Skocz do zawartości


Ikona Witajcie!

Zapraszamy do rejestracji na naszym forum :) Pomocny będzie dla Was Przewodnik dla nowych użytkowników. Bawcie się dobrze!


Zdjęcie

Szybcy i Wsciekli 6 4DX


89 odpowiedzi na ten temat

#1 metalizer.90

metalizer.90
  • Użytkownik
  • 982 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 22 maja 2013 - 09:33

Przeglądając dziś repertuar kina Cinema City zauważyłem ciekawy dopisek 4DX przy tytule filmu Szybcy i Wściekli 6 i zastanowiło mnie o co chodzi. A więc:

 

Nadszedł czas, by doświadczenie filmowe nabrało nowego znaczenia. Każdy aktywny fotel w sali Škoda 4DX™ porusza się w trzech płaszczyznach: wznoszącej, falującej i kołyszącej. Dzięki efektom specjalnym umieszczonym w aktywnych fotelach połączonym z dyszami imitującymi ruch powietrza, rozpylonymi kroplami wody, powietrzem muskającymi plecy i nogi, widz może zanurzyć się w filmie i stać się uczestnikiem toczącej się na ekranie akcji.

Otwórz wszystkie swoje zmysły, aby kinowe doświadczenie pochłonęło Cię całkowicie!

Aktywne fotele poruszają się we wszystkich kierunkach. Specjalne dyfuzory rozpylające wodę urealniają filmowe sceny. Nowoczesny system nawiewu muska szyję podmuchem wiatru. Niezwykłym uzupełnieniem wrażeń jest system emisji zapachów. Specjalne lampy wysyłają przeszywające ciemność błyski piorunów.

 

 

4DX ™ to rewolucyjna technologia kinowa, która dzięki zastosowaniu niezwykłych efektów, oddziałuje na wszystkie pięć zmysłów. Pozwala to na absolutne kinowe przeżycie podczas oglądania filmów.


Sala kinowa Škoda 4DX wyposażona jest w zaawansowany technologicznie system ruchomych foteli, zsynchronizowanych z toczącą się na ekranie akcją największych hitów filmowych. Wszystko to potęguje wrażenia i odczuwane przez widownię filmowe emocje.

Dzięki zastosowaniu tej technologii fizycznie odczuwamy efekty takie jak wiatr, mgła, błyski piorunów i zapachy. W filmach 3D zastosowano aż 24 rodzaje dostępnych, dodatkowych efektów specjalnych.

Nowoczesny system projekcji filmów 3D na srebrnym ekranie Cinema City zapewni publiczności krystalicznie czysty obraz, absolutne doświadczenia filmowe i niezapomniane emocje.

 

 

Tylko lekki szok jeśli chodzi o bilety. Ulgowe 36 Normalne 46 w weekendy tylko  po 46.



#2 Cezar

Cezar

    Gut geschäft commando

  • Użytkownik
  • 1 855 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 22 maja 2013 - 09:43

Na bogato. Trzeba się przejsć :D

Ciekawe czy gdyby był puszczany Tytanik to też by lodowatą wodę puścili :D


Dodany obrazek

---------------------------------------

Dodany obrazek

#3 metalizer.90

metalizer.90
  • Użytkownik
  • 982 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 22 maja 2013 - 09:50

Na bogato zgadza się i jest to super nowość bo takie pokazy ruszają właśnie od dziś. Ciekawe czy nowa technologia się przyjmie i więcej filmów takich właśnie będzie powstawało, czy cena będzie odstraszała ludzi, bo jednak standardowy film w środe można zobaczyć za 14 zł.

Mimo ceny i tak pewnie się pójdzie (z Batalionem?) bo przecież należy sprawdzić taką nowość ;)



#4 Cezar

Cezar

    Gut geschäft commando

  • Użytkownik
  • 1 855 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 22 maja 2013 - 09:53

Jestem za. Nawet jeśli sam film jakoś mnie nie kręci (nie widziałem nawet poprzednich części :P ) to przejdę się chętnie dla samego przetestowania tej nowości :D


Dodany obrazek

---------------------------------------

Dodany obrazek

#5 Basia

Basia
  • Użytkownik
  • 190 postów
  • Skąd:Warszawa/Pułtusk

Napisany 22 maja 2013 - 10:52

przejdę się chętnie dla samego przetestowania tej nowości :D

Ja też! Ja też! :D

#6 Cezar

Cezar

    Gut geschäft commando

  • Użytkownik
  • 1 855 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 22 maja 2013 - 10:59

A co! Kto bogatym zabroni? :lol:


Dodany obrazek

---------------------------------------

Dodany obrazek

#7 metalizer.90

metalizer.90
  • Użytkownik
  • 982 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 22 maja 2013 - 11:16

burżuje :D



#8 Placek

Placek
  • Pancerni
  • 624 postów
  • Skąd:Kraków

Napisany 22 maja 2013 - 11:51

A jak aktor zrobi kupę to też poczujemy? :D



#9 metalizer.90

metalizer.90
  • Użytkownik
  • 982 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 22 maja 2013 - 11:58

No jasne, że ...... tak!

0:59



#10 Placek

Placek
  • Pancerni
  • 624 postów
  • Skąd:Kraków

Napisany 22 maja 2013 - 12:09

hahaha, dobre :D



#11 czacza

czacza
  • Użytkownik
  • 221 postów
  • Skąd:Szczecin

Napisany 22 maja 2013 - 12:50

ja tyż chcem iść, a u mnie nie ma takiego :(



#12 Neither

Neither
  • Użytkownik
  • 1 598 postów
  • Skąd:Ostróda

Napisany 22 maja 2013 - 02:16

nieźle, trza iść. To jak się uzbiera co najmniej 5 osób to zarezerwuje jak ostatnio, żeby razem siedzieć. Seanse tylko w Arkadii, miejsc w sali tylko 150, więc trzeba rezerwować na jakiś tydzień do przodu. Ciekawe jak z widzialnością z dalszych rzędów - skoro ekran nie jest wielki to może lepsze efekty były by w 1 rzędzie? Coś takiego było na Bemowie, jakieś 4 żywioły czy coś w ten deser - taka mała salka w stylu 4DX tylko że tam wchodziło z 50 osób i wtedy najfajniej było w pierwszym rzędzie. 


Dodany obrazek


#13 metalizer.90

metalizer.90
  • Użytkownik
  • 982 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 22 maja 2013 - 04:21

nie mam pojęcia czy lepiej by było w pierwszym rzędzie? raczej, bo za pewne trzeba by było ciągle patrzeć do góry i machać na lewo i prawo aby ogarnąć ekran, ja zawsze biorę sekcję rzędową od połowy do 3/4 sali i oczywiście maksymalnie jak sie da na środku.



#14 Neither

Neither
  • Użytkownik
  • 1 598 postów
  • Skąd:Ostróda

Napisany 22 maja 2013 - 04:32

no właśnie może być inaczej bo jest mały ekran (w porównaniu do mojego xD) i kąt widzenia dla osób w pierwszych rzędach jest bardziej komfortowy. 


Dodany obrazek


#15 Cezar

Cezar

    Gut geschäft commando

  • Użytkownik
  • 1 855 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 22 maja 2013 - 04:33

Poza tym to będzie film 3d, więc machać głową na lewo i prawo w tych okularkach to też kiszka :D Więc też jestem za jakimś środkowym rzędem. 


Dodany obrazek

---------------------------------------

Dodany obrazek

#16 metalizer.90

metalizer.90
  • Użytkownik
  • 982 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 22 maja 2013 - 04:35

ale jednak Szybcy i Wściekli 6 to film "standardowy kinowy" nie coś o czym wspominałeś z Bemowa i pewnie jest  w 16:9 lub 21:9 resolution i tu nie można za bardzo ingerować w proporcje obrazu, chyba, że została specjalnie zmodyfikowana.



#17 Neither

Neither
  • Użytkownik
  • 1 598 postów
  • Skąd:Ostróda

Napisany 22 maja 2013 - 05:11

no trzeba obczaić jak to wygląda. Na pierwszy raz się weźmie rezerwnie gdzieś po środku.

 

piszcie kto idzie i kiedy wam pasuje

 

1. Neither - byle nie w niedziele 


Dodany obrazek


#18 Basia

Basia
  • Użytkownik
  • 190 postów
  • Skąd:Warszawa/Pułtusk

Napisany 22 maja 2013 - 05:34

1. Neither - byle nie w niedziele 

2. Basia (byle w piątek albo sobotę, byle nie 31maja/1 czerwca, a jakby chciało Wam się czekać do 7 czerwca to byłoby idealnie ;)



#19 Cezar

Cezar

    Gut geschäft commando

  • Użytkownik
  • 1 855 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 22 maja 2013 - 05:50

1. Neither - byle nie w niedziele 

2. Basia (byle w piątek albo sobotę, byle nie 31maja/1 czerwca, a jakby chciało Wam się czekać do 7 czerwca to byłoby idealnie  ;)

3. Cezar - byle koło godziny 17/18 i byle nie w weekendy, bo drogo :D

Dodany obrazek

---------------------------------------

Dodany obrazek

#20 Neither

Neither
  • Użytkownik
  • 1 598 postów
  • Skąd:Ostróda

Napisany 22 maja 2013 - 05:58

@up 

 

w takim wypadku proponuje na gołe klaty Basia vs. Czarek. Albo walkę w kisielu 


Dodany obrazek





0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników