Skocz do zawartości


Ikona Witajcie!

Zapraszamy do rejestracji na naszym forum :) Pomocny będzie dla Was Przewodnik dla nowych użytkowników. Bawcie się dobrze!


Zdjęcie

Kibicowanie

legia warszawa żyleta nigdy nie zginie 206

60 odpowiedzi na ten temat

#41 Placek

Placek
  • Pancerni
  • 624 postów
  • Skąd:Kraków

Napisany 19 czerwca 2017 - 02:23

Gratulacje MP, natomiast Wasz profil mógłby zmienić nazwę na TT i zdjęcie w tle, bo tytułów mistrza Polski macie póki co 12 jeszczeDodany obrazek

Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka



#42 Nina

Nina
  • Sztab
  • 4 058 postów
  • Skąd:Flower-Żul-strasse

Napisany 22 czerwca 2018 - 01:24

Tyle się dzieje a tu cisza... Wygramy mundial w tym roku?


I'm a victim of self-created brain defect - InLegend

#43 Blazej

Blazej
  • Użytkownik
  • 1 758 postów
  • Skąd:Somewhere in Time

Napisany 22 czerwca 2018 - 03:54

Jezeli wygramy Senegal powie ze jest lepszy od mistrza swiata :)
Kto nie wierzy w cuda, ten nie jest realistą - Dawid Ben Gurion

#44 Nami

Nami
  • Pancerni
  • 965 postów
  • Skąd:Kraków

Napisany 22 czerwca 2018 - 11:03

Zobaczymy. Ja jestem optymistką ;)

"History's written today"

~Sabaton "Primo Victoria"


#45 Mati

Mati
  • Użytkownik
  • 1 414 postów
  • Skąd:Krakow/BBa

Napisany 23 czerwca 2018 - 08:43

a kiedy grają? :v 



#46 Nina

Nina
  • Sztab
  • 4 058 postów
  • Skąd:Flower-Żul-strasse

Napisany 24 czerwca 2018 - 12:17

Dzisiaj! Kto ogląda? :P
I'm a victim of self-created brain defect - InLegend

#47 Mary

Mary
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisany 24 czerwca 2018 - 09:26

...



#48 Blazej

Blazej
  • Użytkownik
  • 1 758 postów
  • Skąd:Somewhere in Time

Napisany 24 czerwca 2018 - 09:27

Niiiic sięęęęę nieeeee staaaało,   :( Pooolacy niiiic sięęęe nieeee sta-sta-  :( stał-ło, buuuuuuhuuuuuhuuuuuu!

 

"Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej". Adam Nawałka.


Kto nie wierzy w cuda, ten nie jest realistą - Dawid Ben Gurion

#49 Nina

Nina
  • Sztab
  • 4 058 postów
  • Skąd:Flower-Żul-strasse

Napisany 24 czerwca 2018 - 10:15

Właśnie się zastanawiam skąd ludzie mieli tyle nadziei na to, że jednak wygramy. Przecież nie jesteśmy raczej "dobrą drużyną" w piłce. To skąd takie oczekiwania?
I'm a victim of self-created brain defect - InLegend

#50 Blazej

Blazej
  • Użytkownik
  • 1 758 postów
  • Skąd:Somewhere in Time

Napisany 25 czerwca 2018 - 05:54

Po ostatnim Euro można było mieć nadzieję - wtedy odpadliśmy dopiero w ćwierćfinałach - i to po karnych z Portugalią, która ostatecznie zdobyła mistrzostwo. Niestety im bliżej MŚ, tym większy niepokój odczuwałem. Hurraoptymizm Nawałki i komentatorów przypominał sytuację z Korei/Japonii 2002, gdzie mecz z Koreą miał być "formalnością", tylko z Portugalią trzeba się było przyłożyć. Skończyło się niewiele gorzej niż teraz (z Koreą 0:2, z Portugalią 0:4).

Tyle dobrego, że zebraliśmy uczciwy i zasłużony łomot od lepszej drużyny, więc unikniemy pseudoanalitycznego bełkotu "bo przypadkowo", "bo mieliśmy pecha", "bo sędzia kalosz" itp.


Kto nie wierzy w cuda, ten nie jest realistą - Dawid Ben Gurion

#51 Nami

Nami
  • Pancerni
  • 965 postów
  • Skąd:Kraków

Napisany 25 czerwca 2018 - 10:42

Pozwolicie, że skopiuję swój post z fb, na który ludzie zareagowali śmiechem (6/28 reakcji), a ja naprawdę tak uważam... No może z tym stresem nie do końca, ale dalej xD

 

 

Tyle negatywnych i depresyjnych teraz postów na fb w związku z odhaczeniem meczu o wszystko...

A ja spojrzę na to tak - pierwszy raz od 12 lat na Mundialu. Zestresowały się chłopaki 1f609.png;) Trudno, trza żyć dalej. Poprawią się. I tak jest sukcesem to, że się dostali.

I ja, ze swoim niepoprawnym optymizmem, mówię Wam - za dwa lata mistrzostwo Europy, a za 4 lata wyjdziemy z grupy 1f609.png;)

I tere;)"

"I


"History's written today"

~Sabaton "Primo Victoria"


#52 Nina

Nina
  • Sztab
  • 4 058 postów
  • Skąd:Flower-Żul-strasse

Napisany 25 czerwca 2018 - 12:01

O, to nawet nie wiedziałam że w Euro coś osiągnęliśmy. A to podobny skład i trener?

Sporo ludzi też ciśnie o to, że w reklamach grają piłkarze zamiast na boisku. Nie mam telewizora więc się nie znam. Ale ilość tego typu wypowiedzi po meczu mnie zalała :o
I'm a victim of self-created brain defect - InLegend

#53 Mati

Mati
  • Użytkownik
  • 1 414 postów
  • Skąd:Krakow/BBa

Napisany 25 czerwca 2018 - 01:13

niestety ale to prawda. nie tylko w tv ale w Internetach ich pełno. nie są aktorami tylko piłkarzami i na tym powinni się skupić. jasne, można mówić w nieskończoność, że nic się nie stało, następnym razem itd. ale po to trenują - albo i nie- by mieć jakieś wyniki, a tu? pierwsza lepsza okazja by zabłysnąć a dostają łomot aż uszami wychodzi... :/  dobrze, że pozostałe nasze drużyny dają radę, szkoda tylko, że większość skupia się na niezmiennie stale niskim poziomie piłki nożnej bo to "sport narodowy" wa mać. noo, to wylałam co mi na sercu leżało :P 



#54 Sniegu

Sniegu

    Mordodrzyj

  • Pancerni
  • 1 594 postów
  • Skąd:Police k. Szczecina

Napisany 25 czerwca 2018 - 06:07

Jako osoba zupełnie niezwiązana ze sportem ale posiadająca w domu dwoje zagorzałych fanów siatki kobiet, polecam ten sport. Lżejszy na nerwy. Zwłaszcza jak się kibicuje Chemikowi Police :P


- But I don't want to go among mad people!
- Oh, you can't help that. We're all mad here.

#55 Sir Druggist

Sir Druggist

    From darkness we come and to darkness we sail!

  • Użytkownik
  • 429 postów
  • Skąd:Poznań

Napisany 26 czerwca 2018 - 12:47

Nie interesuje się za bardzo piłką ale strasznie przyjemnie czyta się te teorie spiskowe i informacje o dramach w reprezentacji:

 

https://www.reddit.c...after_columbia/



#56 Nina

Nina
  • Sztab
  • 4 058 postów
  • Skąd:Flower-Żul-strasse

Napisany 26 czerwca 2018 - 07:50

Hahaha, te dwa ostatnie najlepsze!

- Stanowski, most well informed journalist about polish team tells that Fabiański, Krychowiak and Błaszczykowski made a group that is both against Lewandowski as a captain and younger players as starters.

- Pazdan fires up atmosphere saying that there will be need to openly talk about what happened in Arłamow, during last team trainings before going to Russia
I'm a victim of self-created brain defect - InLegend

#57 kazaa9

kazaa9
  • Użytkownik
  • 569 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 26 czerwca 2018 - 12:12

niestety ale to prawda. nie tylko w tv ale w Internetach ich pełno. nie są aktorami tylko piłkarzami i na tym powinni się skupić. jasne, można mówić w nieskończoność, że nic się nie stało, następnym razem itd. ale po to trenują - albo i nie- by mieć jakieś wyniki, a tu? pierwsza lepsza okazja by zabłysnąć a dostają łomot aż uszami wychodzi... :/

Lubię wypowiedzi ludzi nieznających realiów w tonie "hurr durr, grają tylko w reklamach, za trenowanie by się wzięli". Czasem spotyka się jeszcze "zamiast siedzieć ciągle na twitterze, to byś lepiej potrenował" w odpowiedzi na jakiegoś twitta z 21:37 w wolny dzień. Piłkarz też człowiek, ma czas na trening, sen, relaks, życie rodzinne, akcje charytatywne, granie w reklamach. Cristiano Ronaldo w 2017 spędził 90 dni na kręceniu reklam. Czy to spowodowało, że gra źle?

 

Jako osoba zupełnie niezwiązana ze sportem ale posiadająca w domu dwoje zagorzałych fanów siatki kobiet, polecam ten sport. Lżejszy na nerwy. Zwłaszcza jak się kibicuje Chemikowi Police :P

Lżejszy na nerwy? Jest mniej popularny, wzbudza mniejsze zainteresowanie mediów, co powoduje, że mniej osób pompuje balonik. Po niepowodzeniach żal jest taki sam, tylko mniejsze grono osób to przeżywa. Nie ma zbiorowej histerii. Tak czy siak, reprezentacja mężczyzn w siatkówce teraz znowu nie jest na topie. Był moment, że graliśmy bardzo dobrze, Mistrzostwo Europy, później Mistrzostwo Świata. Gdzieś w międzyczasie jeszcze sukcesy w Lidze Światowej. Polecam spojrzeć jednak jak było zanim reprezentację objął Raul Lozano.

 

Hahaha, te dwa ostatnie najlepsze!

- Stanowski, most well informed journalist about polish team tells that Fabiański, Krychowiak and Błaszczykowski made a group that is both against Lewandowski as a captain and younger players as starters.

- Pazdan fires up atmosphere saying that there will be need to openly talk about what happened in Arłamow, during last team trainings before going to Russia

Stanowski zdementował te konkretne informacje, ale potwierdził, że są podziały i napięta atmosfera.
Pazdan to powiedział na gorąco po meczu. Liczę, że szambo wybije do końca, bo jest potwierdzenie z pewnego źródła, że działo się w noc przed ogłoszeniem powołań.


JL!

#58 Mati

Mati
  • Użytkownik
  • 1 414 postów
  • Skąd:Krakow/BBa

Napisany 26 czerwca 2018 - 12:25

sukcesów było mniej niż porażek i taka jest po prostu prawda, nie wiem i nie wnikam od czego to zależy. 



#59 Nina

Nina
  • Sztab
  • 4 058 postów
  • Skąd:Flower-Żul-strasse

Napisany 27 czerwca 2018 - 05:32

1. Nie wiedziałam że są tam takie dramy i ploteczki i w ogóle :o 

 

2. Hahhaha, teraz fala na "ważne, że Niemcy nie wygrali" xD


I'm a victim of self-created brain defect - InLegend

#60 kazaa9

kazaa9
  • Użytkownik
  • 569 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 27 czerwca 2018 - 06:28

1. Nie wiedziałam że są tam takie dramy i ploteczki i w ogóle :o

Myślę, że mimo wszystko nie większe niż w PPB :)


JL!




0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników