Jump to content


Icon Witajcie!

Zapraszamy do rejestracji na naszym forum :) Pomocny będzie dla Was Przewodnik dla nowych użytkowników. Bawcie się dobrze!


Replying to 27.08.2016 - signing session w Warszawie


Post Options

  • Anti-spam: complete the task
  or Cancel


Topic Summary

Blazej

Posted 14 September 2016 - 08:11 AM

Bardzo fajnie się wypowiadacie :); szkoda tylko że dziennikarz nie sprawdził o czym traktuje piosenka "the last stand" i podłożył wideo z IIWŚ.


Nina

Posted 14 September 2016 - 12:46 AM

Fajny opis spotkania Miri, wrzuciłam na stronę :D

 

Jak ktoś ma ochotę przeczytać całego newsa, zapraszam: http://sabaton.pl/ne...ka-relacja.html

 

Btw, nie wiem czy już ktoś to wrzucał - udzieliłyśmy wywiadu panom z superstacja.tv: http://www.superstac...uja-nowa-plyte/


Miri

Posted 28 August 2016 - 02:14 PM

Signing session jak zawsze pełne było przygód i emocji. Pojawiliśmy się na miejscu około 16, a liczba fanów wzrastała z każdą minutą. Gdy wybiła 18 na scenie pojawił się przystojny, młody mężczyzna - prowadzący całe spotkanie. Przywitał zgromadzone pod podium osoby i zaprosił na scenę mniej przystojnych dżentelmenów - naszych kochanych Szwedów. Joakim spotkanie zaczął od wspólnego okrzyku z fanami - "Jeszcze jedno piwo!". Następnie Panowie opowiadali o.. no właśnie. Nie bardzo wiemy o czym, bo w tym czasie zajęci byliśmy pakowaniem prezentów dla chłopaków :) Po zakończonym wstępie nastąpiła najlepsza i najbardziej interakcyjna część spotkania - autografy, wspólne zdjęcia i rozmowy. Jako pierwszy na podium zaproszony został nasz fanclub. Weszliśmy na scenę, witając Sabaton w Polsce i dając im drobne upominki. Cała piątka otrzymała od nas po butelce prawdziwego, polskiego piwa - "Husarskie mocne". 6,2%, plastikowa butelka i etykieta Husarza. To był największy polski akcent wczorajszego singing session! Joakim ochoczo zabrał się do konsumpcji, trzymając butelkę dyskretnie pod stołem. Tommy, jako nowy członek zespołu, otrzymał dodatkowo elegancko zapakowaną butelkę wódki z wizerunkiem Husarzy i podpisem "odsiecz wiedeńska". Prezent sprawił mu ogromną frajdę - nam również, bo nasz blondyn wyprzytulał nas mocno w podziękowaniu :) Chłopaki ochoczo podpisali nasze płyty, biografie i plakaty. Wszystko przebiegało w wesołej i naprawdę miłej atmosferze :) Singins session trwało do późnego wieczora. Mamy nadzieję, że każdy fan odszedł usatysfakcjonowany, a pobyt zespołu w Polsce będzie jak zawsze udany :)


Narrin

Posted 28 August 2016 - 12:50 PM

Jak było? Wrzucicie jakieś fajne relacje i zdjęcia? :)


Mati

Posted 27 August 2016 - 09:24 PM

a potem do Niny ^^


Nina

Posted 27 August 2016 - 01:47 PM

Plan na dziś:

 

Widzimy się o 16 w Arkadii, idziemy do Empiku, heheszkujemy, wymieniamy ploteczki, witamy Szabasonów, podpisujemy co trzeba, zgarniamy kogo się da i lecimy nad Wisłę :D


Narrin

Posted 27 August 2016 - 11:42 AM

Super rodzice, super córka! :) Niech Mama też wpadnie na spotkanie, nie tylko odwozi! :) 


Posted 27 August 2016 - 09:14 AM

Hej! A moja 16 -to letnia siostrzenica Gabi maluje ogrodzenie! To jest poświęcenie
dla dzisiejszego spotkania z zespołem! Rodzice się zgodzili, nawet odwiozą!
Pozdrawiam

Helluś

Posted 27 August 2016 - 09:06 AM

Mnie jednak nie będzie. Młody ma urodziny. 


Mati

Posted 26 August 2016 - 08:59 PM

tak, 16,  do zobaczenia jutro! :)


Review the complete topic (launches new window)