Skocz do zawartości


Ikona Witajcie!

Zapraszamy do rejestracji na naszym forum :) Pomocny będzie dla Was Przewodnik dla nowych użytkowników. Bawcie się dobrze!


Zdjęcie

23.01.2015 Warszawa, Torwar

warsaw koncert heroes

198 odpowiedzi na ten temat

#161 Nina

Nina
  • Sztab
  • 4 058 postów
  • Skąd:Flower-Żul-strasse

Napisany 23 stycznia 2015 - 12:20

Masz facebook'a? Sylwia  ma jeden bilet do sprzedania :)


I'm a victim of self-created brain defect - InLegend

#162 Hass

Hass

    Hasacz Hasający

  • Użytkownik
  • 724 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 24 stycznia 2015 - 01:46

Ok. Wstałam! Dzięki wszystkim za spotkanie i świetny koncert i macarene (jeśli tak to się pisze) i after i w ogóle. Do następnego!
Dodany obrazek

#163 Nina

Nina
  • Sztab
  • 4 058 postów
  • Skąd:Flower-Żul-strasse

Napisany 24 stycznia 2015 - 02:29

Koncert był super! Dziękować wszystkim będę dopiero jak bezpiecznie dotrę do Wawy pp trasie. Ale zarówno na ss, gigu jak i na afterze było zacnie ^^

Wysyłane moją Hedwigą


I'm a victim of self-created brain defect - InLegend

#164 Blazej

Blazej
  • Użytkownik
  • 1 758 postów
  • Skąd:Somewhere in Time

Napisany 24 stycznia 2015 - 02:58

Podobnie jak Hass życzę wszystkim miłego poranka :). Mój trzeci koncert Sabaton i zdecydowanie najlepszy jak do tej pory. Afterek też super. A tu tyle roboty leży odłogiem :wacko:


Kto nie wierzy w cuda, ten nie jest realistą - Dawid Ben Gurion

#165 Connor

Connor
  • Użytkownik
  • 977 postów

Napisany 24 stycznia 2015 - 04:01

No to po roku nieobecności na koncertach Sabatonu wróciłem do życia..chyba...bo jeszcze nie do końca szystko poukładane tak jak poinno, ale jednak na jak najlepszej drodze;) skończą się sytuacje, że w ostatniej chwili będę sprzedaał bilety i rezygnował ze spotkań ;) Na wczorajszy koncert szedłem z małą obawą że po 15-20 minutach opuszczę Torwar ze względu, że był to pierwszy koncert metalowy Beti;) hmm... ale o dziwo wytrzymała i jej się bardzo podobało. co do koncertu, to perkusja widziana na żywo niszczy system. Ech... gdyby nie te moje pieprzone zasądzone godziny prac społecznych za dwa niezapłacone mandaty, to pewnie poszlibyśmy choć na chwilę na after. tak czy inacej fajnie było zobaczyć stare mordki, jak i poznać w końcu nowe;) do zoba na spotkaniach międzykoncertowymi jak i na koncertach;)

 

PS. Kredzia...Twoja reakcja na koszulkę i śmiech.... nie do opisania;)



#166 pawel27g

pawel27g
  • Użytkownik
  • 81 postów
  • Skąd:Grodzisk Mazowiecki

Napisany 24 stycznia 2015 - 04:23

Kocert był świetny jeden z lepszych, dzięki wam za towarzystwo na ss koncercie i after. Ja w końcu wróciłem do życia i kurcze czemu maka nam zamykają o 4.

#167 Angie

Angie
  • Użytkownik
  • 35 postów

Napisany 24 stycznia 2015 - 07:33

Ja też nareszcie w domu! Nie mogłam doczekać się tej chwili, aż będę w Szczecinie -_-  Koncert dopiero mój drugi, ale znowu jestem zachwycona i szkoda, że już się skończyło. Zazdroszczę wam dzisiejszego Wrocławia i tej całej reszty koncertów. Żałuję, że pobiegłam szukać jedzenia i byłam krótko na afterze :(  Ogromnie dziękuję, jesteście super i z niecierpliwością czekam na kolejne spotkanie :)

 

McD całodobowy, ale nieczynny w godzinach 4-5. Wtf?



#168 Beti5

Beti5
  • Użytkownik
  • 11 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 24 stycznia 2015 - 08:01

Jeszcze nie ochłonęłam po wczorajszym koncercie Sabatonów :) A biorąc pod uwagę, że był to mój pierwszy ich koncert .... to pewnie ochłonę za dłuższą chwilę ;) Koncert był mega!!!! Teksty, muzyka i atmosfera - genialne!!! I te dzieciaki biegające w patriotycznych koszulkach i znające wszystkie teksty Sabatonów - no kosmos !!  Miło było Was wszystkich poznać i się spotkać tych, których poznałam już wcześniej :)  Do następnego zobaczenia na koncertach i nie tylko :)..

 

PS.

Na wczorajszy koncert szedłem z małą obawą że po 15-20 minutach opuszczę Torwar ze względu, że był to pierwszy koncert metalowy Beti;) 

 

Connor, no dzięki za wiarę we mnie, ech...... ;)
 



#169 Broda

Broda
  • Użytkownik
  • 19 postów

Napisany 24 stycznia 2015 - 11:28

Witam, Bonjur, Bueno Noche koncert zajebisty, afterek 100/10 tylko powrót bez rewelacji, mam nadzieje że nie długo się znowu zobaczymy :D tym czasem trzeba kminić szmal na pozostałe koncerty :D

 

P.S. Jebać PKP



#170 pawel27g

pawel27g
  • Użytkownik
  • 81 postów
  • Skąd:Grodzisk Mazowiecki

Napisany 25 stycznia 2015 - 06:13

@Angie wsumie to zostaliśmy uprzejmie wyproszeni z lokalu w celu jego zamknięcia by pójść w celu poszukiwania jedzenia gdzie cało dobowy mak jest zamykany hehe. a twój sprzedawał OGNISTA kartkę powtarzam OGNISTA. HEHE cieszymy się ze udany :) mam nadzieję ze podróż była bez problemu i już bez kupna BANDAŻY

#171 Broda

Broda
  • Użytkownik
  • 19 postów

Napisany 25 stycznia 2015 - 04:42

Jeżeli chodzi o problemy to nie będę was oszukiwał i powiem w prost, że ludzie w Stolicy nie są za bardzo sympatyczni :/ ale jakoś się dojechało. A co nie chcesz może kupić tej Ognistej kartki wciąż czeka na nowego właściciela :D



#172 Noja

Noja
  • Użytkownik
  • 319 postów
  • Skąd:S.

Napisany 25 stycznia 2015 - 07:15

Ale w sensie że co? że my nie jesteśmy sympatyczni - warszawski kawałek PPB? 



#173 Kejti

Kejti

    Jeżdżę suzukię...

  • Użytkownik
  • 722 postów
  • Skąd:Kalmar, Sweden

Napisany 25 stycznia 2015 - 08:02

Spytaj pani co za Rogalem pod sceną stała co myśli o PPB ;)
SEE CAROLUS SIZE!

My vibrator has two wheels :)

#174 Blazej

Blazej
  • Użytkownik
  • 1 758 postów
  • Skąd:Somewhere in Time

Napisany 25 stycznia 2015 - 08:09

Moja kumpela Chie była Wami zachwycona :). Szkoda że nie widzieliście, jak przedzieramy się przez tłum do barierek. Szliśmy razem i tylko mówiłem: "Przepraszamy, pani przyjechała z Japonii na koncert". Ludzie tak baranieli, że od razu robili szpaler :D.


Kto nie wierzy w cuda, ten nie jest realistą - Dawid Ben Gurion

#175 Hass

Hass

    Hasacz Hasający

  • Użytkownik
  • 724 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 25 stycznia 2015 - 09:42

ta, widziałam, nawet ta kobita co robiła awanture bo została wyszturchana w trzecim rzędzie od barierek miala niezłą mine.

Ps. ooo o te panią właśnie mi chodzi :D


Dodany obrazek

#176 Angie

Angie
  • Użytkownik
  • 35 postów

Napisany 25 stycznia 2015 - 09:58

@pawel27g Niby uprzejmie, ale ochroniarz już był narwany <_< Przez te przeklęte bandaże zgubiliśmy Kejti! :o



#177 pawel27g

pawel27g
  • Użytkownik
  • 81 postów
  • Skąd:Grodzisk Mazowiecki

Napisany 25 stycznia 2015 - 10:22

@broda przynajmniej ty nadrobiłeś sympatycznością :) a minist kartke JUŻ SPRZEDAŁEŚ stołkówi. hehe a jak tam kejty co się z nią wydarzyło dalej?

#178 Blazej

Blazej
  • Użytkownik
  • 1 758 postów
  • Skąd:Somewhere in Time

Napisany 25 stycznia 2015 - 10:26

Kejti stała przy samych barierkach i świetnie się bawiła, a ja miałem bardzo dogodny punkt widokowy tuż za jej plecami; tylko jakiegoś chamskiego drągala wzrostu 180+ trzeba było spychać do tyłu żeby niższym nie zasłaniał gamoń jeden :).


Kto nie wierzy w cuda, ten nie jest realistą - Dawid Ben Gurion

#179 pawel27g

pawel27g
  • Użytkownik
  • 81 postów
  • Skąd:Grodzisk Mazowiecki

Napisany 25 stycznia 2015 - 10:40

mi chodzi już po afterze

#180 Angie

Angie
  • Użytkownik
  • 35 postów

Napisany 25 stycznia 2015 - 10:50

Kejti do toalety, my po bandaże, zaginiona w akcji. Ale prawdopodobnie pobiegła cała i zdrowa na pociąg -_-





Dodaj odpowiedź



  



Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: warsaw, koncert, heroes

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników