Skocz do zawartości

Ikona Witajcie!

Zapraszamy do rejestracji na naszym forum :) Pomocny będzie dla Was Przewodnik dla nowych użytkowników. Bawcie się dobrze!

Zdjęcie

mój 16-letni syn ma problem

7 odpowiedzi na ten temat

#1 panzer

panzer
  • Użytkownik
  • 0 postów

Napisany 19 wrzesień 2017 - 08:12

Witam, mój 16-letni syn ma problem z cerą. Byłam prawie pewna, że ma trądzik różowaty, ale w sieci wyczytałam, że takie objawy pasują do różnych chorób. Na przykład na https://www.doz.pl/c...lenie_skory_LZS takie objawy pasują do łojotokowego zapalenia skóry. Czy można to leczyć jakimiś naturalnymi sposobami? A może bezpośrednio udać się z synem do dermatologa?

#2 Trollu

Trollu
  • Użytkownik
  • 844 postów

Napisany 19 wrzesień 2017 - 08:25

O nieee, nie nabierzesz mnie na Świeżaki >:[

JB!

#3 Kejti

Kejti

Jeżdżę suzukię...

• Pancerni
  • 696 postów

Napisany 20 wrzesień 2017 - 06:46

Ja bym profilaktycznie dala go do pieca na trzy zdrowaski

SEE CAROLUS SIZE!

My vibrator has two wheels :)

#4 Blazej

Blazej
  • Pancerni
  • 1605 postów

Napisany 20 wrzesień 2017 - 06:53

Kejti, gdzie Ty żyjesz? Teraz już tylko piekarniki, frytkownice i kuchenki mikrofalowe!

Suicidal, in a trance, a religious army                                     Samobójstwo, dziki trans, armia dla religii,

Fight without a uniform and hide in the crowd                       Bez munduru idziesz w bój wtapiając się w tłum,
        Call it holy, call it just, authorized by heaven,                        Sprawiedliwym nazwij się, niebiańskim posłańcem,

Leave your wounded as they die, and call it God's will!      Swoim rannym zdychać każ, bo tak rzecze Bóg!  

"In the name of God"

2drunw5.jpg

#5 Kejti

Kejti

Jeżdżę suzukię...

• Pancerni
  • 696 postów

Napisany 20 wrzesień 2017 - 09:22

No ja mam piec na drewno opalowe :D Kominek tez :D

SEE CAROLUS SIZE!

#6 Blazej

Blazej
  • Pancerni
  • 1605 postów

Napisany 20 wrzesień 2017 - 09:41

No tak, ja mieszkam w nowoczesnym panstwie :D

Suicidal, in a trance, a religious army                                     Samobójstwo, dziki trans, armia dla religii,

Fight without a uniform and hide in the crowd                       Bez munduru idziesz w bój wtapiając się w tłum,
        Call it holy, call it just, authorized by heaven,                        Sprawiedliwym nazwij się, niebiańskim posłańcem,

Leave your wounded as they die, and call it God's will!      Swoim rannym zdychać każ, bo tak rzecze Bóg!  

"In the name of God"

2drunw5.jpg

#7 Kejti

Kejti

Jeżdżę suzukię...

• Pancerni
  • 696 postów

Napisany 21 wrzesień 2017 - 07:36

Ty smieszku, Ty :P

SEE CAROLUS SIZE!

#8 MłodszaMasha

MłodszaMasha
  • Użytkownik
  • 48 postów

Napisany 07 październik 2017 - 10:49

Idz do lekarza. Nawet jesli sa jakies szampony czy plukanki to: nie wiesz co to jest i czy nie bedzie potrzebny silniejszy lek, nie wiesz czy te domowe leczenie nie ukryje niektorych objawow i nie zaburzy diagnozy. Zrob zdjecia tej skory jesli objawy się zmieniają lub chcecie to leczyc po domowemu - Jesli potrzebujesz cos bardzo na cito to idz do apteki i pokaz. Farmaceuci tez co nieco potrafią. :-)

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników