Skocz do zawartości


Ikona Witajcie!

Zapraszamy do rejestracji na naszym forum :) Pomocny będzie dla Was Przewodnik dla nowych użytkowników. Bawcie się dobrze!


Zdjęcie

Mój pierwszy raz ;)

pierwszyraz sabaton koncert

68 odpowiedzi na ten temat

#21 Maria

Maria
  • Pancerni
  • 257 postów
  • Skąd:Gostyń - Poznań

Napisany 05 września 2015 - 01:15

Ja też ja też byłam pierwszy raz na Sabatonach wtedy! Tyle że we Wrocku. Jeziu i pierwsze zdjęcie (jak dotąd jedyne) z Joakimem :D



#22 Kojot

Kojot

    Bone Breaker

  • Użytkownik
  • 314 postów
  • Skąd:Redwionka

Napisany 05 września 2015 - 07:46

Dem nindża, czyli wyłazi na to, że bardzij oldskulowych graczy sam je mynij, niż więcyj :ph34r:

 

A ponieważ wzieno mie na sentymenty, dla przypomnienia - tak wyglądoł Kojot we 2008 roku, z herami na deklu, 15stoma kilogramami więcyj na ryjoku (i niy yno) & pierwszą Battalionową flagą ever  :D

21l8ozd.jpg

 


Dodany obrazek

#23 pacy

pacy
  • Użytkownik
  • 641 postów

Napisany 05 września 2015 - 07:59

Prawie trzeci bliźniak. 😊😊
I flaga, która skończyła rok później na ostatnim koncercie Art of War Tour w Essen, na gołej dupie Myhra.

#24 Neither

Neither
  • Użytkownik
  • 1 598 postów
  • Skąd:Ostróda

Napisany 05 września 2015 - 08:59

Ale ty Kojot brzydki byłeś :P

Dodany obrazek


#25 Nina

Nina
  • Sztab
  • 4 058 postów
  • Skąd:Flower-Żul-strasse

Napisany 05 września 2015 - 09:01

I w dodatku w połowie łysy xD


I'm a victim of self-created brain defect - InLegend

#26 Kojot

Kojot

    Bone Breaker

  • Użytkownik
  • 314 postów
  • Skąd:Redwionka

Napisany 05 września 2015 - 09:13

Krótka piłka z mojej strony:

2a7wxvl.jpg

 

Kaj wyście wtedy byli kozaki, huh? :P


Dodany obrazek

#27 Nina

Nina
  • Sztab
  • 4 058 postów
  • Skąd:Flower-Żul-strasse

Napisany 05 września 2015 - 09:15

Ja to się pewnie jeszcze nawet nie urodziłam :D


I'm a victim of self-created brain defect - InLegend

#28 k4jz3r

k4jz3r
  • Sztab
  • 1 453 postów
  • Skąd:Nowa-Huta

Napisany 05 września 2015 - 09:41

jak wszyscy to wszyscy. moj pierwszy koncert sabaton 5 czerwiec 2007 :)
de5wsg.jpg

#29 Treck

Treck

    Człowiek bez face'a

  • Sztab
  • 853 postów

Napisany 05 września 2015 - 10:30

Mój pierwszy raz z Sabatonkami to 23.10.2008 Warszawa. Następny dzień to mój pierwszy dzień na forum i tak już zostało :D

 

Matko, to już prawie 7 lat... prawie 1/3 życia z Wami zmarno... znaczy miło spędziłem :P



#30 Ashka

Ashka
  • Pancerni
  • 428 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 05 września 2015 - 11:32

Dem nindża, czyli wyłazi na to, że bardzij oldskulowych graczy sam je mynij, niż więcyj :ph34r:

 

A ponieważ wzieno mie na sentymenty, dla przypomnienia - tak wyglądoł Kojot we 2008 roku, z herami na deklu, 15stoma kilogramami więcyj na ryjoku (i niy yno) & pierwszą Battalionową flagą ever  :D

21l8ozd.jpg

 

 

I Kojot w dodatku wtedy kurzył, o ! :ph34r:

 

 

24.10.2008, Kraków i Studio, a potem to już pooszło ;)


Nikt z nas nie jest tak głupi, jak my wszyscy razem :D

#31 Hass

Hass

    Hasacz Hasający

  • Użytkownik
  • 724 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 06 września 2015 - 12:46

Ja w Parku Sowińskiego byłam też z tym ze na bilet sie nie załapałam wiec kitrałam sie gdzies pod płotem. Liczy sie?


Dodany obrazek

#32 pacy

pacy
  • Użytkownik
  • 641 postów

Napisany 06 września 2015 - 09:40

I Kojot w dodatku wtedy kurzył, o ! :ph34r:


24.10.2008, Kraków i Studio, a potem to już pooszło ;)

Mam to samo, znaczy się Kraków Studio i jakoś leci dalej😊
Dzięki Asiu😊😊😊

#33 Katia

Katia
  • Pancerni
  • 304 postów
  • Skąd:Siemianowice Śląskie

Napisany 06 września 2015 - 10:47

A od mojego pierwszego sabatonowego koncertu mija 6 lat i dwa dni :o



#34 k4jz3r

k4jz3r
  • Sztab
  • 1 453 postów
  • Skąd:Nowa-Huta

Napisany 06 września 2015 - 12:35

Ja w Parku Sowińskiego byłam też z tym ze na bilet sie nie załapałam wiec kitrałam sie gdzies pod płotem. Liczy sie?


jasne ze sie liczy !

#35 Mati

Mati
  • Użytkownik
  • 1 414 postów
  • Skąd:Krakow/BBa

Napisany 06 września 2015 - 01:00

demm, jacy Wy wszyscy starzy jesteście :v mój pierwszy to koncert na Woodstocku, w dodatku od razu zespól się przypałętał..większą frajdę miałam z Kajzera, który kazał im spadać. :P 

 

w sumie czuje, jakby mnie okradli z możliwości wyczekania na to spotkanie, cala zabawa poszła w las <_<



#36 k4jz3r

k4jz3r
  • Sztab
  • 1 453 postów
  • Skąd:Nowa-Huta

Napisany 06 września 2015 - 01:04

demm, jacy Wy wszyscy starzy jesteście :v mój pierwszy to koncert na Woodstocku, w dodatku od razu zespól się przypałętał..większą frajdę miałam z Kajzera, który kazał im spadać. :P

w sumie czuje, jakby mnie okradli z możliwości wyczekania na to spotkanie, cala zabawa poszła w las <_<


przyszli, wzięli wódkę i poszli, no daj spokój zero kindersztuby wśród zespołu ;)

#37 Nina

Nina
  • Sztab
  • 4 058 postów
  • Skąd:Flower-Żul-strasse

Napisany 06 września 2015 - 01:17

Ale żeście się porozpisywali o tych pierwszych razach :P

 

Moja przygoda się zaczęła od koncertu w Łodzi. 11.11.2010. Tak naprawdę pojechałam tam tylko dlatego, że kolega mojego brata miał ciocię w Kasie Stefczyka, a oni coś tam sponsorowali no i mieliśmy z 10 darmowych wejściówek. Także zapakowaliśmy się w samochód - mój Tata, starszy brat, młodszy brat, jego kolega od wejściówek i ja. Udało nam się dojechać i stanąć w kolejce. Duuuża była. I widziałam w niej ludzi poprzebieranych za piratów. Kompletnie nie wiedziałam jaki związek ma Sabaton z piratami. 

Udało nam się wejść do klubu, wdrapać po schodach i znaleźć najlepsze miejsca ever - na metalowych barierkach po bokach. Nie było to jakoś blisko sceny, ale mogłam na niej usiąść i dzięki temu widziałam wszystko co się dzieje! :D 

Koncert zaczął się od... właśnie nie od GD ale od Fortitułan! Daniel wybiegł z polską flagą na scenę. Oczywiście pokochałam ich koncerty na zabój. Niestety od razu po koncercie pojechaliśmy do domu. Tata powiedział, że nie ma na co czekać. A oni pewnie wyszli, prawda? :( 

W każdym razie koncert był genialny. Zaczęłam słuchać Alestormów. Steelwingów wyśmiałam. Wsiadając do samochodu odpaliłam komputer i internet i zaczęłam sprawdzać gdzie grają następny koncert. Niestety nie udało mi się reszty mojej rodzinki przekonać na wyjazd do Rzeszowa (chyba). No ale i tak było świetnie! :D


I'm a victim of self-created brain defect - InLegend

#38 Dakota

Dakota
  • Użytkownik
  • 666 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 06 września 2015 - 03:49

Ale żeście się porozpisywali o tych pierwszych razach :P

 

Moja przygoda się zaczęła od koncertu w Łodzi. 11.11.2010. Tak naprawdę pojechałam tam tylko dlatego, że kolega mojego brata miał ciocię w Kasie Stefczyka, a oni coś tam sponsorowali no i mieliśmy z 10 darmowych wejściówek. Także zapakowaliśmy się w samochód - mój Tata, starszy brat, młodszy brat, jego kolega od wejściówek i ja. Udało nam się dojechać i stanąć w kolejce. Duuuża była. I widziałam w niej ludzi poprzebieranych za piratów. Kompletnie nie wiedziałam jaki związek ma Sabaton z piratami. 

Udało nam się wejść do klubu, wdrapać po schodach i znaleźć najlepsze miejsca ever - na metalowych barierkach po bokach. Nie było to jakoś blisko sceny, ale mogłam na niej usiąść i dzięki temu widziałam wszystko co się dzieje! :D

Koncert zaczął się od... właśnie nie od GD ale od Fortitułan! Daniel wybiegł z polską flagą na scenę. Oczywiście pokochałam ich koncerty na zabój. Niestety od razu po koncercie pojechaliśmy do domu. Tata powiedział, że nie ma na co czekać. A oni pewnie wyszli, prawda? :(

W każdym razie koncert był genialny. Zaczęłam słuchać Alestormów. Steelwingów wyśmiałam. Wsiadając do samochodu odpaliłam komputer i internet i zaczęłam sprawdzać gdzie grają następny koncert. Niestety nie udało mi się reszty mojej rodzinki przekonać na wyjazd do Rzeszowa (chyba). No ale i tak było świetnie! :D

 

haha, Ninka! Mój pierwszy raz też zaliczyłam w Łodzi wtedy  :) w ogóle z tego co pamiętam to były dwa wejścia- do jednego stała kolejka, a przy drugim zero ludzi :P razem z Desantem wepchaliśmy się tam i dzięki temu miałam barierki  :wub:

Za mną stał jakiś gówniarz w trampkach, w pewnym momencie utknął biedakowi trampek pod barierką i nie mógł wyjąć nogi, a ludzie strasznie napierali. Straciłam go z oczu, a po koncercie kiedy wszyscy się rozeszli, na sali pozostał samotny poszarpany trampek tego chłopaka  :D


No. Mischief is a small thing, a toy I've well used and discarded. This isn't mischief. This is mayhem.

#39 pacy

pacy
  • Użytkownik
  • 641 postów

Napisany 06 września 2015 - 04:11

Kajzer, a to nie w Łodzi przespałeś może koncert Sabatonów pod stelażem na którym stała perkusja Mulbacka😊😊

#40 Blazej

Blazej
  • Użytkownik
  • 1 758 postów
  • Skąd:Somewhere in Time

Napisany 06 września 2015 - 06:26


Koncert zaczął się od... właśnie nie od GD ale od Fortitułan! Daniel wybiegł z polską flagą na scenę. Oczywiście pokochałam ich koncerty na zabój. Niestety od razu po koncercie pojechaliśmy do domu. Tata powiedział, że nie ma na co czekać. A oni pewnie wyszli, prawda? :(

 

To z tego koncertu pochodzi początek oficjalnego klipu, jak Jocke się wydziera "We're gonna give you 40:1!"?

 

A ja - jak większość, Park Sowińskiego 2011.


Kto nie wierzy w cuda, ten nie jest realistą - Dawid Ben Gurion





Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: pierwszyraz, sabaton, koncert

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników