Skocz do zawartości

Ikona Witajcie!

Zapraszamy do rejestracji na naszym forum :) Pomocny będzie dla Was Przewodnik dla nowych użytkowników. Bawcie się dobrze!

Zdjęcie

Filmiki

144 odpowiedzi na ten temat

#141 Nina

Nina
  • Sztab
  • 3327 postów

Napisany 19 maj 2016 - 12:03

Nie wiem dlaczego ale mnie to wciągnęło. Filmik przedstawia jak zachowują się różne przedmioty podczas ściskania ich prasą hydrauliczną. Plastelina śmiesznie reaguje. I kula do kręgli! :D

I'm a victim of self-created brain defect - InLegend

#142 Sniegu

Sniegu

Mordodrzyj

• Pancerni
  • 1452 postów

Napisany 22 maj 2016 - 04:52

Co tu się odjaniepawliło to ja nawet nie. 

Not many believe that dreams come true, they only say - look around, you fool!

But no one knows what Hell I jump into!

Headbanger - old school hard'n'heavy from Poland!

#143 gkk75

gkk75

Metal Ripper

• Użytkownik
  • 187 postów

Napisany 09 listopad 2016 - 05:42

85c027b17c64.jpg

#144 Blazej

Blazej
  • Pancerni
  • 1584 postów

Napisany 18 listopad 2016 - 09:33

Jedna z najbardziej kultowych scen komediowych. "Zemsta Różowej Pantery", komisarz Charles Dreyfus wygłasza mowę pożegnalną na pogrzebie inspektora Clouseau, który dla potrzeb śledztwa upozorował własną śmierć.

Suicidal, in a trance, a religious army                                     Samobójstwo, dziki trans, armia dla religii,

Fight without a uniform and hide in the crowd                       Bez munduru idziesz w bój wtapiając się w tłum,
        Call it holy, call it just, authorized by heaven,                        Sprawiedliwym nazwij się, niebiańskim posłańcem,

Leave your wounded as they die, and call it God's will!      Swoim rannym zdychać każ, bo tak rzecze Bóg!  

"In the name of God"

2drunw5.jpg

#145 Blazej

Blazej
  • Pancerni
  • 1584 postów

Napisany 16 lipiec 2017 - 06:25

Dowcip z bronią zabawkową - dawno tak nie polewałem :D

Suicidal, in a trance, a religious army                                     Samobójstwo, dziki trans, armia dla religii,

Fight without a uniform and hide in the crowd                       Bez munduru idziesz w bój wtapiając się w tłum,
        Call it holy, call it just, authorized by heaven,                        Sprawiedliwym nazwij się, niebiańskim posłańcem,

Leave your wounded as they die, and call it God's will!      Swoim rannym zdychać każ, bo tak rzecze Bóg!  

"In the name of God"

2drunw5.jpg

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników