Skocz do zawartości


Ikona Witajcie!

Zapraszamy do rejestracji na naszym forum :) Pomocny będzie dla Was Przewodnik dla nowych użytkowników. Bawcie się dobrze!


Zdjęcie

20-22.06.2013 - Metalfest Open Air - Jaworzno


37 odpowiedzi na ten temat

#1 Lando

Lando
  • Użytkownik
  • 61 postów
  • Skąd:Łódź

Napisany 23 stycznia 2013 - 10:06

Drugi rok pod rząd będziemy u nas gościć Metalfest :) impreza odbędzie się w pięknym ośrodku "OWR Sosina" w Jaworzie :)

 

Info od organizatora: "Prezentowana muzyka będzie się różnić każdego z trzech dni festiwalu. Pierwszego dnia dominować będzie rock’n’roll, drugiego thrash metal, a na koniec, by dokończyć dzieło muzycznego zniszczenia: death metal! Każda odsłona będzie miała headlinera plus 1-2 ciekawe zespoły z zagranicy, oraz wykonawców z Polski, naszym zdaniem reprezentujących wysoki, europejski poziom."

Ceny karnetów:
Karnet 3-dniowy – 229 zł do 31 stycznia, później cena wzrośnie. W dniu festiwalu – 289 zł
Karnet 3-dniowy + pole namiotowe – 239 zł do 31 stycznia, później cena wzrośnie. W dniu festiwalu – 299 zł
Karnet 3 dniowy + pole namiotowe VIP – 249 zł do 31 stycznia, później cena wzrośnie. W dniu festiwalu – 309 zł

 

734178_349919138451649_756100249_n.jpg

 

Byłem w zeszłym roku - naprawdę fajna impreza w rewelacyjnym miejscu. Jak tylko fundusze się uda zgormadzić, to postaram się wybrać i w tym roku :)


"Zostawcie Tupoleva, nie oddawajcie go. Tam ciągle gra muzyka i wino piją wciąż."


#2 Placek

Placek
  • Pancerni
  • 624 postów
  • Skąd:Kraków

Napisany 23 stycznia 2013 - 10:12

Mi pasi z tąd jedynie Arkona, ale i tak nie mogę się wybrać, bo kasa na Rockstad sama sie nie uzbiera. Specjalnie z Ironów rezygnuje.



#3 Stoow

Stoow

    człowiek-batalion

  • Użytkownik
  • 710 postów
  • Skąd:Bielsko-Biała / Warszawa

Napisany 23 stycznia 2013 - 10:34

Pasuje mi tylko Sodom, ale już widziałem go na żywo, więc podziękuję.



#4 Jimmy

Jimmy

    Twój stary

  • Użytkownik
  • 361 postów
  • Skąd:Chrząszczyżewoszyce

Napisany 23 stycznia 2013 - 11:23

 z tąd 

 

ała...

 

skład fajny, ale raczej oleje temat. Volbeat dużo lepiej sprawdza się w klubach niż na plenerach. 



#5 Placek

Placek
  • Pancerni
  • 624 postów
  • Skąd:Kraków

Napisany 23 stycznia 2013 - 11:27

ała...

No nie zwracaj uwagi na takie błędy, jestem dyslektykiem, dysgrafem i dysortografem i zawsze robię takie głupie błędy, wiem, kiepsko to wygląda :D  :ph34r:



#6 Rogal

Rogal
  • Użytkownik
  • 519 postów
  • Skąd:Włocławek

Napisany 23 stycznia 2013 - 11:34

Żadne wytłumaczenie, no ale luz  :huh:



#7 Alucard

Alucard
  • Użytkownik
  • 451 postów
  • Skąd:Świdnica/Wrocław

Napisany 23 stycznia 2013 - 11:35

No nie zwracaj uwagi na takie błędy, jestem dyslektykiem, dysgrafem i dysortografem i zawsze robię takie głupie błędy, wiem, kiepsko to wygląda :D  :ph34r:

 

Jakoś kiedyś nie nazywano tego dys-czymśtam, tylko po prostu rzeźbili to tak długo póki człowiek się nie nauczył pisać poprawnie :ph34r:  Ale zawsze lepiej się wytłumaczyć czymś takim niż brakiem chęci i motywacji do ogarnięcia zasad..



#8 Placek

Placek
  • Pancerni
  • 624 postów
  • Skąd:Kraków

Napisany 23 stycznia 2013 - 11:40

Cały czas staram się poprawić, jednak dalej pozostają mi jakieś błędy, mniejsza. Wróćmy do tematu.



#9 NoName89

NoName89
  • Użytkownik
  • 43 postów
  • Skąd:Jastrzębie Zdrój

Napisany 24 stycznia 2013 - 12:11

Jak dla mnie narazie nic ciekawego... A sklad Niemiecki to istne niebo :/ Na Czechach zaczyna sie rozkrecac. No ale zobaczymy moze i do nas dojda jakies perelki :)


Nie krzycz na mnie ze nie uzywam Polskich znakow :< ALT mi nie dziala w laptopie :<<< 


#10 Riggs

Riggs

    Administrator

  • Administrator
  • 77 postów
  • Skąd:Gniezno

Napisany 24 stycznia 2013 - 09:31

Sodom i ew Arkona mnie interesują, ciekawe jak z ceną na jeden dzień.



#11 BYKU_SI

BYKU_SI

    SILESIA SUPERRIOR

  • Użytkownik
  • 24 postów
  • Skąd:Siemianowice / Chorzów

Napisany 25 stycznia 2013 - 12:27

To nie są jeszcze headlinerzy, aczkolwiek dobrze się zapowiada, mam blisko więc na bank skoczę



#12 Lando

Lando
  • Użytkownik
  • 61 postów
  • Skąd:Łódź

Napisany 30 stycznia 2013 - 09:10

Do składu dochodzą:

- Finntroll
- Suicidal Angels
- Exhumed
- Veil Of Maya
- Varg
- Wolf Spider
- Terrordome
- Antigama
- J.D. Overdrive


"Zostawcie Tupoleva, nie oddawajcie go. Tam ciągle gra muzyka i wino piją wciąż."


#13 Guest_rafalflagg_*

Guest_rafalflagg_*
  • Gość

Napisany 30 stycznia 2013 - 09:18

Porównując z edycją niemiecką czy czeską festiwalu to bieda, aż piszczy.



#14 Lando

Lando
  • Użytkownik
  • 61 postów
  • Skąd:Łódź

Napisany 31 stycznia 2013 - 10:26

Naprawdę jest kilka ciekawych zespółów, ale bez porównania z zeszłoroczną edycją... Liczę, że zostawili najlepsze do ogłoszenia na koniec :)


"Zostawcie Tupoleva, nie oddawajcie go. Tam ciągle gra muzyka i wino piją wciąż."


#15 BYKU_SI

BYKU_SI

    SILESIA SUPERRIOR

  • Użytkownik
  • 24 postów
  • Skąd:Siemianowice / Chorzów

Napisany 31 stycznia 2013 - 07:04

No ja ciągle czekam, aż ogłoszą coś z tych kapel: Motorhead, U.D.O., Saxon, Arch Enemy, BLS, Dimmu Borgir, Heathen, Turisas, Doro, Angel Witch, Anthrax, Cavalera Conspiracy, Toxic Holocaust, Death SS, Venom, Rhapsody of Fire... Jestem fanem heavy/thrash niż blacku i innych ekstremalnych form metalu a zamaist Metalfestu zaczyna się robić Brutal Assault...



#16 Lando

Lando
  • Użytkownik
  • 61 postów
  • Skąd:Łódź

Napisany 31 stycznia 2013 - 07:50

Motorhead, U.D.O., Saxon (...), Doro, Angel Witch (...) Venom

I jadę wtedy na 100 % :) z obecnego składu chyba najbardziej mnie interesuje Sodom... JD Overdrive i Dragon's Eye :P


"Zostawcie Tupoleva, nie oddawajcie go. Tam ciągle gra muzyka i wino piją wciąż."


#17 maenthis

maenthis

    hearteater.

  • Użytkownik
  • 381 postów
  • Skąd:przychodzą demony.

Napisany 31 stycznia 2013 - 10:01

pojechałabym dla Arkony samej nawet.. Volbeata i Finntrolla też lubię, choć nie tak bardzo. ale Arkona.. aach. :wub:

 

no, ale i tak na razie to mogę pomarzyć o takich wyjazdach. ten rok koncertowo odpada, może ewentualnie za parę miesięcy uda mi się wyrwać na Warszawkę. <_<


"And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music." (Nietzsche)

my name is freedom.

http://musaa.pl/
 


#18 Jimmy

Jimmy

    Twój stary

  • Użytkownik
  • 361 postów
  • Skąd:Chrząszczyżewoszyce

Napisany 31 stycznia 2013 - 10:22

JDO i Terrordome zjadają 90% tego składu na śniadanie ;) 



#19 Placek

Placek
  • Pancerni
  • 624 postów
  • Skąd:Kraków

Napisany 11 lutego 2013 - 11:07

Accept dochodzi.



#20 Jimmy

Jimmy

    Twój stary

  • Użytkownik
  • 361 postów
  • Skąd:Chrząszczyżewoszyce

Napisany 11 lutego 2013 - 11:43

zaczyna się robic ciekawie. trzeba zadzwonić. 






0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników