Skocz do zawartości


Ikona Witajcie!

Zapraszamy do rejestracji na naszym forum :) Pomocny będzie dla Was Przewodnik dla nowych użytkowników. Bawcie się dobrze!


Zdjęcie

Kolekcje nie-muzyczne


23 odpowiedzi na ten temat

#1 Kojot

Kojot

    Bone Breaker

  • Użytkownik
  • 314 postów
  • Skąd:Redwionka

Napisany 30 lipca 2015 - 07:26

Temat, z tego co pamiętom, był na poprzednim forum, natomiast tukej sie go niy umiołech doszukać, bestuż postanowiłech założyć.

 

Jest już temat o kolekcjach związanych z muzyką, ale na pewno jest sam sporo osób, kere zbierają rzeczy z muzyką niy mającą wspólnego nic, tudzież bardzo mało. Także śmiało - chwolić sie swoimi zbiorami :)

 

Jo na tyn przykład, zbierom różne wydania filmu Halloween, z 1978 roku. Póki co jest tego mało, ale z czasem bydzie zdecydowanie więcyj.

 

Za to musza przyznać, że zaczłech z przytupem - pierwszo wersja jako zdobyłech, została podpisano przez samego reżysera, Johna Carpentera (lewy górny róg), także szuoby padać, że późnij poszło już w górki :D

 

5znyf5.jpg

 

A jak to jest u Wos?


Dodany obrazek

#2 Maria

Maria
  • Pancerni
  • 257 postów
  • Skąd:Gostyń - Poznań

Napisany 31 lipca 2015 - 02:49

Zbieram książki. Mamy wymienić moje ponad 300 tytułów... :P



#3 k4jz3r

k4jz3r
  • Sztab
  • 1 453 postów
  • Skąd:Nowa-Huta

Napisany 01 sierpnia 2015 - 12:32

:) bardzo dobrze ja juz po którejś setce przestałem liczyć :)

#4 Connor

Connor
  • Użytkownik
  • 977 postów

Napisany 06 sierpnia 2015 - 05:26

05fddd54b8629e3amed.jpg

 

Zaczęło się od obejżenia dość kiepskiego filmu "Sahara". Następnie sięgnąłem po książkę;) i tu BUM!! wciągnęło mnie na amen;) od jakiegoś roku staram się zebrać całą kolekcję książek Clivea Cusslera i zależy mi aby były z jednego wydania;) niestety nie zawsze jest to możliwe, ale się staram;)



#5 Neither

Neither
  • Użytkownik
  • 1 598 postów
  • Skąd:Ostróda

Napisany 06 sierpnia 2015 - 08:40

Dud! Zobaczyłem to zdjęcie na telefonie ze znacznej odległości, pod kątem. Zgadnij co pomyślałem :D

Dodany obrazek


#6 VeloX

VeloX

    Kocur

  • Użytkownik
  • 1 550 postów
  • Skąd:Cię znam?

Napisany 07 sierpnia 2015 - 07:32

Cusslera przeczytałem chyba wszystko do 2010 roku :)

 

Nawet udalo mi się złapać autora jak był w Warszawie i załatwić dedykację na 50 urodziny taty w książce "Żeglarz".


Dodany obrazek

#7 Connor

Connor
  • Użytkownik
  • 977 postów

Napisany 08 sierpnia 2015 - 09:09

Zazdroszczę Velox. Mam nadzieję, że wpadniejeszcze kiedyś do stolicy;) dam Mu cały zbiorek do podpisania;)



#8 metalizer.90

metalizer.90
  • Użytkownik
  • 982 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 10 sierpnia 2015 - 01:21

Kojot znasz kanał na YT discjunkietv? koleś podobnie kolekcjonuje tylko ma więcej pierwsze części Texas Chainsaw Massacre / tak mi się skojarzyło widząc Twoją kolekcje Halloweena

 

//

 

Nie wiem czy są wsród nas jacyś Magicowi geekowcy ale ja zbieram wszystkie smoki z Magic the Gathering i mam ich około 340 kart. Prawie wszystkie jakie do tej pory się ukazały.



#9 Neither

Neither
  • Użytkownik
  • 1 598 postów
  • Skąd:Ostróda

Napisany 10 sierpnia 2015 - 04:53

Fajnie takie kolekcje wyglądają, ale nigdy mnie do żadnego zbieractwa nie ciągnęło, IMO to jest mocno pointless. Jedyne co warto zbierać, i jak najbardziej powiększać te kolekcję, są wspomnienia :)

Dodany obrazek


#10 Chester

Chester

    Jo to pie***ola! :)

  • Użytkownik
  • 557 postów
  • Skąd:Jastrzębie Zdrój

Napisany 10 sierpnia 2015 - 08:59

dopóki nie przyjdzie ten Niemiec i ich nie zabierze.



#11 VeloX

VeloX

    Kocur

  • Użytkownik
  • 1 550 postów
  • Skąd:Cię znam?

Napisany 11 sierpnia 2015 - 07:00

Zbieranie książek jest jak najbardziej sensowne. Podobno można człowieka poznać patrząc na to co czyta ;)


Dodany obrazek

#12 Connor

Connor
  • Użytkownik
  • 977 postów

Napisany 12 sierpnia 2015 - 04:10

a ja właśnie postanowiłem zebrać wszystkie polskie wydania "Hobbita" i "Władcy Pierścieni" ;) mam nadzieję że to można nazwać kolekcją;)



#13 Sir Druggist

Sir Druggist

    From darkness we come and to darkness we sail!

  • Użytkownik
  • 429 postów
  • Skąd:Poznań

Napisany 12 sierpnia 2015 - 06:39

Jak chcesz to tanio oddam trylogię po Łozińsku tylko pytanie czy to do wydania polskiego się zalicza

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka



#14 Kojot

Kojot

    Bone Breaker

  • Użytkownik
  • 314 postów
  • Skąd:Redwionka

Napisany 21 sierpnia 2015 - 01:56

Kojot znasz kanał na YT discjunkietv? koleś podobnie kolekcjonuje tylko ma więcej pierwsze części Texas Chainsaw Massacre

 

Obił mi sie kiedyś bild wciepany przez jakigoś typa, na kerym było MNÓSTWO różnych edycji TTCM i całkiem możliwe, że to tyn som typ.

 

Mie osobiście do zacznycia kolekcji zainspirowoł James Rolfe (aka Angry Video Game Nerd) tym filmikiem. Kiedy przykumołech, że James posiado wersja King Konga na 16sto milimetrowej taśmie filmowej, rozwaliło mi to umysł i doszłech do wniosku, że TO sie dopiyro nazywo lojalne podejście fana. A że Halloween to je najlepszy horror ever i od zawsze zajmowoł w moim serduchu specjalny plac, dlatego postanowiłech założyć własno kolekcja 🎃

 

Fajnie takie kolekcje wyglądają, ale nigdy mnie do żadnego zbieractwa nie ciągnęło, IMO to jest mocno pointless.

 

Łaj?

Coś Cie rajcuje/interesuje/fascynuje na tela, że niy ma Ci szkoda wydować na to hajsy, zużywać wolny czas i energia na szukanie i zdobywanie coroz to inkszych ajtemów. To je pasja chopie :)

 

Zbieranie książek jest jak najbardziej sensowne ;)

 

Kiedyś miołech ambitny plan zbierania różnych wydań Czarnoksiężnika z Krainy Oz, ale jak przykumołech wiela tego je na ibeju, to mi sie skutecznie odechciauo :D


Dodany obrazek

#15 Sniegu

Sniegu

    Mordodrzyj

  • Pancerni
  • 1 594 postów
  • Skąd:Police k. Szczecina

Napisany 21 sierpnia 2015 - 02:39

O, to ja może zacznę zbierać różne wydania Diuny... Sounds like a plan :D


- But I don't want to go among mad people!
- Oh, you can't help that. We're all mad here.

#16 Maria

Maria
  • Pancerni
  • 257 postów
  • Skąd:Gostyń - Poznań

Napisany 31 sierpnia 2015 - 07:47

Kolekcja dzieł Dumasa powoli się kończy. 70 tomów jednej serii prezentuje się na półce. Teraz kolejne 2 lata na zebranie kolekcji Juliusza Verna :)

#17 k4jz3r

k4jz3r
  • Sztab
  • 1 453 postów
  • Skąd:Nowa-Huta

Napisany 31 sierpnia 2015 - 05:15

O, to ja może zacznę zbierać różne wydania Diuny... Sounds like a plan :D


ja mam jedno wydanie z Rebisa, kolejnych nie planuje, bo to wydanie jest po prostu ładne. Twarda, skóropodobna okładka, do tego obwoluta i ilustracje Siudmaka na plus.

#18 Frodli

Frodli

    4ever online

  • Użytkownik
  • 325 postów
  • Skąd:Starachowice

Napisany 31 sierpnia 2015 - 09:02

Jak chcesz to tanio oddam trylogię po Łozińsku tylko pytanie czy to do wydania polskiego się zalicza

Nie rozumiem hejtu na to wydanie, jak dla mnie ma fajny, sienkiewiczowski klimat ;)


Polska wojna tu była tak!
A my śpiewamy pod publikę joł Warszawo Walcz!

#19 Sniegu

Sniegu

    Mordodrzyj

  • Pancerni
  • 1 594 postów
  • Skąd:Police k. Szczecina

Napisany 31 sierpnia 2015 - 09:07

Sienkiewiczowski klimat u Łozińskiego... Matko, trzymajcie mnie.

Frodli, ty lepiej w weekend w domu siedź bo akurat będę w Pyrlandii, jeszcze Cię zobaczę, przypomnę sobie ten komentarz i Ci walnę... :P


- But I don't want to go among mad people!
- Oh, you can't help that. We're all mad here.

#20 Sir Druggist

Sir Druggist

    From darkness we come and to darkness we sail!

  • Użytkownik
  • 429 postów
  • Skąd:Poznań

Napisany 31 sierpnia 2015 - 10:09

@Frodli może i klimat jest ale z zasady polskie wydanie książki powinno być przetłumaczone z oryginału a nie go interpretować. @Śniegu to co pijemy gdzieś?




0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników