Skocz do zawartości


Ikona Witajcie!

Zapraszamy do rejestracji na naszym forum :) Pomocny będzie dla Was Przewodnik dla nowych użytkowników. Bawcie się dobrze!


Zdjęcie

Metallica, 28.04.2018, Kraków

metallica koncert

14 odpowiedzi na ten temat

#1 Nina

Nina
  • Sztab
  • 4 058 postów
  • Skąd:Flower-Żul-strasse

Napisany 24 marca 2017 - 11:17

W przyszłym roku legendarna Metallica pojawi się w Polsce! W sobotę, 28 kwietnia 2018 roku. Dzisiaj ruszyła sprzedaż biletów. Miejsca skończyły się w pół godziny chyba... Komu udało się kupić bilety? :D

 

My mamy miejsca na trybunach górnych. Idealnie żeby wziąć popcorn i komfortowo na spokojnie obejrzeć show.

 

No i co sądzicie o scenie 360st? Nigdy jeszcze nie byłam na takim koncercie. Może być genialnie, a może się okazać że będziemy oglądać ich plecy przez 2h :v


I'm a victim of self-created brain defect - InLegend

#2 kazaa9

kazaa9
  • Użytkownik
  • 569 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 24 marca 2017 - 12:43

Ja kupiłem. Bilety nie skończyły się w pół godziny, dało się później kupić. Nie podoba mi się polityka cenowa, bilet 399 + 6 za opłatę administracyjną (na inne koncerty nie ma) + przesyłka + do wszystkiego 3% za płatność, niezależnie od wybranej metody. Na wejściu trzeba będzie pewnie kupić znaczek skarbowy i wnieść opłatę notarialną, żeby ochroniarz łaskawie spojrzał na dowód osobisty i porównał dane z danymi na bilecie.


JL!

#3 vz800

vz800
  • Pancerni
  • 19 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 24 marca 2017 - 07:27

Zazdroszczę wam. Mi się nie udało kupić. Mam nadzieje że to pierwsza pula biletów i ze jeszcze będzie można kupić.

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka



#4 Frodli

Frodli

    4ever online

  • Użytkownik
  • 325 postów
  • Skąd:Starachowice

Napisany 25 marca 2017 - 04:15

Historia z tym koncertem to dowód na to, że jakaś siła chce. abym nigdy nie poszedł na koncert Mety :D Może następnym razem ;-)


Polska wojna tu była tak!
A my śpiewamy pod publikę joł Warszawo Walcz!

#5 Connor

Connor
  • Użytkownik
  • 977 postów

Napisany 26 marca 2017 - 11:45

sorry.... ale jak dla mnie kupowanie biletu na koncert z rocznym wyprzedzeniem to debilizm do kwadratu. Skąd mogę wiedzieć co będę robił za rok i czy będę żył? jak grali na Narodowym to bez problemu kupiłem dzień przed koncertem i ok...



#6 Sniegu

Sniegu

    Mordodrzyj

  • Pancerni
  • 1 594 postów
  • Skąd:Police k. Szczecina

Napisany 26 marca 2017 - 07:48

sorry.... ale jak dla mnie kupowanie biletu na koncert z rocznym wyprzedzeniem to debilizm do kwadratu. Skąd mogę wiedzieć co będę robił za rok i czy będę żył? jak grali na Narodowym to bez problemu kupiłem dzień przed koncertem i ok...

This.

Also, Metę do 200zł bym sobie przemyślał, powyżej zwyczajnie szkoda mi kasy. Jakby to była era ...And Justice for All, to bym zapłacił i pierdyliard pesos.


- But I don't want to go among mad people!
- Oh, you can't help that. We're all mad here.

#7 Neither

Neither
  • Użytkownik
  • 1 598 postów
  • Skąd:Ostróda

Napisany 30 marca 2017 - 05:44

Śmiesznie wyszło, wszyscy wkurzeni, że imienne i miliony monet i wgl wszystko dla piniendzy robio - a bilety wyprzedane w godzinę :D mój kraj taki piękny

Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka


Dodany obrazek


#8 Nina

Nina
  • Sztab
  • 4 058 postów
  • Skąd:Flower-Żul-strasse

Napisany 14 kwietnia 2018 - 06:23

Widzieliście, co Metallica zagrała w Pradze? xD

 

 

Myślicie, że jest szansa u nas na Ściernisco Golców?


I'm a victim of self-created brain defect - InLegend

#9 Nina

Nina
  • Sztab
  • 4 058 postów
  • Skąd:Flower-Żul-strasse

Napisany 25 kwietnia 2018 - 01:22

Ludzie drodzy, to kto jedzie w sobotę na koncert?
I'm a victim of self-created brain defect - InLegend

#10 Mati

Mati
  • Użytkownik
  • 1 414 postów
  • Skąd:Krakow/BBa

Napisany 25 kwietnia 2018 - 09:48

nie ja :v



#11 kazaa9

kazaa9
  • Użytkownik
  • 569 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 27 kwietnia 2018 - 04:52

Ja.

JL!

#12 pacy

pacy
  • Użytkownik
  • 641 postów

Napisany 27 kwietnia 2018 - 09:29

Ja też nie, ja dopiero w niedzielę😉

#13 piotrmalysz

piotrmalysz
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisany 28 kwietnia 2018 - 07:03

Koncert Mettalica ma być online tutaj: http://streams4k.pl/metallica/



#14 Nina

Nina
  • Sztab
  • 4 058 postów
  • Skąd:Flower-Żul-strasse

Napisany 28 kwietnia 2018 - 08:01

A to oficjalne źródło? Kiedyś już było coś ze streamingiem i wcale nie był darmowy.
I'm a victim of self-created brain defect - InLegend

#15 pacy

pacy
  • Użytkownik
  • 641 postów

Napisany 28 kwietnia 2018 - 10:24

Oficjanne źródło, haha😁
Banuj Nina, nie żałuj sobie😁😁

Edit
30 pln za niewidomo co😂🤔

2gx0d9u.jpg

"Regulamin
Strona http://www.streamy24.eu/ jest stroną typu Landing Page która zachęca do skorzystania z usługi Premium SMS w ramach której użytkownik otrzymuje określoną w Regulamin liczbę punktów które może wymienić na stronie serwisu Wybierz-Nagrode.pl, administrator strony nie ponosi odpowiedzialności za materiały umieszczone przez wydawcę. Usługa dostępna w sieciach Plus, T-Mobile, Orange oraz Play. Koszt wysłania SMS na numer 92555 wynosi 25 zł (30.75 zł brutto) . Użytkownik wysyłając SMS pod podany na stronie numer oświadcza, że akceptuje regulamin naszej usługi dostępny tutaj. W przypadku reklamacji prosimy wysłać e-mail na adres: info@wybierznagrode.pl"





Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: metallica, koncert

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników