Skocz do zawartości


Ikona Witajcie!

Zapraszamy do rejestracji na naszym forum :) Pomocny będzie dla Was Przewodnik dla nowych użytkowników. Bawcie się dobrze!


Zdjęcie

2.03.2013 - Warszawa - Hala Sportowa Koło


192 odpowiedzi na ten temat

#141 Cezar

Cezar

    Gut geschäft commando

  • Użytkownik
  • 1 855 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 03 marca 2013 - 01:13

Ale organizatorowi to się karniak należy za te śmieszne pasy na podłodze : \

"Śmieszne pasy na podłodze" to były takie nakładki na na kable, żeby się nie walały. 

Chyba, że masz na myśli wykładzinę, to wtedy fakt.


Dodany obrazek

---------------------------------------

Dodany obrazek

#142 maenthis

maenthis

    hearteater.

  • Użytkownik
  • 381 postów
  • Skąd:przychodzą demony.

Napisany 03 marca 2013 - 01:46

aaaah, żyję!

 

kochani, co za wieczór!!!!! wybaczcie te 5 wykrzyników, ale jak co poniektórzy już słyszeli to była moja pierwsza impreza po porodzie.. który był 4,5 miesiąca temu. tak więc czułam się jakbym wyszła z klatki na wolność. :ph34r:

 

dziękuję całemu batalionowi za super zabawę. świetnie was było znowu spotkać, niektórych po naprawdę latach nie widzenia. świetnie też było poznać tych, których znałam tylko z forum. i tych, których wcześniej nie znałam w ogóle też. ;)

szczególne podziękowania dla gospodarzy imprezy batalionowej, czyli Adiego i Vesseny. czekoladowe fondue rządzi, a dziś zmierzam sobie zrobić pieczone banany. :P

no i oczywiscie jeszcze raz dziekuję mojemu sąsiadowi Błażejowi za podwózkę do domu. :D

 

co do spraw nietowarzyskich, a samego koncertu to przyznam, że dawno nie widziałam takiego młyna. publika dała radę.

głos mój się zgubił, chyba mi upadł gdzieś na dół jak stałam na trybunach i mi go zadeptali, bo mam chrypę jakbym wypiła litra. :B

 

jeśli chodzi o setlistę - genialnie. poltava i lion - dwójka moich faworytów z Carolusa. no i Into the Fire.. drugi z moich ulubionych kawałków Sabatona. co do pierwszego to wiem, że i tak nigdy go nie zagrają, tak więc z tego Into the Fire cieszyłam się jak dziecko. :D

 

aa, no i nie ma to jak pobudka o 7 rano. dla młodej nie ma żadnego znaczenia, że dzisiaj niedziela. auć. >.<


"And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music." (Nietzsche)

my name is freedom.

http://musaa.pl/
 


#143 zoha

zoha
  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisany 03 marca 2013 - 02:21

Dziękuję wszystkim pomagającym przy rozdawaniu pocztówek: Mati, eM, Basia, Chester, Ronnie, kazaa, pawel27g, Metallizer.90, Cezar, zoha - grunt to dobra ekipa :)

Dziekuję pani menadżer ds muzycznych Saturna za życzliwe przyjęcie i taśmę klejącą :)

Prywatnie dziękuję nocującym u mnie krasnoludom za ładne posprzątanie :) oraz Treckowi, Basi i Gaworkowi za miłe towarzystwo :)

Pozdrawiam Martynę - baw się dobrze w Poznaniu :)

I w ogóle :D

ja również dziękuję! było rewelacyjnie, a tak świetnych ludzi jak wyżej wymienieni nie poznałam chyba nigdy!
do zobaczenia następnym razem! :)



#144 Mar5011

Mar5011

    ...

  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Skąd:Lublin

Napisany 03 marca 2013 - 02:40

Super supporty, super publika, super koncert nic dodać nic ująć  :D



#145 Olek96

Olek96
  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisany 03 marca 2013 - 02:50

"Śmieszne pasy na podłodze" to były takie nakładki na na kable, żeby się nie walały. 

Chyba, że masz na myśli wykładzinę, to wtedy fakt.

Mam na myśli wykładzinę, która zawijała się na potęgę.

5h pogo = 2 kilo mniej : (



#146 pawel27g

pawel27g
  • Użytkownik
  • 81 postów
  • Skąd:Grodzisk Mazowiecki

Napisany 03 marca 2013 - 03:05

Szkoda że mi się nie udało być na samym koncercie, ale jeszcze nic straconego. 

Nie dziś to jutro. Może zgarnę bilet na Wrocław.

Dziękuje za wspólną zabawę w Saturnie. 

Pozdrowienia dla każdego nie będę wyliczał :)



#147 Rogal

Rogal
  • Użytkownik
  • 519 postów
  • Skąd:Włocławek

Napisany 03 marca 2013 - 03:09

Ludziska, dzięki wielkie za ten iście battalionowy chrzest, dzięki za wspólne ogarnianie saturna, za wkręcanie do zespołu. Szczególne dzięki dla Krysta i jego sławetnego Krystowozu, za 'ogrzanie' :D
 



#148 Mike Oz

Mike Oz
  • Użytkownik
  • 29 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 03 marca 2013 - 03:22

Ja jedyne czego żałuję to, że nie poznałem Batalionu i niezintegrowałem się. 


Ozzy


#149 Gatida

Gatida
  • Użytkownik
  • 300 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 03 marca 2013 - 03:25

Tylko nawet jak zdobędzie Złotego Bączka, to istnieje kłopot czy wystąpią, są podpisani w tym czasie na Wacken.

Tak wiem o tym. Jednakże, Woodstock to 3 dni, a Jurek Owsiak może zmienić zasady występu zespołu, który zdobywa Złotego Bączka jeśli uzna to za stosowne...i może być tak, że taki zespół wcale nie musi grać na zakończenie Woodstock'u... A jak faktycznie będzie to czas nam to pokaże :-)



#150 maenthis

maenthis

    hearteater.

  • Użytkownik
  • 381 postów
  • Skąd:przychodzą demony.

Napisany 03 marca 2013 - 03:41

Ja jedyne czego żałuję to, że nie poznałem Batalionu i niezintegrowałem się. 

 

nauczka na przyszłość. (;


"And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music." (Nietzsche)

my name is freedom.

http://musaa.pl/
 


#151 PLudrak

PLudrak

    daasdasdasdasdada

  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Skąd:Klembów FTW

Napisany 03 marca 2013 - 03:43

Dzięki wielkie ludzie. 
Wie ktoś może kiedy wyemitują ten materiał co tvp zrobiło przed 40:1? 
I czy jeśli do tej pory dzwoni mi w lewym uchu to powinienem zgłosić się do lekarza?  :P



#152 Olek96

Olek96
  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisany 03 marca 2013 - 03:59

Myślę, że czas się przyzwyczaić  ;) 

Ale zaznaczam iż lekarzem nie jestem i nie planuję być!



#153 Fiona

Fiona

    battering ram

  • Użytkownik
  • 222 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 03 marca 2013 - 04:13

zdjęcia z koncertu Sabatonu, autor Janusz Maciejowski
https://www.facebook...66936905&type=1

zdjęcia z koncertu Eluveitie, autor Janusz Maciejowski
https://www.facebook...66936905&type=1

zdjęcia z koncertu Wisdom, autor Janusz Maciejowski

https://www.facebook...66936905&type=1



#154 szczupły

szczupły
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Skąd:Wołomin

Napisany 03 marca 2013 - 04:43

Pomimo ogromnej kolejki przed wejściem było wyśmienicie

 





 



#155 Blazej

Blazej
  • Użytkownik
  • 1 758 postów
  • Skąd:Somewhere in Time

Napisany 03 marca 2013 - 07:30

Też na koncert się tym razem nie udało, ale fantastycznie było Was poznać u Ki Adi'ego na afterparty - nie wiem czy ludzie z innych fanklubów są tak zżyci i pozytywni.

 

Ciekawe też, że gros fanów to studenci nietypowych (przeważnie północnych) filologii.

 

dzięki za zaproszenie na imprezę i do zobaczyska następnym razem, może tym razem uda się z Młodym. :). Tfu, tfu, nie zapeszyć, ale na Czyżynalia powinno się już nam udać.


Kto nie wierzy w cuda, ten nie jest realistą - Dawid Ben Gurion

#156 szczupły

szczupły
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Skąd:Wołomin

Napisany 03 marca 2013 - 08:07

Jedynym mankamentem była organizacja (nie wiem czy to jest pierwszy taki koncert w tym miejscu) pomimo której (albo jej braku) koncert i tak był świetny...

 

Kolejka przed wejściem , żadnych informacji, wyjście na szluga i WC tylko z opaską - dobrze ze opaski były wydawane bez biletu bo zanim bym znajomego z numerkiem szatni znalazł to (nie pomyślałem o zabraniu biletu ze sobą) bym do Wc nie dotarł, mata na podłodze która mogła doprowadzić do wielu wypadków

 

A i tak było zajebiście...a jak nie wierzycie to pozostałe standarty z wczorajszego dnia

 

 



#157 Lilly Lill

Lilly Lill

    cho-cho-Chodo

  • Użytkownik
  • 259 postów
  • Skąd:Gliwice/Oleśnica

Napisany 03 marca 2013 - 08:12

Hej! Hej! Hej!
Z tej strony Asia, przedstawiana również jako Chodo - ta od węgierskiego i Majowego chóru. Tu macie mnie pod nickiem, pod którym na ogół występuję w Internecie.
Bardzo miło było mi się spotkać z Wami, posiedzieć i porozmawiać! Szczególne podziękowania dla gospodarzy imprezy za nocne owoce z czekoladą! :)

Pozdrowienia dla wszystkich i mam nadzieję, że to nie było nasze ostatnie spotkanie! :)



#158 Basia

Basia
  • Użytkownik
  • 190 postów
  • Skąd:Warszawa/Pułtusk

Napisany 03 marca 2013 - 08:29

Nie dziś to jutro. Może zgarnę bilet na Wrocław.

A to będzie jeszcze jeden koncert we Wrocławiu? 

(Paweł, myśl co piszesz, proszę)

 

Bardzo miło było mi się spotkać z Wami, posiedzieć i porozmawiać! Szczególne podziękowania dla gospodarzy imprezy za nocne owoce z czekoladą! :) 

Podpisuję się pod tym ;)



#159 zoha

zoha
  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisany 03 marca 2013 - 08:56

przy wskazówkach Fiony stwierdziłyśmy z Martyną, że dodam zdjęcia ciastek, które dałyśmy chłopakom w Saturnie :D
https://mail.google....nline&safe=1
https://mail.google....nline&safe=1

https://mail.google....nline&safe=1

https://mail.google....nline&safe=1

taka nasza osobista tradycja z tymi prezentami ^^



#160 Cezar

Cezar

    Gut geschäft commando

  • Użytkownik
  • 1 855 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 03 marca 2013 - 09:01

Musisz wrzucić fotki na jakiś hosting, bo te linki prowadzą do Twojego adresu e-mail ;)


Dodany obrazek

---------------------------------------

Dodany obrazek




0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników