Skocz do zawartości

Ikona Witajcie!

Zapraszamy do rejestracji na naszym forum :) Pomocny będzie dla Was Przewodnik dla nowych użytkowników. Bawcie się dobrze!

Zdjęcie

Grupa Filmowa Darwin

145 odpowiedzi na ten temat

#141 Nami

Nami
  • Pancerni
  • 837 postów

Napisany 09 październik 2017 - 02:29

Planszówki rozgrywane przez efy to majstersztyk pomysłowości i wykonania :D.

To. Był. RPG! :D

"History's written today"

~Sabaton "Primo Victoria"

#142 Nina

Nina
  • Sztab
  • 3326 postów

Napisany 12 październik 2017 - 08:27

"Gwiezdny Szeryf"

Jak Wam się podobają ostatnie produkcje Darwinów? Czy tylko ja mam wrażenie, że jest coraz mniej śmiesznie?

I'm a victim of self-created brain defect - InLegend

#143 Glyniss

Glyniss
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisany 13 październik 2017 - 09:46

Nina nie tylko Ty. Ja mam dokładnie takie samo wrażenie

#144 Nami

Nami
  • Pancerni
  • 837 postów

Napisany 13 październik 2017 - 10:26

"Gwiezdny Szeryf"

Jak Wam się podobają ostatnie produkcje Darwinów? Czy tylko ja mam wrażenie, że jest coraz mniej śmiesznie?

Szczerze mówiąc to nie wiem. Zależy od produkcji - bo te o RPG czy o ateistach było genialne. A Gwiezdny Szeryf niestety mnie nie rozbawił. Może gdyby był dłuższy (np. pełnometrażowy xD), to byłoby więcej ŚMIESZNYCH żartów. 

#145 Blazej

Blazej
  • Pancerni
  • 1584 postów

Napisany 15 październik 2017 - 08:26

"Gwiezdny szeryf" był fajny mniej więcej do połowy, potem było widać spadek formy. Ale produkcja "Dwa miecze i amulet" czyli beka z wiedźmina trzyma poziom :D

Suicidal, in a trance, a religious army                                     Samobójstwo, dziki trans, armia dla religii,

Fight without a uniform and hide in the crowd                       Bez munduru idziesz w bój wtapiając się w tłum,
        Call it holy, call it just, authorized by heaven,                        Sprawiedliwym nazwij się, niebiańskim posłańcem,

Leave your wounded as they die, and call it God's will!      Swoim rannym zdychać każ, bo tak rzecze Bóg!  

"In the name of God"

2drunw5.jpg

#146 Nami

Nami
  • Pancerni
  • 837 postów

Napisany 15 październik 2017 - 11:00

"Gwiezdny szeryf" był fajny mniej więcej do połowy, potem było widać spadek formy. Ale produkcja "Dwa miecze i amulet" czyli beka z wiedźmina trzyma poziom :D

O tak, dwa miecze i amulet było świetne ^^

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników