Skocz do zawartości


Ikona Witajcie!

Zapraszamy do rejestracji na naszym forum :) Pomocny będzie dla Was Przewodnik dla nowych użytkowników. Bawcie się dobrze!


Zdjęcie

Play Station 3

ps3

53 odpowiedzi na ten temat

#21 Neither

Neither
  • Użytkownik
  • 1 598 postów
  • Skąd:Ostróda

Napisany 28 kwietnia 2013 - 10:18

X jest do dupy bo trza za multi płacić


Dodany obrazek


#22 Hass

Hass

    Hasacz Hasający

  • Użytkownik
  • 724 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 28 kwietnia 2013 - 10:32

Nie mam ani jednego ani drugiego. Ale gralam i na tym i na tym i wole xpudlo.

A, że płacic.. kto bogatemu zabroni? Sorki, ale dla mnie osoba posiadajaca xpudlo czy ps juz należy do bogatych:D mnie nawet na baterie do pada nie stac:D


Dodany obrazek

#23 Neither

Neither
  • Użytkownik
  • 1 598 postów
  • Skąd:Ostróda

Napisany 28 kwietnia 2013 - 11:23

jakby były pady na baterie to spoko :P Czarnulke można kupić za 600 zł, żeby na X zboksie grać w multi trze płacić 50zł na 3 miesiące


Dodany obrazek


#24 Cezar

Cezar

    Gut geschäft commando

  • Użytkownik
  • 1 855 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 28 kwietnia 2013 - 11:27

Ja tera nie mam w co grać bo nie mam kasiory ani na nowe giery, ani żeby sobie wymienić :( Żałuję, że w styczniu nie wykupiłem sobie PS+ jak była promocja bo było w międzyczasie kilka fajnych tytułów jak chociażby Mortal Kombat... :(


Dodany obrazek

---------------------------------------

Dodany obrazek

#25 Mia

Mia
  • Użytkownik
  • 191 postów
  • Skąd:Kraków/Zabierzów

Napisany 29 kwietnia 2013 - 09:22

A ja mam PS3 ale u brata  :P Dawno nie gralam ale najbardziej lubie Tekken'a , SoulCalibur i Dragon Age :D No  i Final Fantasy ^ ^



#26 Majki

Majki
  • Użytkownik
  • 47 postów
  • Skąd:Piła

Napisany 29 kwietnia 2013 - 04:05

A w Call of Duty 4 / 5 gra ktoś na multi? ;)



#27 Treck

Treck

    Człowiek bez face'a

  • Sztab
  • 853 postów

Napisany 29 kwietnia 2013 - 07:34

@Cezar

Jak chcesz to mogę Ci Mortal'a 9 pożyczyć na trochę :)



#28 Cezar

Cezar

    Gut geschäft commando

  • Użytkownik
  • 1 855 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 29 kwietnia 2013 - 08:14

Ale co ja będę sam tak grał? :D Musimy sobie na Ordynackiej zrobić jakiś turniej w jakąś nawalankę. Są dwa monitory z wejściem HDMI :>


Dodany obrazek

---------------------------------------

Dodany obrazek

#29 Treck

Treck

    Człowiek bez face'a

  • Sztab
  • 853 postów

Napisany 29 kwietnia 2013 - 09:06

Fajny pomysł, ja chętnie.

Co do grania samemu to wbrew pozorom jest fajna kampania w story mode w MK, aż sam się zdziwiłem długością i dosć rozwiniętą fabułą jak na "nawalankę"



#30 k4jz3r

k4jz3r
  • Sztab
  • 1 453 postów
  • Skąd:Nowa-Huta

Napisany 29 kwietnia 2013 - 10:35

A ja mam PS3 ale u brata  :P Dawno nie gralam ale najbardziej lubie Tekken'a , SoulCalibur i Dragon Age :D No  i Final Fantasy ^ ^

tekkena tylko 3 i 5.

final fantasy tylko 7 i 12 ktore znam na pamiec.

na chwile obecna w ff12 mam cos kolo 270 godzin gry a w ff7 cos kolo 110 :)



#31 Neither

Neither
  • Użytkownik
  • 1 598 postów
  • Skąd:Ostróda

Napisany 29 maja 2013 - 06:59

ma ktoś nowego God of War'a ??? 


Dodany obrazek


#32 Cezar

Cezar

    Gut geschäft commando

  • Użytkownik
  • 1 855 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 29 maja 2013 - 07:01

Dziś byłem wymienić kilka tytułów w GamesWorld w Złotych Tarasach i tam był Ascension do wymiany, ale nie brałem bo po angielsku :( Ale jak będę miał (i przejdę ofc) to dam znać :D


Dodany obrazek

---------------------------------------

Dodany obrazek

#33 Neither

Neither
  • Użytkownik
  • 1 598 postów
  • Skąd:Ostróda

Napisany 29 maja 2013 - 07:08

czekam :D


Dodany obrazek


#34 Alucard

Alucard
  • Użytkownik
  • 451 postów
  • Skąd:Świdnica/Wrocław

Napisany 29 maja 2013 - 10:47

W czerwcu na PS+ Shadow of the Collossus, Project ICO i Kingdoms of Amalur. No i Demon Souls :D



#35 Neither

Neither
  • Użytkownik
  • 1 598 postów
  • Skąd:Ostróda

Napisany 21 lipca 2013 - 03:12

Czarek pożyczył God of Wara - mega :D miałem się uczyć na egzamin we wtorek ale nic z tego raczej nie wyjdzie :) w DEMO Last of Us pograłem - nie lubię zombiaków, ale mimo to gierka zapowiada się wspaniale. Tyle, że DEMO instalowało się pół godziny a grania było 10 minut... 


Dodany obrazek


#36 Cezar

Cezar

    Gut geschäft commando

  • Użytkownik
  • 1 855 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 21 lipca 2013 - 03:43

Uzależnieniowcu Ty :D 

Last of Us jest naprawdę godny polecenia. 


Dodany obrazek

---------------------------------------

Dodany obrazek

#37 kalan

kalan

    Kondensator

  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Skąd:Piaseczno

Napisany 21 lipca 2013 - 11:42

Nie mam ps'a. Ale tak się złożyło, że dość bliski jest mi temat gry znanej jako Dust 514. Shooter. Nie lubię fps'ów na konsole. Jakoś w takich grach muszę mieć myszkę i klawiaturę, ale słyszałem że i taka opcja jest w Duscie dostępna ( w sensie obsługi). Nie był by to tytuł odznaczający się na tle innych jakoś szczególnie..  Ale :D

Od początku, gra stworzona przez małe (kiedyś) i nieznane studio CCP Games. Studio które, tak naprawdę wydało jedną grę. EVE Online. Dla niewtajemniczonych to mmo, w której wcielamy się w nieśmiertelnego pilota statku kosmicznego, i latamy, podbijamy mordujemy , produkujemy i takie tam, Jako że gra oddaje w ręce graczy każdy aspekt, od cen wszystkiego na rynku (gdyż cały towar jest produkowany/zdobywany przez graczy) po kontrolę nad regionami i systemami. Nad tym mógł bym się rozwodzić długo, ale nie o to chodzi.

 

Wróćmy do Dusta. Gra toczy się w tym samym świecie co EVE.. Nic specjalnego? No to dodajmy do tego pełną integrację obu gier. Wspólny czat, sojusze mogą mieć członków obu gier, wspólny market, waluta.... I to co tygryski lubią najbardziej czyli ataki orbitalne. Gracz na ps'ie namierza cel, obszar który przejęli jego wrogowie. Przekazuje koordynaty do gracza przy komputerze, który namierza cel swoim statkiem kosmicznym i dokonuje ostrzału.

Walka w Duscie odbywa się na planetach , z których gracze EVE wydobywają surowce. Jeżeli ekipa przy konsoli zniszczy budynki, gracz komputerowy straci swoje surowce. Co oznacza możliwość najmowania żołnierzy do ataku wrogich i obrony swoich struktur. 
 

Na koniec dam kilka filmików dla zainteresowanych:

Wideo z ostatniego eventu, gdzie żywcem obrazy z obu gier :  

A tutaj pierwsze wideo uderzenia orbitalnego, zaprezentowane na zlocie fanów w 2012 roku, gdy gra była jeszcze niewydana:(interesujący moment od 3:25) 
 Gra jest free to play 


Honor isn't about making the right choices. It's about dealing with the consequences. There is a fine line between Right and Wrong. You better know what side of it you are on. The moment you loose your honor-- that's when you learn the hard way. Your choice always comes back around.


#38 Anamesh

Anamesh
  • Użytkownik
  • 138 postów
  • Skąd:Bytom

Napisany 05 sierpnia 2013 - 09:18

Pragnę uczcić ten dzień minutą ciszy.... zgodnie z zamiarem , pozbyłem się swojej ps3 :( został tylko God Of War, który czeka na Neithera :P



#39 Cezar

Cezar

    Gut geschäft commando

  • Użytkownik
  • 1 855 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 05 sierpnia 2013 - 09:42

[*]

A GoWa możesz mi przekazać. I tak Neither gra jeszcze we Wstąpienie :P


Dodany obrazek

---------------------------------------

Dodany obrazek

#40 Alucard

Alucard
  • Użytkownik
  • 451 postów
  • Skąd:Świdnica/Wrocław

Napisany 05 sierpnia 2013 - 10:08

ps+ jak zwykle na propsie. Ostatnio ograłem Uncharted, został mi jeszcze hitman, battlefield 3, doa 5, lotr, project ICO i catherine, a w tym miesiacu doszedł spec ops oraz NFS, mafię 2 sobie podaruję, bo mam na steamie -.-






0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników