Skocz do zawartości


Ikona Witajcie!

Zapraszamy do rejestracji na naszym forum :) Pomocny będzie dla Was Przewodnik dla nowych użytkowników. Bawcie się dobrze!


Zdjęcie

Pre-Order na Mystic (Digibook z dodatkami) - Problem z zamówieniem


2 odpowiedzi na ten temat

#1 Metal Machine

Metal Machine

    I'm only Metal Machine

  • Użytkownik
  • 28 postów
  • Skąd:Cz-wa / Szwajcaria

Napisany 04 lipca 2016 - 09:03

Kochani
Ja najpierw przepraszam najmocniej za ten wpis. Jestem jednak pewna, że znajdę tu pomoc. Jeśli niestosowne proszę skasować.

Otóż chciałam zamówić na mystic z dodatkami. Niestety nie można zarejestrować zagranicznego adresu. Nie mieszkam w Polsce ale koniecznie chcę mieć tę edycję do kolekcji (tworzę witrynę na rzeczy Sabatonu i taka kartka z autografem pięknie będzie pasować^^)
Chciałam się więc dowiedzieć, czy jakaś wspaniała osoba tutaj na forum zechciałaby zamówić tego Digibooka na siebie i przesłać mi dalej na mój adres w Niemczech. Oczywiście przeleję tej osobie koszt płyty + przesyłki + przesyłkę do Niemiec paypalem, więc ta kochana osoba będzie mogła bezpośrednio z moich pieniędzy zamówić to cudo. Byłabym potwornie wdzięczna, gdyby ktoś zechciał pomóc takiej szalonej dziewczynie jak ja :)

#2 kazaa9

kazaa9
  • Użytkownik
  • 569 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 04 lipca 2016 - 09:52

A nie chcesz zamówić sobie tematu w sklepie Nuclear Blast? Wysyłają z Niemiec.
JL!

#3 Metal Machine

Metal Machine

    I'm only Metal Machine

  • Użytkownik
  • 28 postów
  • Skąd:Cz-wa / Szwajcaria

Napisany 04 lipca 2016 - 09:55

Tak, zamówiłam sobie już Tank Edition ale nie widziałam, by Nuclear Blast miał taką akcję. Ta konkretna kartka z autografami i kostka zdają się być specjalnie dla Mystic... (kolekcjonerka we mnie się obudziła :D)




0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników