Skocz do zawartości


Ikona Witajcie!

Zapraszamy do rejestracji na naszym forum :) Pomocny będzie dla Was Przewodnik dla nowych użytkowników. Bawcie się dobrze!


Zdjęcie

Górskie wycieczki


94 odpowiedzi na ten temat

#41 Jimmy

Jimmy

    Twój stary

  • Użytkownik
  • 361 postów
  • Skąd:Chrząszczyżewoszyce

Napisany 20 lutego 2013 - 05:39

OT:

Dzięki Stoow :) (jak zawsze pomocny)

A to właśnie link do pracy mgr - mam nadzieję, że dobrze się wgrało http://www.sendspace...ef2b3dc99f4258d

załóż sobie droboxa. Będziesz miała na starcie 2gb do zagospodarowania, będziesz mogła udostępniać foldery ze swoimi znajomymi(my w zespole np mamy wspólny folder, gdzie wrzucamy np teksty), jak Ty cos wrzucisz, to zaraz pojawi się to tez na ich komputerach.No i przede wszystkim nie masz takich ograniczeń jak na serverach hostingowych plików. Masz tu link do rejestracji: http://db.tt/HsNzIpTc



#42 maenthis

maenthis

    hearteater.

  • Użytkownik
  • 381 postów
  • Skąd:przychodzą demony.

Napisany 20 lutego 2013 - 06:21

a ja w górach byłam po raz pierwszy mając minus parę miesięcy - mama zabrała mnie tam ze sobą :) i tak zostało. lubię łazić, głównie w Polsce, ale byłam też trochę w Czechach i na Słowacji. Sudety, Pieniny, Gorce, Beskidy.

 

no proszę, to ja mam tak samo z żaglami. poczęto mni w sierpniu, na Mazurach. :P


"And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music." (Nietzsche)

my name is freedom.

http://musaa.pl/
 


#43 Agu_Sk

Agu_Sk
  • Użytkownik
  • 560 postów
  • Skąd:Skarżysko-Kamienna

Napisany 21 lutego 2013 - 08:37

OT:

załóż sobie droboxa. Będziesz miała na starcie 2gb do zagospodarowania, będziesz mogła udostępniać foldery ze swoimi znajomymi(my w zespole np mamy wspólny folder, gdzie wrzucamy np teksty), jak Ty cos wrzucisz, to zaraz pojawi się to tez na ich komputerach.No i przede wszystkim nie masz takich ograniczeń jak na serverach hostingowych plików. Masz tu link do rejestracji: http://db.tt/HsNzIpTc

Ale ja nie mam zamiaru dużo wrzucać zwłaszcza tekstów bo ich zwyczajnie nie posiadam :)


Idag är någons sista dag. Och någons första. Märkliga vackra liv...

 


#44 Brymir

Brymir
  • Użytkownik
  • 26 postów
  • Skąd:Poznań

Napisany 20 marca 2013 - 09:45

Góry rządzą, oboje z narzeczoną bardzo lubimy! Moimi ulubionymi obiektami wycieczkowymi są Mosorny Groń (Beskid Żywiecki), Rusinowa Polana (Tatry Wysokie), Smreczyński Staw (Tatry Zachodnie, Dolina Kościeliska) i Szczeliniec Wielki (Góry Stołowe). Jako bazy wypadowe polecam miejscowości Zawoja, Biały Dunajec, Ochotnica Dolna. :)


"Gandalf, my old friend. This will be a night to remember!"


#45 Zolka

Zolka

    sezonowa paskuda

  • Użytkownik
  • 86 postów
  • Skąd:Zielsko-Biała

Napisany 20 marca 2013 - 12:06

No to może spikniemy się jak się zrobi ładnie i ciepło i zrobimy batalionowy wypad na Babią? Jeżdżę przez Zawoję do Zubrzycy od 18 lat i na Babiej byłam RAZ, bo oczywiście nigdy nie mam z kim iść x/


"Music it's the air that I breathe, the blood that pumps through my veins, that keeps me alive." Billie Joe Armstrong

Piękni, młodzi i na.ebani all the time!

:ph34r:


#46 Orzech

Orzech
  • Użytkownik
  • 140 postów

Napisany 20 marca 2013 - 08:01

A samemu nie można?



#47 Puszek

Puszek
  • Użytkownik
  • 328 postów
  • Skąd:Kraków

Napisany 20 marca 2013 - 08:02

A może Battalionem na Turbacz  i tam nocka, a na drugi dzień 14 km z buta do Nowego Targu , a stamtąd autobusem do Krakowa ? :)



#48 Mati

Mati
  • Użytkownik
  • 1 414 postów
  • Skąd:Krakow/BBa

Napisany 20 marca 2013 - 08:04

w grupie raźniej, ja jestem za :)



#49 Orzech

Orzech
  • Użytkownik
  • 140 postów

Napisany 20 marca 2013 - 08:07

Pewnie że w grupie przyjemniej, a kiedy dokładniej ta ekspedycja ?



#50 Puszek

Puszek
  • Użytkownik
  • 328 postów
  • Skąd:Kraków

Napisany 20 marca 2013 - 08:16

Ja mam taką trasę za sobą i jest fajnie :) Najpierw z 10 km na Turbacz , potem przerwa, wycieczka cichaczem do lasu po drewno na ognisko, potem kiełbaski itd. No a rano śniadanie i schodzimy :) Drogę chyba jeszcze pamiętam ale pewny nie jestem haha :)



#51 Placek

Placek
  • Pancerni
  • 624 postów
  • Skąd:Kraków

Napisany 20 marca 2013 - 08:22

Ja póki co najwyższy szczyt jaki zdobyłem to był w Słowacji w Dolinie Rohackiej, góra nazywała się Wołowiec i szczyt to 2064m. Sporo połaziłem po Dolinie Rohackiej, byłem tam z 4 razy(był czas, gdzie co roku tam jeździłem), bardzo ciekawe trasy.

http://pl.wikipedia..../Dolina_Rohacka

http://pl.wikipedia..../wiki/Wołowiec_(Tatry)



#52 Agu_Sk

Agu_Sk
  • Użytkownik
  • 560 postów
  • Skąd:Skarżysko-Kamienna

Napisany 20 marca 2013 - 10:37

Turbacz to koniecznie posluchac trzeba nawiedzonego mnicha jaki odprawia tam msze - bez wzgledu czy ktos wierzacy czy nie, przezycie niezle - choc nie wiem czy jeszcze sie to odbywa z jego udzialem :-)

Idag är någons sista dag. Och någons första. Märkliga vackra liv...

 


#53 Dymek

Dymek
  • Użytkownik
  • 196 postów
  • Skąd:Szczecin

Napisany 20 marca 2013 - 10:54

Placek, Wołowiec to szczyt graniczny ;)



#54 Placek

Placek
  • Pancerni
  • 624 postów
  • Skąd:Kraków

Napisany 20 marca 2013 - 11:00

No tak, w każdym razie ja wchodziłem od Słowackiej strony.



#55 Agu_Sk

Agu_Sk
  • Użytkownik
  • 560 postów
  • Skąd:Skarżysko-Kamienna

Napisany 20 marca 2013 - 11:01

Czyli poszedles na latwizne ;-)

Idag är någons sista dag. Och någons första. Märkliga vackra liv...

 


#56 Puszek

Puszek
  • Użytkownik
  • 328 postów
  • Skąd:Kraków

Napisany 20 marca 2013 - 11:06

A jakby się tak trzasnąć na Rysy ? :D



#57 Dymek

Dymek
  • Użytkownik
  • 196 postów
  • Skąd:Szczecin

Napisany 24 marca 2013 - 11:38

Moglibyśmy się wybrać na tą Babią. Nigdy nie byłem a zawsze to kolejny szczyt z Korony Gór Polski ;)



#58 Placek

Placek
  • Pancerni
  • 624 postów
  • Skąd:Kraków

Napisany 24 marca 2013 - 11:43

Czyli poszedles na latwizne ;-)

Może i tak, ale nie było sensu jechać ze Słowacji do Polski, żeby wejść od Polskiej strony :P.

 

Babia? Czemu nie :).



#59 Norbi

Norbi

    Tu mam wpisać tytuł użytkownika :D

  • Użytkownik
  • 147 postów
  • Skąd:Nowy Targ

Napisany 19 kwietnia 2013 - 04:24

Więc ja mieszkam w górach na podhalu z balkonu widzę Tatry ;) Widzę że o Turbaczu mówicie ale to ładna góra i dość szybko się wchodzi ładniejsze widoki są z Trzech Koron, w Sromowcach Wyżnych jest przełom Dunajca bardzo piękne przeżycie spływałem 2 razy
i w tej miejscowości jest góra Zamczysko z niej są piękne widoki na słowackie Tatry

#60 Marmulo

Marmulo
  • Użytkownik
  • 110 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 19 kwietnia 2013 - 05:47

Ja z Miśkiem tam będę 2 maja:)



Moglibyśmy się wybrać na tą Babią. Nigdy nie byłem a zawsze to kolejny szczyt z Korony Gór Polski ;)






0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników