Skocz do zawartości


Ikona Witajcie!

Zapraszamy do rejestracji na naszym forum :) Pomocny będzie dla Was Przewodnik dla nowych użytkowników. Bawcie się dobrze!


Odpowiadanie na Jak dojechać na koncerty


Opcje postu

  • Anty spam: dokończ zadanie
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Alucard

Napisany 17 styczeń 2015 - 05:41

Dojazd mało skomplikowany :)

 

Z dworca PKS  - dla ludzi przyjeżdżających np. Polskim Busem:

autobus 122 - z przystanku "Dworzec Główny PKP" - znajduje się po stronie PKS, na przeciwko dworca PKP - do przystanku WEJHEROWSKA

 

lub tramwajami 31 lub 32 z przystanku "Dworzec Autobusowy" -  przystanek znajduje się za budynkiem dworca PKS - do przystanku KWISKA

 

Z dworca PKP 

tramwajami 31 lub 32 z przystanku "Dworzec Główny PKP" - do przystanku KWISKA

BZ3nXpl.png

 

Oba przystanki znajdują sie niedaleko hali orbita:

G8EhcqE.png

 

Powrót:

Z przystanku WEJHEROWSKA ostatnie 122 na dworzec jest o 23.34. Potem od 0.35 co pół godziny są nocne na dworzec 245.

Dodatkowo z przystanku KWISKA nocne  253 i 243 od 0.10 co pół godziny. 


Hass

Napisany 22 grudzień 2014 - 04:11

Warszawa


Bez%C2%A0tytu%C5%82u.png

 

Autobusy:

507 spod Hard Rocka (kierunek Gocław), jeden przystanek do przystanku CENTRUM gdzie przesiadka w 171 (kierunek Torwar - do końcowego przystanku)

Tramwaj i autobus

33 (kierunek Kielecka) z Al. Jana Pawła II (pod wiaduktem, zamiennie 17) do przystanku GUS, tam wysiadamy, schodzimy w przejscie podziemne i skrecamy w prawo. Wychodzimy i idziemy w lewo wzdłuż al. Armii Ludowej na przystanek GUS 07 (górą! nie dołem) i wsiadamy w 143 i jedziemy do przystanku ROZBRAT ( Można do Torwaru, ale to na moscie, a most w remoncie i może być nie przejezdny) Wysiadając na Rozbracie trzeba zejsc z wiaduktu i iść w te strone jak jechał autobus. Po prawej bedzie stadion Legii a po lewej kawałek dalej bedzie Torwar.

7,9,22,24,25 - kierunek wschodni (te które jadą na most Poniatowskiego) Tam też wysiadamy, robimy dwa kroki w tył i schodzimy na dół tak, żeby wyjsc na przystanek koło stacji Orlen (tam powinny być tablice, nie pamietam dokładnie jakie ale cos pewnie, że na Wilanów czy coś) Tam wsiadamy w 185 (kier. Ursynów Zach.) i jedziemy do przystanku Torwar.

To chyba takie najbardziej ogarnięte dojazdy.

 


Placek

Napisany 01 grudzień 2014 - 08:35

KRAKÓW

i722pw.png

A - Dworzec Główny PKP/PKS

B - Hala Wisły Kraków, ul. Reymonta 22.

 

Dojazd:

Tramwaj: Z przystanku Dworzec Główny tramwaj numer 20 w stronę Cichego Kącika. Wysiąść trzeba na przystanku: Reymana. Następnie wystarczy przejść ścieżką na drugą stronę stadionu i Hala Wisly będzie widoczna po lewej stronie.

Autobus: Z Przystanku Dworzec Główny Zachód autobus numer 179 w stronę Os. Kurdwanów. Wysiąść trzeba na przystanku: AGH. Następnie wystarczy przejść około kilometr wzdłuż Parku Jordana. Hala będzie zaraz za stadionem :)

 

Osobiście mogę wcześniej przyjechać pod Dworzec żeby zebrać chętnych i wspólnie podjechać pod Hale :). W razie pytań czy coś, mój numer to: 797 379 221.


Frodli

Napisany 07 listopad 2014 - 09:36

W tym temacie znajdziecie wskazówki dotyczące dojazdu na polskie koncerty przygotowane przez naszych forumowiczów. /Nina 

 

 

POZNAŃ

 

MTP 2 rozumiem jako pawilon drugi - to najlepsza możliwa lokalizacja, tuż przy dworcu, w zasadzie po drugiej stronie ulicy.

 

2jb6zyf.jpg

 

Jak widać wyżej - nie da się zgubić i nie trafić.

 

PKP - wystarczy udać się tunelem pod peronami w kierunku Dworca Zachodniego, wyjść na dwór, przejść przez ulicę i jest się na miejscu.

 

PKS - poprzez galerię Poznań City Center wyjść na peron 1-3, a następnie tunelem na Targi.

 

Mam nadzieję, że więcej nie muszę tłumaczyć :D


Zobacz kompletny temat (otwiera nowe okno)