej kurtce to ja :D Podbił  do mnie nawet taki starszy koleś pytając się, gdzie znajdzie członków PPB. Też miał moro na sobie, tylko biało czarne. (Urban? ;d)

 

Stary !!! Ten gość, co pytał o PPB w moro (biało czarne i na to czarna kurtka wzór M65) to byłem JA !!!

 

ps.

 

To już tak po mnie widać wiek :-) Dopiero 40 na karku :-)



#260 Bonder

Bonder

    Wiktor

  • Użytkownik
  • 23 postów
  • Skąd:Chrzanów

Napisany 06 marca 2013 - 12:35

Hahaha o stary :D 






0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników