Skocz do zawartości


Ikona Witajcie!

Zapraszamy do rejestracji na naszym forum :) Pomocny będzie dla Was Przewodnik dla nowych użytkowników. Bawcie się dobrze!


Zdjęcie

Pogadalnia 3.0


3007 odpowiedzi na ten temat

#2881 Nina

Nina
  • Sztab
  • 4 058 postów
  • Skąd:Flower-Żul-strasse

Napisany 13 sierpnia 2021 - 06:43

Wesela są super! Można zjeść dobre rzeczy i się pobujać przy muzyce. Jak to jest takie "wiejskie" to może nawet będą przyśpiewki! No i wyjazd z miasta prawie zawsze jest na plus - czas zwalnia, spokój, cisza, niezabudowana przestrzeń dookoła.

Ale wracając do ważnych spraw - dlaczego kleiłaś kartkę na taśmę budowlaną? O.o
I'm a victim of self-created brain defect - InLegend

#2882 Tequilla

Tequilla
  • Sztab
  • 166 postów
  • Skąd:Malbork

Napisany 13 sierpnia 2021 - 09:18

Po kolei :D

Nie lubię wesel. Nie tańczę, wesele jest na zadupiu bez noclegu (półtorej godziny samochodem od Gdańska) na wsi, gdzie salą weselną jest jedna, jedyna pizzeria.

Nie znam 90% ludzi i jakoś nie śpieszno mi do integracji z nimi. Odstawić musisz się jak szczur na otwarcie kanału czego osobiście nie znoszę. I muzyka... Hity lat 80-90 spoko, ale jak się disco z pola odpali... Mmm...

Oby chociaż jedzenie było dobre?

Ogółem nie czerpię z wypadu na weselę żadnej przyjemności a traktuję je jak przymus. Przynajmniej te na których dotychczasowo byłam - czyli nie bliskich znajomych a dalszej rodziny mojego Adama.

 

Czemu kleiłam kartkę? :D

Mam mega brzydkie pismo. Adam się zarąbał i nie poszedł po biurową dwustronną taśmę. W kartce była taka piękna wkładka, idealnie dopasowana z wydrukowanymi ładną czcionką na złoto literami życzeniami. Uznałam, że to przykleję, a jedyna, dwustronna taśma jaką miałam to budowlana, ale efekt końcowy jest w pytkę. Odstawione perfekcyjnie xD

 

 

A teraz hit z dzisiaj z roboty.

Jak większość wie pracuje obecnie w sklepie z materiałami budowlanymi.

Dzwoni dzisiaj do nas WOJSKO, nasza lokalna jednostka, która kilka dni temu brała materiały. Wojsko ma e-fakturę, więc dostają PDF na maila. Nie mam pojęcia czym go otwierają, ale śmiertelnie poważny Pan stwierdził, że u nich po otworzeniu pliku są arabskie krzaczki i robią dochodzenie czy nie próbujemy ich shakować!
Ja mam trzy różne programy - u mnie otwiera się normalnie, więc naprawdę nie mam pojęcia czym oni tego PDFa próbują otworzyć, paintem?
Śmiertelnie poważny Pan powiedział, że ktoś przyjedzie do nas nas przesłuchać.

Ogółem z akcji kiśniemy równo. U kumpla dawno takiego banana na gębie nie widziałam :D


Dodany obrazek
'Call me a dreamer, call me insane,
I'll survive the storm, I'll take the pain.'


#2883 ***Ruda***

***Ruda***
  • Pancerni
  • 188 postów
  • Skąd:Poznań

Napisany 13 sierpnia 2021 - 08:51

Wesele weselem rozumiem i trzymam kciuki za to żeby ten wieczór Ci szybko minął.... Akcja z kartka sztos... Ale wojskiem mi zrobiłaś dzień leje i nie wstaje 😂😂😂😂😂😂😂

#2884 Nami

Nami
  • Pancerni
  • 965 postów
  • Skąd:Kraków

Napisany 14 sierpnia 2021 - 07:05

Ja o weselach się nie wypowiem, poza tym że są w pierony drogie...
Ale przynajmniej się wybawiłam, a co!

A pomysł kartka+taśma budowlana brzmi genialnie!

Nie wiem, czym wojsko otwiera tą fakturę... Ale historia genialna ;D

"History's written today"

~Sabaton "Primo Victoria"


#2885 Tequilla

Tequilla
  • Sztab
  • 166 postów
  • Skąd:Malbork

Napisany 15 sierpnia 2021 - 06:16

Przeżyłam. Ciężko. Na sali nie było klimy choć miała być a było mega duszno.

Wesele typowa potupajka z zespołem z Torunia piejącym disco z pola. Najbardziej normalnym utworem była "Bałkanica" Piersi. Wszelkie gorzka wódka, gorzka wódka i inne radosne przyśpiewki.

Żarcie średnie, ale jadalne i się nie strułam.

Zwinęliśmy się po 23 (byliśmy uzależnieni od transportu) i wracaliśmy pociągiem o 4:33.

Ogółem mega meh, zespól dla mnie mega męczący. Dobrze, że było kilka osób do których szło gębę otworzyć i o czymś pogadać.

Bardziej się wymęczyłam i wynudziłam niż wybawiłam, ale jak pisałam wcześniej nie cierpię wesel.

 

Jak akcja z wojskiem się rozwinie dam znać xD

 

A teraz radośnie idę odsypiać.

 

I co to za inwazja w Offtopie ruskich z modami do farmienia? XD


Dodany obrazek
'Call me a dreamer, call me insane,
I'll survive the storm, I'll take the pain.'


#2886 Nina

Nina
  • Sztab
  • 4 058 postów
  • Skąd:Flower-Żul-strasse

Napisany 15 sierpnia 2021 - 01:19

Nami! Gratulacje i wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia :D Piszesz, że się na weselu wybawiłaś, więc chyba to znaczy że wszystko poszło zgodnie z planem. Ale obstawiam, że u Was jednak nie było przewagi "disco z pola"?

 

Tequilla, współczuję tego wesela... myślałam, że nie będzie tak źle ale z tego co piszesz to było. No i 4h powrotu do domu? Jechaliście przez Suwałki? xD


I'm a victim of self-created brain defect - InLegend

#2887 Tequilla

Tequilla
  • Sztab
  • 166 postów
  • Skąd:Malbork

Napisany 15 sierpnia 2021 - 02:13

Nami już po ślubie? :D
Gratulacje!

Nie, po prostu PKP i dziura w pociągach z Gdańska do Malborka od północy do wspomnianej 4:33.

Dodany obrazek
'Call me a dreamer, call me insane,
I'll survive the storm, I'll take the pain.'


#2888 Sniegu

Sniegu

    Mordodrzyj

  • Pancerni
  • 1 594 postów
  • Skąd:Police k. Szczecina

Napisany 15 sierpnia 2021 - 02:22

Gratki Nami :D


- But I don't want to go among mad people!
- Oh, you can't help that. We're all mad here.

#2889 ***Ruda***

***Ruda***
  • Pancerni
  • 188 postów
  • Skąd:Poznań

Napisany 15 sierpnia 2021 - 03:38

Nami jeszcze raz wszystkiego naj naj...

Teq współczuję dramatu myślałam, że jednak nie taki diabeł straszny jak go malują, a tu dupa... 😜

#2890 Nami

Nami
  • Pancerni
  • 965 postów
  • Skąd:Kraków

Napisany 15 sierpnia 2021 - 07:15

Dzięki wszystkim :D Tak, już po ślubie, teraz wypoczywamy (ha ha ha...) w Bieszczadach :D

U nas raczej było popowato, trochę disco z pola było, ale w granicach zdrowego rozsądku. No i mieliśmy zespół DJ + wodzirej.

I Tequila - współczuję...

"History's written today"

~Sabaton "Primo Victoria"


#2891 Tequilla

Tequilla
  • Sztab
  • 166 postów
  • Skąd:Malbork

Napisany 16 sierpnia 2021 - 05:42

Dzięki, dzięki <3
Odbiję sobie z Wami na zlocie.

 

Za to dzisiaj zadzwonił Bardzo Poważny Pan z Wojska. Przeskanowali plik ilomaś tam programami i przyznali się, że to ich człowiek coś zrypał. Szef ma tylko jakiś papier podpisać. Także ten, odbędzie się bez przesłuchań i żandarmerii xD
Ale dalej mnie fascynuje czym oni tego biednego PDFa próbowali otworzyć.


Dodany obrazek
'Call me a dreamer, call me insane,
I'll survive the storm, I'll take the pain.'


#2892 ***Ruda***

***Ruda***
  • Pancerni
  • 188 postów
  • Skąd:Poznań

Napisany 17 sierpnia 2021 - 05:23

Teq zapytaj im się czym oni to otwierali, bo inaczej będzie to dla nas zagadka na poziomie lądowania UFO w Roswell 🙊🙈🙉

#2893 Marcus1972

Marcus1972
  • Pancerni
  • 252 postów
  • Skąd:Elbląg

Napisany 17 sierpnia 2021 - 08:17

Wstyd mi za nich bo też pracuję w tej jednostce.



#2894 ***Ruda***

***Ruda***
  • Pancerni
  • 188 postów
  • Skąd:Poznań

Napisany 18 sierpnia 2021 - 08:49

Wstyd mi za nich bo też pracuję w tej jednostce.



Wow... To może się rozwiąże zagadka arabskich znaków 🙉🙊🙈

#2895 Tequilla

Tequilla
  • Sztab
  • 166 postów
  • Skąd:Malbork

Napisany 19 sierpnia 2021 - 10:17

Marcus naucz w takim razie kolegów w PDFy xDD

Dodany obrazek
'Call me a dreamer, call me insane,
I'll survive the storm, I'll take the pain.'


#2896 Tequilla

Tequilla
  • Sztab
  • 166 postów
  • Skąd:Malbork

Napisany 25 sierpnia 2021 - 11:15

No dobra. Odstawiona jak szczur na otwarcie kanału poszłam z lubym na audiencje do burmistrza. Burmistrz się spóźnił, bo kto mu zabroni.
Gadaliśmy, myśleliśmy. Próbował w każdy możliwy sposób. Rzeczywiście facet stara się pomóc. Niestety od ręki nic nam nie urodzi, ale we wrześniu zbiera się tak zwana komisja mieszkaniowa na którą mamy się stawić, przedstawić swoją sytuację i napisać pismo.
To więcej niż się spodziewałam szczerze mówiąc :D

Dodany obrazek
'Call me a dreamer, call me insane,
I'll survive the storm, I'll take the pain.'


#2897 Nami

Nami
  • Pancerni
  • 965 postów
  • Skąd:Kraków

Napisany 25 sierpnia 2021 - 02:25

No dobra. Odstawiona jak szczur na otwarcie kanału poszłam z lubym na audiencje do burmistrza. Burmistrz się spóźnił, bo kto mu zabroni.
Gadaliśmy, myśleliśmy. Próbował w każdy możliwy sposób. Rzeczywiście facet stara się pomóc. Niestety od ręki nic nam nie urodzi, ale we wrześniu zbiera się tak zwana komisja mieszkaniowa na którą mamy się stawić, przedstawić swoją sytuację i napisać pismo.
To więcej niż się spodziewałam szczerze mówiąc :D


O to trzymam mocno kciuki!

"History's written today"

~Sabaton "Primo Victoria"


#2898 ***Ruda***

***Ruda***
  • Pancerni
  • 188 postów
  • Skąd:Poznań

Napisany 25 sierpnia 2021 - 04:51

No dobra. Odstawiona jak szczur na otwarcie kanału poszłam z lubym na audiencje do burmistrza. Burmistrz się spóźnił, bo kto mu zabroni.
Gadaliśmy, myśleliśmy. Próbował w każdy możliwy sposób. Rzeczywiście facet stara się pomóc. Niestety od ręki nic nam nie urodzi, ale we wrześniu zbiera się tak zwana komisja mieszkaniowa na którą mamy się stawić, przedstawić swoją sytuację i napisać pismo.
To więcej niż się spodziewałam szczerze mówiąc :D


Jest nadzieja, a ona umiera ostatnia 😊 musi się udać, więc niech wam się pismo ładnie napisze i będzie super 😊

#2899 Tequilla

Tequilla
  • Sztab
  • 166 postów
  • Skąd:Malbork

Napisany 25 sierpnia 2021 - 05:25

Przeżyłam kilka komisji lekarskich i trzy ZUSowskie. Jedna więcej już mi nie robi :D


Dodany obrazek
'Call me a dreamer, call me insane,
I'll survive the storm, I'll take the pain.'


#2900 ***Ruda***

***Ruda***
  • Pancerni
  • 188 postów
  • Skąd:Poznań

Napisany 26 sierpnia 2021 - 09:31

Przeżyłam kilka komisji lekarskich i trzy ZUSowskie. Jedna więcej już mi nie robi :D



Brawo Ty 😊




0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników