Skocz do zawartości


Ikona Witajcie!

Zapraszamy do rejestracji na naszym forum :) Pomocny będzie dla Was Przewodnik dla nowych użytkowników. Bawcie się dobrze!


Zdjęcie

The Last Stand

nowy album sabaton

463 odpowiedzi na ten temat

#61 dees

dees
  • Użytkownik
  • 679 postów

Napisany 27 października 2015 - 08:23

Ballad of Bull to jedna z najlepszych piosenek na płycie. Nie miałabym nic przeciwko temu, żeby nagrali płytę z balladami. 


Men vem saknar mig?

Devetakhi Photography

#62 Maria

Maria
  • Pancerni
  • 257 postów
  • Skąd:Gostyń - Poznań

Napisany 06 listopada 2015 - 10:55

dees I like it, z aranżem na orkiestrę symfoniczną :D



#63 Blazej

Blazej
  • Użytkownik
  • 1 758 postów
  • Skąd:Somewhere in Time

Napisany 18 marca 2016 - 08:20

Właśnie kończę czytać "Polskie piekiełko", gdzie wspomniano m.in. o kapralu Wojtku z 22 korpusu.

Żołnierze - zwierzęta to chyba fajny i oryginalny temat na album (np. "Beasts of War"), przy okazji mogliby też zaśpiewać o Wielkiej Wojnie Emu.

Poczytajcie: http://listverse.com...litary-careers/


Kto nie wierzy w cuda, ten nie jest realistą - Dawid Ben Gurion

#64 Nina

Nina
  • Sztab
  • 4 058 postów
  • Skąd:Flower-Żul-strasse

Napisany 18 marca 2016 - 02:28

Na razie wiemy tyle, że planują w kwietniu wejść do studia i do połowy maja nagrać wszystko. No i większość kawałków mają już napisanych. 


I'm a victim of self-created brain defect - InLegend

#65 jedrzej0991

jedrzej0991
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Skąd:Łódź

Napisany 18 marca 2016 - 02:51

Ballad of Bull to jedna z najlepszych piosenek na płycie. Nie miałabym nic przeciwko temu, żeby nagrali płytę z balladami. 

 

O tak! The Ballad of Bull to mój ulubiony kawałek z Heroes ;) Nie obraziłbym się za więcej tego typu utworów na płycie.



#66 Sniegu

Sniegu

    Mordodrzyj

  • Pancerni
  • 1 594 postów
  • Skąd:Police k. Szczecina

Napisany 18 marca 2016 - 02:55

Nigdy nie zrozumiem, co ludzie widzą w Ballad of Bull. Jakby do tego śpiewał Adams to spoko bo generalnie numer jedzie Manowarem na 100 kilometrów, ale wokal Jockego za cholerę tu nie pasuje. 


- But I don't want to go among mad people!
- Oh, you can't help that. We're all mad here.

#67 jedrzej0991

jedrzej0991
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Skąd:Łódź

Napisany 18 marca 2016 - 02:57

Nigdy nie zrozumiem, co ludzie widzą w Ballad of Bull. Jakby do tego śpiewał Adams to spoko bo generalnie numer jedzie Manowarem na 100 kilometrów, ale wokal Jockego za cholerę tu nie pasuje. 

 

Powiem Ci szczerze, że jak dla mnie to ten kawałek ma coś w sobie, co mnie do niego ciągnie ;)



#68 Blazej

Blazej
  • Użytkownik
  • 1 758 postów
  • Skąd:Somewhere in Time

Napisany 19 marca 2016 - 09:54

Nigdy nie zrozumiem, co ludzie widzą w Ballad of Bull. Jakby do tego śpiewał Adams to spoko bo generalnie numer jedzie Manowarem na 100 kilometrów, ale wokal Jockego za cholerę tu nie pasuje. 

 

A ja się nie zgodzę. W wydaniu Manowar byłaby to kolejna schematyczna mutacja "Heart of Steel", coś w stylu "Courage" albo intro do "King" i nie robiłby żadnego wrażenia. Natomiast w repertuarze Sabaton to jest naprawdę coś, tym bardziej że przypomina nam o człowieku z krwi i kości, któremu 12 kolegów zawdzięcza życie - prawdziwy przykład do naśladowania, a nie o bzdetach typu bogowie skandynawscy, zatopione zamki, ujeżdżane smoki i miecze spijające krew naszych wrogów.

A jak komuś melodycznie zalatuje Manowarem, to pozostaje tylko zacytować niezrównanego Stanisława Anioła: "My się nie wstydzimy dobrych wzorów." (0:27-0:39)


Kto nie wierzy w cuda, ten nie jest realistą - Dawid Ben Gurion

#69 Sniegu

Sniegu

    Mordodrzyj

  • Pancerni
  • 1 594 postów
  • Skąd:Police k. Szczecina

Napisany 19 marca 2016 - 12:29

Co do ostatniego - oczywiście się zgadzam. No ale nic nie poradzę, mi się Ballad of Bull nie podoba, moim zdaniem Jocke do ballad nie pasuje i możecie mi za to co najwyżej walnąć z bańki :P 


- But I don't want to go among mad people!
- Oh, you can't help that. We're all mad here.

#70 gkk75

gkk75

    Metal Ripper

  • Użytkownik
  • 193 postów
  • Skąd:BDG

Napisany 21 marca 2016 - 06:15

http://www.antyradio...-do-studia-7412
Winston Churchill: „Przyszli faszyści będą nazywać siebie antyfaszystami”.

#71 Blazej

Blazej
  • Użytkownik
  • 1 758 postów
  • Skąd:Somewhere in Time

Napisany 24 marca 2016 - 05:43

Co do ostatniego - oczywiście się zgadzam. No ale nic nie poradzę, mi się Ballad of Bull nie podoba, moim zdaniem Jocke do ballad nie pasuje i możecie mi za to co najwyżej walnąć z bańki :P

Mnie tam Jocke bardziej pasuje do ballad niż taki Blackie Lawless albo śp. Lemmy. No cóż, a z premierą się raczej chłopaki nie wyrobią przed zlotem... Może z kilkoma piosenkami na YT


Kto nie wierzy w cuda, ten nie jest realistą - Dawid Ben Gurion

#72 Nina

Nina
  • Sztab
  • 4 058 postów
  • Skąd:Flower-Żul-strasse

Napisany 27 marca 2016 - 12:33

W wywiadach mówią, że w maju chcą już wyjść ze studia. Ciekawe czy coś wcześniej wypuszczą...


I'm a victim of self-created brain defect - InLegend

#73 sgorias1

sgorias1

    Smerf Maruda

  • Użytkownik
  • 227 postów
  • Skąd:Pińczów

Napisany 29 kwietnia 2016 - 02:29

No to już wszystko wiadomo :D

http://www.sabaton.net/newalbum/



#74 Cezar

Cezar

    Gut geschäft commando

  • Użytkownik
  • 1 855 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 29 kwietnia 2016 - 02:43

Jest husaria, jest +10000000 do fanów w Polsce :lol:


Dodany obrazek

---------------------------------------

Dodany obrazek

#75 Trollu

Trollu
  • Użytkownik
  • 844 postów
  • Skąd:Sosnowiec

Napisany 29 kwietnia 2016 - 02:49

#cebula motzno #patriotyzm :v


JB!


#76 sgorias1

sgorias1

    Smerf Maruda

  • Użytkownik
  • 227 postów
  • Skąd:Pińczów

Napisany 29 kwietnia 2016 - 02:58

Jeśli okładka zdradza tematykę, to będzie faktycznie ciekawie. I czy mi się wydaje, czy pierwszy żołnierz od prawej ma umundurowanie z Wietnamu? Druga piosenka o tej wojnie by nie zaszkodziła 



#77 k4jz3r

k4jz3r
  • Sztab
  • 1 453 postów
  • Skąd:Nowa-Huta

Napisany 29 kwietnia 2016 - 03:23

Wlasnie mialem pisac ze widze husarza :D Nie zapomnieli o nas!! Sabaton!! Fortitułan!!!

#78 Cezar

Cezar

    Gut geschäft commando

  • Użytkownik
  • 1 855 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 29 kwietnia 2016 - 03:27

I czy mi się wydaje, czy pierwszy żołnierz od prawej ma umundurowanie z Wietnamu?

Na dobrą sprawę ciężko stwierdzić co to jest. Broń wygląda na jakąś radosną twórczość grafika. Może jak będzie większa rozdzielczość grafiki to się powie więcej :D 


Dodany obrazek

---------------------------------------

Dodany obrazek

#79 k4jz3r

k4jz3r
  • Sztab
  • 1 453 postów
  • Skąd:Nowa-Huta

Napisany 29 kwietnia 2016 - 03:35

jak sama nazwa wskazuje może zaśpiewają o Tomie Cruisie z filmu "Ostatni samuraj" ?:D



#80 Cezar

Cezar

    Gut geschäft commando

  • Użytkownik
  • 1 855 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 29 kwietnia 2016 - 03:46

Dobra, znalazłem większy obrazek: http://www.sabaton.n...04/Artwork.jpg

Na pewno mamy czterech amerykańców (klęczący z lewej, środkowy i dwóch z prawej). Lewy i środkowy to na 100% drugowojenni ale ci z prawej... Nie wiem, ten wyżej ma jakąś dziwną broń nie pasującą do niczego. Niby karabin ale z chwytem pistoletowym i front gripem? Tego na dole to w ogóle kiepsko widać :v Stawiam na radosną twórczość grafika, serio :lol:

Na grupie FB Sabatonów wrzucili fotkę Joakima i Para przy pomniku Bitwy pod Termopilami a wcześniej ktoś zasugerował, że album będzie o takich bitwach właśnie do końca. "Last Stand". W sumie robi sens. 
 


Dodany obrazek

---------------------------------------

Dodany obrazek





Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: nowy album, sabaton

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników