Skocz do zawartości


Ikona Witajcie!

Zapraszamy do rejestracji na naszym forum :) Pomocny będzie dla Was Przewodnik dla nowych użytkowników. Bawcie się dobrze!


Zdjęcie

27.08.2016 - signing session w Warszawie


32 odpowiedzi na ten temat

#21 Marmulo

Marmulo
  • Użytkownik
  • 110 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 26 sierpnia 2016 - 06:51

No!!! Jakaś żywa dusza  :P  i odpowiedź. Już myślałam, że tu nikogo nie ma, albo wszyscy w Straszęcinie.



#22 Blazej

Blazej
  • Użytkownik
  • 1 758 postów
  • Skąd:Somewhere in Time

Napisany 26 sierpnia 2016 - 06:52

Ja też jestem :), młodzież niech się bawi. To jutro o 16, tak?


Kto nie wierzy w cuda, ten nie jest realistą - Dawid Ben Gurion

#23 Marmulo

Marmulo
  • Użytkownik
  • 110 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 26 sierpnia 2016 - 06:54

Ja będę. 



#24 Mati

Mati
  • Użytkownik
  • 1 414 postów
  • Skąd:Krakow/BBa

Napisany 26 sierpnia 2016 - 08:59

tak, 16,  do zobaczenia jutro! :)



#25 Helluś

Helluś
  • Pancerni
  • 252 postów
  • Skąd:Zgierz

Napisany 27 sierpnia 2016 - 09:06

Mnie jednak nie będzie. Młody ma urodziny. 



#26 Guest_Aneta_*

Guest_Aneta_*
  • Gość

Napisany 27 sierpnia 2016 - 09:14

Hej! A moja 16 -to letnia siostrzenica Gabi maluje ogrodzenie! To jest poświęcenie
dla dzisiejszego spotkania z zespołem! Rodzice się zgodzili, nawet odwiozą!
Pozdrawiam

#27 Narrin

Narrin
  • Użytkownik
  • 389 postów
  • Skąd:Kabaty

Napisany 27 sierpnia 2016 - 11:42

Super rodzice, super córka! :) Niech Mama też wpadnie na spotkanie, nie tylko odwozi! :) 



#28 Nina

Nina
  • Sztab
  • 4 058 postów
  • Skąd:Flower-Żul-strasse

Napisany 27 sierpnia 2016 - 01:47

Plan na dziś:

 

Widzimy się o 16 w Arkadii, idziemy do Empiku, heheszkujemy, wymieniamy ploteczki, witamy Szabasonów, podpisujemy co trzeba, zgarniamy kogo się da i lecimy nad Wisłę :D


I'm a victim of self-created brain defect - InLegend

#29 Mati

Mati
  • Użytkownik
  • 1 414 postów
  • Skąd:Krakow/BBa

Napisany 27 sierpnia 2016 - 09:24

a potem do Niny ^^



#30 Narrin

Narrin
  • Użytkownik
  • 389 postów
  • Skąd:Kabaty

Napisany 28 sierpnia 2016 - 12:50

Jak było? Wrzucicie jakieś fajne relacje i zdjęcia? :)



#31 Miri

Miri
  • Użytkownik
  • 367 postów
  • Skąd:Lublin

Napisany 28 sierpnia 2016 - 02:14

Signing session jak zawsze pełne było przygód i emocji. Pojawiliśmy się na miejscu około 16, a liczba fanów wzrastała z każdą minutą. Gdy wybiła 18 na scenie pojawił się przystojny, młody mężczyzna - prowadzący całe spotkanie. Przywitał zgromadzone pod podium osoby i zaprosił na scenę mniej przystojnych dżentelmenów - naszych kochanych Szwedów. Joakim spotkanie zaczął od wspólnego okrzyku z fanami - "Jeszcze jedno piwo!". Następnie Panowie opowiadali o.. no właśnie. Nie bardzo wiemy o czym, bo w tym czasie zajęci byliśmy pakowaniem prezentów dla chłopaków :) Po zakończonym wstępie nastąpiła najlepsza i najbardziej interakcyjna część spotkania - autografy, wspólne zdjęcia i rozmowy. Jako pierwszy na podium zaproszony został nasz fanclub. Weszliśmy na scenę, witając Sabaton w Polsce i dając im drobne upominki. Cała piątka otrzymała od nas po butelce prawdziwego, polskiego piwa - "Husarskie mocne". 6,2%, plastikowa butelka i etykieta Husarza. To był największy polski akcent wczorajszego singing session! Joakim ochoczo zabrał się do konsumpcji, trzymając butelkę dyskretnie pod stołem. Tommy, jako nowy członek zespołu, otrzymał dodatkowo elegancko zapakowaną butelkę wódki z wizerunkiem Husarzy i podpisem "odsiecz wiedeńska". Prezent sprawił mu ogromną frajdę - nam również, bo nasz blondyn wyprzytulał nas mocno w podziękowaniu :) Chłopaki ochoczo podpisali nasze płyty, biografie i plakaty. Wszystko przebiegało w wesołej i naprawdę miłej atmosferze :) Singins session trwało do późnego wieczora. Mamy nadzieję, że każdy fan odszedł usatysfakcjonowany, a pobyt zespołu w Polsce będzie jak zawsze udany :)



#32 Nina

Nina
  • Sztab
  • 4 058 postów
  • Skąd:Flower-Żul-strasse

Napisany 14 września 2016 - 12:46

Fajny opis spotkania Miri, wrzuciłam na stronę :D

 

Jak ktoś ma ochotę przeczytać całego newsa, zapraszam: http://sabaton.pl/ne...ka-relacja.html

 

Btw, nie wiem czy już ktoś to wrzucał - udzieliłyśmy wywiadu panom z superstacja.tv: http://www.superstac...uja-nowa-plyte/


I'm a victim of self-created brain defect - InLegend

#33 Blazej

Blazej
  • Użytkownik
  • 1 758 postów
  • Skąd:Somewhere in Time

Napisany 14 września 2016 - 08:11

Bardzo fajnie się wypowiadacie :); szkoda tylko że dziennikarz nie sprawdził o czym traktuje piosenka "the last stand" i podłożył wideo z IIWŚ.


Kto nie wierzy w cuda, ten nie jest realistą - Dawid Ben Gurion



Dodaj odpowiedź



  


0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników