Skocz do zawartości


Ikona Witajcie!

Zapraszamy do rejestracji na naszym forum :) Pomocny będzie dla Was Przewodnik dla nowych użytkowników. Bawcie się dobrze!


Zdjęcie

Mania na Pokemon GO


13 odpowiedzi na ten temat

#1 metropolis

metropolis
  • Użytkownik
  • 0 postów

Napisany 17 sierpnia 2016 - 11:24

Świat oszalał od mani Pokemonów. Dosłownie. ie dziwię się, że zabronili gry w kilku krajach np. Iran. Co sądzicie na jej temat? Warto tak szaleć za cybernetycznymi stworkami? Niektórzy przypłacają za to zdrowiem...


Sklep internetowy z gadżetami komiksowymi - http://metropolis.sklep.pl/


#2 k4jz3r

k4jz3r
  • Sztab
  • 1 453 postów
  • Skąd:Nowa-Huta

Napisany 17 sierpnia 2016 - 12:41

ja na szczęście mam Windows Phone wiec problem rozwiązany ;)



#3 Kejti

Kejti

    Jeżdżę suzukię...

  • Użytkownik
  • 722 postów
  • Skąd:Kalmar, Sweden

Napisany 17 sierpnia 2016 - 05:33

Ja na szczescie mam dziecko, wiec nie mam czasu na pierdoly
SEE CAROLUS SIZE!

My vibrator has two wheels :)

#4 Nami

Nami
  • Pancerni
  • 965 postów
  • Skąd:Kraków

Napisany 17 sierpnia 2016 - 07:11

ja na szczęście mam Windows Phone wiec problem rozwiązany ;)

 

Miałam to samo rozwiązanie... do dzisiaj rano...

 

Ale nie mam pakietu internetu, więc nie chce mi się wydawać xzł na transfer danych :)


"History's written today"

~Sabaton "Primo Victoria"


#5 Raita

Raita

    Ruda Wredota

  • Użytkownik
  • 291 postów
  • Skąd:Warsaw

Napisany 17 sierpnia 2016 - 09:07

Ja na szczęście mam IQ wyższe niż 80 :)



#6 Cezar

Cezar

    Gut geschäft commando

  • Użytkownik
  • 1 855 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 17 sierpnia 2016 - 09:17

Wiecie. Jedni robią sobie fotki z pyszczkami psów, instagramują, snapczatują, siedzą na fejsie itd a inni łapią Pokemony. Więc teksty typu "hurr durr mam iq wyższe niż plebs" są słabe.

Sam tego nie używam (jakies 15 lat za późno jak dla mnie to wyszło :v) ale jak kogoś to ma zachęcić do wyjścia z domu to czemu nie?  


Dodany obrazek

---------------------------------------

Dodany obrazek

#7 Ragis

Ragis

    King in the South

  • Użytkownik
  • 43 postów
  • Skąd:Nowa-Huta

Napisany 17 sierpnia 2016 - 10:29

A ja gram i ani nie mam 15 lat (bo prawie dwa razy tyle...), ani (chyba) nie mam IQ poniżej 80, ani też pod autobus nie wpadłem - jaja, co? ;)

Pokemon Go to fenomen, jakim niedawno był Minecraft, a nawet większy i ważniejszy kulturowo - bo bardziej widoczny. Znajdźcie mi inną aktywność, która sprawia, że obcy ludzie na ulicy zaczynają się do siebie uśmiechać i powoduje spontanicznie powstające flash-moby, które są tak duże, że zarówno małe lokale, jak i wielkie galerie handlowe próbują ten fenomen wykorzystać do przyciągania do siebie ludzi. Ale i tak największy plus Pokemonów to fakt, że wielu ludzi zaczęło dzięki nim częściej i więcej chodzić. Może to nie od razu siłownia i fitness, ale lepsze to, niż siedzenie na tyłku i hejtowanie w internecie.



#8 Trollu

Trollu
  • Użytkownik
  • 844 postów
  • Skąd:Sosnowiec

Napisany 18 sierpnia 2016 - 08:45

A i tu racja, bo niektórym by się przydało trochę ruchu :v Ludzie chco to niech sobie grajo, not maj biznes.

JB!


#9 VeloX

VeloX

    Kocur

  • Użytkownik
  • 1 550 postów
  • Skąd:Cię znam?

Napisany 22 sierpnia 2016 - 12:40

 Znajdźcie mi inną aktywność, która sprawia, że obcy ludzie na ulicy zaczynają się do siebie uśmiechać i powoduje spontanicznie powstające flash-moby, 

 

No widzisz, wystarczy zmienić kraj, w Londynie ludzie jakoś sie do siebie uśmiechali na ulicach jak byłem ostatnio ;)


Dodany obrazek

#10 Sniegu

Sniegu

    Mordodrzyj

  • Pancerni
  • 1 594 postów
  • Skąd:Police k. Szczecina

Napisany 09 września 2016 - 04:46

Nie znam, 2/10


- But I don't want to go among mad people!
- Oh, you can't help that. We're all mad here.

#11 Connor

Connor
  • Użytkownik
  • 977 postów

Napisany 09 września 2016 - 07:20

Śniegu zajefajna gierka;))) najlepsze jest to, że u mnie w firmie panowie prezesi ogłaszają co jakiś czas "Dzięń  łowców Pokemon"...latają wtedy wszyscy po firmie z komórkami i łapią pokemony.. kto złapie bardziej rzadkiego wygrywa: ileś dodatkowych godzin dopisanych do dziennika pracy, darmową pizzę itp;)))) sam w pon zacznę się w to bawić bo mam pakiet nieograniczony net i nowego Galaxy J5;) tylko muszę futerał do koma dorwać coby go nie zniszczyć;)))



#12 Nina

Nina
  • Sztab
  • 4 058 postów
  • Skąd:Flower-Żul-strasse

Napisany 25 września 2018 - 10:30

Ja z opóźnieniem sporym takie pomysły przyjmuję często i zainstalowałam sobie kilka miesięcy temu dopiero. Całkiem w porządku przygoda - można pozwiedzać, na spacer wyjść i mieć jakiś konkretniejszy cel. Chociaż moim zdaniem bardziej rozwojowe i ambitniejszy jest GeoCaching, gdzie się szuka skrytek i można zawsze przeczytać krótki opis danego miejsca. No i nie trzeba po drodze gapić się w telefon, żeby łapać Pokemony tylko się chodzi od miejsca do miejsca a po drodze jest czas i okazja na podziwianie okolicy i rozmowę :)

 

Jeśli ktoś jeszcze gra i chciałby być moim przyjacielem, to mój kod: 7943 3224 2297


I'm a victim of self-created brain defect - InLegend

#13 Connor

Connor
  • Użytkownik
  • 977 postów

Napisany 26 września 2018 - 06:14

Nina chętnie;) tylko muszę sobie na Xiaomi pononie zainstalować ;)



#14 Nina

Nina
  • Sztab
  • 4 058 postów
  • Skąd:Flower-Żul-strasse

Napisany 26 września 2018 - 08:49

Już od Dymka wczoraj dostałam zaproszenie :D Ale on ma 37 poziom, szalony.


I'm a victim of self-created brain defect - InLegend




0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników