Skocz do zawartości


Ikona Witajcie!

Zapraszamy do rejestracji na naszym forum :) Pomocny będzie dla Was Przewodnik dla nowych użytkowników. Bawcie się dobrze!


Zdjęcie

Sabaton + The Hu, Lordi - Lipsk 26.03.2022


2 odpowiedzi na ten temat

#1 Brutus

Brutus
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Skąd:Zielona Góra

Napisany 10 stycznia 2022 - 07:02

Witam. Czy ktoś się wybiera na wyżej wymieniony koncert. Jestem z Zielonej Góry i mam zamiar się wybrać. Będę jechał swoim autem i będę miał że 3 lub 4 miejsca więc ktoś chętny z okolic Zielonej Góry Zapraszam.

#2 Nina

Nina
  • Sztab
  • 4 058 postów
  • Skąd:Flower-Żul-strasse

Napisany 10 stycznia 2022 - 07:24

Cześć Brutus! :) 

Zmieniłam tytuł wątku i przeniosłam go w odpowiednie miejsce. Mamy specjalny dział na Sabatonowe koncerty. Super, że się wybierasz do Lipska! Widzę, że z Zielonej Góry to niecałe 4h, także całkiem przyzwoity dystans. Trzymam kciuki, żeby się znalazł ktoś chętny na taką podróż. Sprawdziłam miejscówkę - Quarterback Immobilien Arena może pomieścić ponad 12 tysięcy osób na koncercie, czyli prawie 2 razy mniej niż Tauron Arena. Można by powiedzieć, że kameralnie :D


I'm a victim of self-created brain defect - InLegend

#3 Brutus

Brutus
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Skąd:Zielona Góra

Napisany 10 stycznia 2022 - 08:03

Dziękuję za przeniesie i przepraszam za zamieszanie.Jestem tutaj nowy więc chyba zostanie mi wybaczone. Zobaczymy może się ktoś znajdzie chętny. Niestety wolałbym w Polsce iść na koncert ale nie pasuje mi w tygodniu (praca)



Dodaj odpowiedź



  


0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników