Skocz do zawartości


Ikona Witajcie!

Zapraszamy do rejestracji na naszym forum :) Pomocny będzie dla Was Przewodnik dla nowych użytkowników. Bawcie się dobrze!


Zdjęcie

"Heroes"

heroes sabaton

541 odpowiedzi na ten temat

#41 Karmen

Karmen
  • Użytkownik
  • 19 postów

Napisany 10 stycznia 2014 - 10:06

Bardzo podoba mi się koncept, że piosenki będą o wybitnych jednostkach z różnych wojen i różnych krajów. Tak jak chociażby "White Death", świetny kawałek dzięki któremu dowiedziałam się o takim niezwykłym człowieku.

 

Pierwsza okładka jest koszmarna, mam nadzieję, że w ogóle nie pójdzie do druku, są straszne błedy w anatomii postaci, poza tym nawet sama sytuacja jest bez sensu. Druga okładka jest lepsza, bardziej pasuje do konwencji poprzednich albumów, chociaż jest z "Gry o tron" <3



#42 Chester

Chester

    Jo to pie***ola! :)

  • Użytkownik
  • 557 postów
  • Skąd:Jastrzębie Zdrój

Napisany 10 stycznia 2014 - 10:20


Ta "przeróbka" z polska flagą jest IMHO żenująca. Dostaliśmy od Sabatonu attention jak od żadnej innej kapeli i nagle nam się wydaje, że to nasze dziwki i na każdym albumie musi być coś o nas. Ludzie, ogarnijcie się. Nie jesteśmy najważniejszym narodem na świecie.


+1

 

+2

No bez przesady...są pewnie granice :)



#43 Jimmy

Jimmy

    Twój stary

  • Użytkownik
  • 361 postów
  • Skąd:Chrząszczyżewoszyce

Napisany 10 stycznia 2014 - 11:03

powiedzcie, że to jest jakiś żart jakiegoś zagorzałego kinder-fana z naszego pięknego kraju:
 

2ezi7aq.jpg



#44 Gatida

Gatida
  • Użytkownik
  • 300 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 10 stycznia 2014 - 11:07

Druga okładka jest MEGA, wspaniała  :D

Oj, czuję, że muza będzie przednia z dobrym kopem \m/



#45 Alucard

Alucard
  • Użytkownik
  • 451 postów
  • Skąd:Świdnica/Wrocław

Napisany 10 stycznia 2014 - 11:08

Szajba, jakbys przejrzał temat do tyłu to byś wiedział ;]



#46 Gatida

Gatida
  • Użytkownik
  • 300 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 10 stycznia 2014 - 11:15

Polska flaga - Sabaton wcale nie jest zobowiązany do tego

aby umieszczać obraz flagi Polski na każdym albumie...



#47 Jimmy

Jimmy

    Twój stary

  • Użytkownik
  • 361 postów
  • Skąd:Chrząszczyżewoszyce

Napisany 10 stycznia 2014 - 11:18

Szajba, jakbys przejrzał temat do tyłu to byś wiedział ;]

ja nie jestem Szajba tylko Jimmy :B

 

a tak serio, to szczerze rzygać mi się chce jak widzę tego typu zagrywki. Już dawno to mówiłem (i to na długo przed moją "banicją"), że podejście Sabatonu do was(dawniej nas), w sensie PPB, to jedno i chwała im za to, ale wchodzenie w dupę całemu narodowi w ten sposób, tak bardzo śmierdzi mi obłudą, że nie umiem tego słowami wyrazić. 



#48 Alucard

Alucard
  • Użytkownik
  • 451 postów
  • Skąd:Świdnica/Wrocław

Napisany 10 stycznia 2014 - 11:47

Jak dla mnie to nie podejście zespołu do narodu, tylko narodu do zespołu, że skoro są utwory o Polsce to reszta jest mniej ważna/interesująca/gorsza itp. itd. i najlepiej jakby całą płytę nagrali pod naszą publikę.



#49 Karmen

Karmen
  • Użytkownik
  • 19 postów

Napisany 11 stycznia 2014 - 12:12

Myślicie, że będą utwory właśnie o tych krajach, których są flagi? W takim razie jestem bardzo ciekawa Węgier.



#50 Blazej

Blazej
  • Użytkownik
  • 1 758 postów
  • Skąd:Somewhere in Time

Napisany 11 stycznia 2014 - 08:18

Druga okładka jest lepsza, bardziej pasuje do konwencji poprzednich albumów, chociaż jest z "Gry o tron" <3

Moje pierwsze skojarzenie to Manowar "Kings of Metal" i "Warriors of the World". BTW szwedzkiej flagi też nie widzę na okładce i nie sądzę żeby w Szwecji ktokolwiek z tego powodu raban podnosił. Czeskiej flagi też nie widzę, chociaż na nowym albumie ma się pojawić "Far from the fame".


Kto nie wierzy w cuda, ten nie jest realistą - Dawid Ben Gurion

#51 Nami

Nami
  • Pancerni
  • 965 postów
  • Skąd:Kraków

Napisany 11 stycznia 2014 - 12:49

A może wstawili tam flagi państw, o których wiele nie śpiewali?

I druga okładka (nie przeróbka) jest 100x lepsza xD.

 

No to teraz trza czekać (i oszczędzać)


"History's written today"

~Sabaton "Primo Victoria"


#52 Nina

Nina
  • Sztab
  • 4 058 postów
  • Skąd:Flower-Żul-strasse

Napisany 15 stycznia 2014 - 11:24

Ludzie po prostu zapominają, że to my jesteśmy fanami Sabatonów, a nie oni Polaków.

 

Mi tez dużo bardziej podoba się drugi projekt okładki. Ciekawe czy ten sam człowiek projektował je obie.

 

Okładki okładkami, ale najciekawsze dopiero zacznie się pokazywać - muzyka! Mam nadzieję, że będą nam trochę pokazywać na videoblogach ze studia, tak jak robili to przy nagrywaniu Carolusa. Zastanawiam się też czy Jocke pozwoli trochę pośpiewać Thobbemu albo Chrisowi.


I'm a victim of self-created brain defect - InLegend

#53 Kohrinn

Kohrinn
  • Użytkownik
  • 44 postów
  • Skąd:Hästveda

Napisany 16 stycznia 2014 - 08:54

Czekam na ten album od strony muzycznej. Mam nadzieję, że będzie miażdżyło, jak zwykle w przypadku Sabatonów. Coś do darcia gardła, ale i coś do przemyśleń i zastanowienia się. A jeśli nie będzie piosenki o Polakach to... nic się nie stanie! Wiadomo, że nas lubią, ale oczekiwanie hymnów pochwalnych na każdej płycie to już chyba lekki narcyzm narodowy.



#54 Sniegu

Sniegu

    Mordodrzyj

  • Pancerni
  • 1 594 postów
  • Skąd:Police k. Szczecina

Napisany 16 stycznia 2014 - 09:16

Ludzie po prostu zapominają, że to my jesteśmy fanami Sabatonów, a nie oni Polaków.

 

Mi tez dużo bardziej podoba się drugi projekt okładki. Ciekawe czy ten sam człowiek projektował je obie.

 

Okładki okładkami, ale najciekawsze dopiero zacznie się pokazywać - muzyka! Mam nadzieję, że będą nam trochę pokazywać na videoblogach ze studia, tak jak robili to przy nagrywaniu Carolusa. Zastanawiam się też czy Jocke pozwoli trochę pośpiewać Thobbemu albo Chrisowi.

 

+1 oprócz śpiewania przez Chrisa/Thobbego, nie jestem fanem takiego dzielenia obowiązków.


- But I don't want to go among mad people!
- Oh, you can't help that. We're all mad here.

#55 metalizer.90

metalizer.90
  • Użytkownik
  • 982 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 16 stycznia 2014 - 11:23

Czekam na ten album od strony muzycznej. Mam nadzieję, że będzie miażdżyło, jak zwykle w przypadku Sabatonów. Coś do darcia gardła, ale i coś do przemyśleń i zastanowienia się. A jeśli nie będzie piosenki o Polakach to... nic się nie stanie! Wiadomo, że nas lubią, ale oczekiwanie hymnów pochwalnych na każdej płycie to już chyba lekki narcyzm narodowy.

no wiadomo nie jesteśmy przecież pępkiem świata :P



#56 Blazej

Blazej
  • Użytkownik
  • 1 758 postów
  • Skąd:Somewhere in Time

Napisany 16 stycznia 2014 - 11:31

no wiadomo nie jesteśmy przecież pępkiem świata :P

Jak to nie? Niemcy mają nam płacić, Rosja przepraszać a Stany chronić! To przecież oczywiście oczywista oczywistość.


Kto nie wierzy w cuda, ten nie jest realistą - Dawid Ben Gurion

#57 Pablo

Pablo
  • Użytkownik
  • 66 postów
  • Skąd:Pomaski Małe

Napisany 16 stycznia 2014 - 12:00

Jak to nie? Niemcy mają nam płacić, Rosja przepraszać a Stany chronić! To przecież oczywiście oczywista oczywistość.

Nom. Tylko kto im to powie?



#58 Karmen

Karmen
  • Użytkownik
  • 19 postów

Napisany 16 stycznia 2014 - 07:24

+1 oprócz śpiewania przez Chrisa/Thobbego, nie jestem fanem takiego dzielenia obowiązków.

Niech wszystkich pięciu śpiewa i tańczy, będzie śliczny boysband :rolleyes:

 

Słuchałam Gott Mit Uns z Woodstocku, kto śpiewał drugi głos, bo szczerze mówiąc mi się niezbyt podobało?



#59 Chester

Chester

    Jo to pie***ola! :)

  • Użytkownik
  • 557 postów
  • Skąd:Jastrzębie Zdrój

Napisany 16 stycznia 2014 - 07:27

za pierwszym razem Chris, za drugim Thobbe



#60 Stoow

Stoow

    człowiek-batalion

  • Użytkownik
  • 710 postów
  • Skąd:Bielsko-Biała / Warszawa

Napisany 18 stycznia 2014 - 01:44

A ja lubię ich wstawki w Gott Mit Uns, ciekawa odmiana od Joakima, w dodatku według mnie wcale to źle nie brzmi, wręcz przeciwnie.







Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: heroes, sabaton

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników