Skocz do zawartości


Ikona Witajcie!

Zapraszamy do rejestracji na naszym forum :) Pomocny będzie dla Was Przewodnik dla nowych użytkowników. Bawcie się dobrze!


Zdjęcie

Help!


683 odpowiedzi na ten temat

#21 Agu_Sk

Agu_Sk
  • Użytkownik
  • 560 postów
  • Skąd:Skarżysko-Kamienna

Napisany 28 stycznia 2013 - 01:50

Czy ktoś może ma Samsunga Galaxy S II (a może problem ze wszystkimi smartphonami taki) czasem nie wiedzieć czemu uruchamiają się różne ekrany np. przeglądarka, lista kontaktów, sms i się z tego cholerstwa nie da wyjść do ekranu głównego inaczej jak przez reset telefonu - no przynajmniej ja nie znalazłam jeszcze sposobu... Ale tu mogą być mega mózgi, które szybko znajdą rozwiązanie...


Idag är någons sista dag. Och någons första. Märkliga vackra liv...

 


#22 Rogal

Rogal
  • Użytkownik
  • 519 postów
  • Skąd:Włocławek

Napisany 28 stycznia 2013 - 08:54

A co według was lepsze, STEEL czy HD? 



#23 chudziutki01

chudziutki01
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisany 28 stycznia 2013 - 09:06

zna ktoś jakiś dobry sklep muzycznyw we Wrocławiu(nie chodzi mi o empik) ;)



#24 Chester

Chester

    Jo to pie***ola! :)

  • Użytkownik
  • 557 postów
  • Skąd:Jastrzębie Zdrój

Napisany 28 stycznia 2013 - 09:07

HD miałem raz- po miesiącu się rozwaliły, popękały całe, więc wyrzuciłem :/
potem STEELe- 4 lata przeżyły, a w tym Woodstock, mnóstwo koncertów dużych i małych. Teraz mam następne STEELe (15-stki) i też już 4 lata je mam i wiele koncertów i drugi woodstock mają na koncie, i pomijając fakt, że nie są już w najlepszym stanie- jeszcze dwa trzy lata w nich pochodzę :)
także, ja bym Ci polecał STEELe :)



#25 Cezar

Cezar

    Gut geschäft commando

  • Użytkownik
  • 1 855 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 28 stycznia 2013 - 11:13

Ja od ośmiu lat mam KMM. Pod koniec zeszłego roku zauważyłem że puszczają mi szwy nad piętami, ale generalnie są genialne :] 


Dodany obrazek

---------------------------------------

Dodany obrazek

#26 Rogal

Rogal
  • Użytkownik
  • 519 postów
  • Skąd:Włocławek

Napisany 28 stycznia 2013 - 11:23

Kurde. No to wychodzi, że to sprawa indywidualna mocno. 



#27 Ki Adi

Ki Adi
  • Użytkownik
  • 430 postów
  • Skąd:Wrocław/Londyn

Napisany 29 stycznia 2013 - 12:43

trzecia para Steelów stoi w przedpokoju. Chodzę w nich cały czas, poguję na każdym koncercie i nigdy nie opanowałem pastowania. poprzednie pary wytrzymały po 2 lata, tym leci już trzeci i trzymają się dobrze - tzn czuby obdarte, gdzieniegdzie poobcierane podeszwa starta do połowy grubości, ale wciąż szczelne:)


Szwedzkie zuchy wyszły na piach
Kute w Walhalli młotem Thora po łbach
Wprost z Asgardu ich drakkar mknie
Nie wróci bo topi się!

- Swedish Pagans, tłumaczenie Błażeja.


#28 Agu_Sk

Agu_Sk
  • Użytkownik
  • 560 postów
  • Skąd:Skarżysko-Kamienna

Napisany 29 stycznia 2013 - 08:33

Ale Wam dobrze, ja chcąc kupić jakiekolwiek buty nie mam szans bo numeracja zazwyczaj zaczyna się od 38 :/


Idag är någons sista dag. Och någons första. Märkliga vackra liv...

 


#29 Saphirra

Saphirra
  • Użytkownik
  • 290 postów
  • Skąd:Siepraw

Napisany 29 stycznia 2013 - 01:39

Ale Wam dobrze, ja chcąc kupić jakiekolwiek buty nie mam szans bo numeracja zazwyczaj zaczyna się od 38 :/

 

Mam ten sam problem. Ja mam rozmiar 35/36 w porywach do 37 w przypadku bardzo zawyżonej numeracji...



#30 Agu_Sk

Agu_Sk
  • Użytkownik
  • 560 postów
  • Skąd:Skarżysko-Kamienna

Napisany 29 stycznia 2013 - 02:23

Dokładnie mam to samo


Idag är någons sista dag. Och någons första. Märkliga vackra liv...

 


#31 Saphirra

Saphirra
  • Użytkownik
  • 290 postów
  • Skąd:Siepraw

Napisany 29 stycznia 2013 - 05:15

A studniówkowe miałam 34. Znalezienie ich to był dopiero płacz i zgrzytanie zębami.



#32 tomek11712

tomek11712
  • Użytkownik
  • 129 postów
  • Skąd:Lubin

Napisany 29 stycznia 2013 - 06:32

chciałybyście o tym porozmawiać? :)  ja mając rozmiar 40 od razu znajduję tylko glany :D



#33 Saphirra

Saphirra
  • Użytkownik
  • 290 postów
  • Skąd:Siepraw

Napisany 29 stycznia 2013 - 06:40

A chciałbyś nas wysłuchać? :) Nie no glany w rozmiarze 36 też są do kupienia jednakże chodzi mi tylko, że ciężko jest kupić buty w naszym rozmiarze odpowiadające naszym gustom :D Myślę, że się Agu ze mną zgodzi, nie? :)



#34 tomek11712

tomek11712
  • Użytkownik
  • 129 postów
  • Skąd:Lubin

Napisany 29 stycznia 2013 - 06:42

Z chęcią was wysłucham bo rozumiem to :D Ja muszę wszystkie sklepy w mieście obejść, żebym się dowiedział, że w żadnym nie ma butów w moim rozmiarze, które mi się podobają. A ludzie narzekają, że mają za duże stopy :D



#35 Agu_Sk

Agu_Sk
  • Użytkownik
  • 560 postów
  • Skąd:Skarżysko-Kamienna

Napisany 29 stycznia 2013 - 09:11

A chciałbyś nas wysłuchać? :) Nie no glany w rozmiarze 36 też są do kupienia jednakże chodzi mi tylko, że ciężko jest kupić buty w naszym rozmiarze odpowiadające naszym gustom :D Myślę, że się Agu ze mną zgodzi, nie? :)

Rozumiem dobrze, ja glanów kupić nie mogę jednak nigdzie

Idag är någons sista dag. Och någons första. Märkliga vackra liv...

 


#36 Saphirra

Saphirra
  • Użytkownik
  • 290 postów
  • Skąd:Siepraw

Napisany 29 stycznia 2013 - 09:26

Z chęcią was wysłucham bo rozumiem to :D Ja muszę wszystkie sklepy w mieście obejść, żebym się dowiedział, że w żadnym nie ma butów w moim rozmiarze, które mi się podobają. A ludzie narzekają, że mają za duże stopy :D

 

No ja mam to samo tylko przeciwnie :D No dokładnie :D Ale mimo wszystko ja tam lubię moje małe stópki ;) A tak swoją drogą jesteś chyba pierwszym facetem, który się przyznaje, że z chęcią dwóch bab wysłucha :D

 

Rozumiem dobrze, ja glanów kupić nie mogę jednak nigdzie

 

Ja widziałam glany w rozmiarze 36 na http://www.rockmetalshop.pl/ i wspomnianym już tutaj http://www.takt-rybnik.pl/sklep/ jednakże nie wiem jak to wygląda w rzeczywistości bo nie kupowałam tam nigdy a w mojej malutkiej miejscowości obuwia takiego jak glany nie uświadczysz ;/



#37 Agu_Sk

Agu_Sk
  • Użytkownik
  • 560 postów
  • Skąd:Skarżysko-Kamienna

Napisany 29 stycznia 2013 - 09:32

Ja widziałam glany w rozmiarze 36 na http://www.rockmetalshop.pl/ i wspomnianym już tutaj http://www.takt-rybnik.pl/sklep/ jednakże nie wiem jak to wygląda w rzeczywistości bo nie kupowałam tam nigdy a w mojej malutkiej miejscowości obuwia takiego jak glany nie uświadczysz ;/

Ja każdego buta muszę na nogę zalożyć bo nie dość, że za duże to i za szerokie bywają

Idag är någons sista dag. Och någons första. Märkliga vackra liv...

 


#38 Saphirra

Saphirra
  • Użytkownik
  • 290 postów
  • Skąd:Siepraw

Napisany 29 stycznia 2013 - 09:51

Ja każdego buta muszę na nogę zalożyć bo nie dość, że za duże to i za szerokie bywają

 

Wiem, ja raz kupiłam buty przez internet i nauczona doświadczeniem drugi raz tego nie zrobię.



#39 WinterWolf

WinterWolf
  • Użytkownik
  • 157 postów
  • Skąd:Tarnawa Dolna

Napisany 30 stycznia 2013 - 08:31

Czy jest mozliwosc zakupu koszulinki "come suck my metal machine"? sprawdzalem na necie ale nie znalazlem sklepu ktory by mial. (Albo za slabo szukalem)



#40 Dymek

Dymek
  • Użytkownik
  • 196 postów
  • Skąd:Szczecin

Napisany 30 stycznia 2013 - 08:37

Koszulka się zwie Primo Victoria i pod tym hasłem szukaj, powinna być na rockmetalshop






0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników