Skocz do zawartości


Ikona Witajcie!

Zapraszamy do rejestracji na naszym forum :) Pomocny będzie dla Was Przewodnik dla nowych użytkowników. Bawcie się dobrze!


Zdjęcie

Laser Tag


183 odpowiedzi na ten temat

#1 Kazon

Kazon
  • Użytkownik
  • 35 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 28 maja 2015 - 10:45

Heja, od jakiegoś czasu pracuje jako instruktor Laser Tag'a w Laser Strike (warszawa, centrum ul. Złota 72 http://www.laserstrike.pl/) i tak sobie pomyślałem, żeby może kiedyś Battalionowo popykać? Zrobić z tego przy okazji jakiś mini zlocik? :)



#2 Nina

Nina
  • Sztab
  • 4 058 postów
  • Skąd:Flower-Żul-strasse

Napisany 28 maja 2015 - 11:19

Nie grałam nigdy w Laser Taga. Raz tylko byłam na paintballu i po moich doświadczeniach nazywam to PAINballem. Laser Tag wydaje się być przyjemniejszy, szczególnie dla żeńskiej części naszego małego społeczeństwa.

 

Ja bym chętnie się wybrała. Z ilu osób powinna się składać grupa, żeby coś sensownego można było tam zrobić?


I'm a victim of self-created brain defect - InLegend

#3 Cezar

Cezar

    Gut geschäft commando

  • Użytkownik
  • 1 855 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 28 maja 2015 - 12:10

Raz byłem, świetna zabawa. Szedłbym znów :P


Dodany obrazek

---------------------------------------

Dodany obrazek

#4 kokoszek

kokoszek

    Batalionowy medyk

  • Użytkownik
  • 292 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 28 maja 2015 - 12:19

Nie byłem, ale chętnie się przejdę :v

#5 Raita

Raita

    Ruda Wredota

  • Użytkownik
  • 291 postów
  • Skąd:Warsaw

Napisany 28 maja 2015 - 01:12

Heja, od jakiegoś czasu pracuje jako instruktor Laser Tag'a w Laser Strike (warszawa, centrum ul. Złota 72 http://www.laserstrike.pl/) i tak sobie pomyślałem, żeby może kiedyś Battalionowo popykać? Zrobić z tego przy okazji jakiś mini zlocik? :)

 

Byłam, u mnie nazywało się to "Laser Fight". Polecam, genialna zabawa i wbrew pozorom można się nieźle poobijać w szale walki :) Bardzo chętnie się wybiorę, jeżeli będziecie organizować grupę :)



#6 Dakota

Dakota
  • Użytkownik
  • 666 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 28 maja 2015 - 01:38

ja też się piszę :)


No. Mischief is a small thing, a toy I've well used and discarded. This isn't mischief. This is mayhem.

#7 Neither

Neither
  • Użytkownik
  • 1 598 postów
  • Skąd:Ostróda

Napisany 28 maja 2015 - 02:03

jo tyż!


Dodany obrazek


#8 Cezar

Cezar

    Gut geschäft commando

  • Użytkownik
  • 1 855 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 28 maja 2015 - 02:45





:v


Dodany obrazek

---------------------------------------

Dodany obrazek

#9 Kazon

Kazon
  • Użytkownik
  • 35 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 28 maja 2015 - 02:49

Nie grałam nigdy w Laser Taga. Raz tylko byłam na paintballu i po moich doświadczeniach nazywam to PAINballem. Laser Tag wydaje się być przyjemniejszy, szczególnie dla żeńskiej części naszego małego społeczeństwa.

 

Ja bym chętnie się wybrała. Z ilu osób powinna się składać grupa, żeby coś sensownego można było tam zrobić?

no tak z 5 osób na drużyne to minimum, bo arena jest w miare spora :) maks chyba mamy 24 osoby na raz, ale to już sie tłok potrafi zrobić :D



#10 Dakota

Dakota
  • Użytkownik
  • 666 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 28 maja 2015 - 02:51

łiiii tylko błagam już po 20 czerwca, bo i tak nie mam sie jak uczyć teraz tyle się dzieje ;p a koniecznie chce zaliczyć tą sesje teraz, a nie we wrześniu ;p


No. Mischief is a small thing, a toy I've well used and discarded. This isn't mischief. This is mayhem.

#11 Treck

Treck

    Człowiek bez face'a

  • Sztab
  • 853 postów

Napisany 28 maja 2015 - 05:58

łiiii tylko błagam już po 20 czerwca, bo i tak nie mam sie jak uczyć teraz tyle się dzieje ;p a koniecznie chce zaliczyć tą sesje teraz, a nie we wrześniu ;p

+1



#12 Dakota

Dakota
  • Użytkownik
  • 666 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 28 maja 2015 - 06:32

nawet mogę pomóc, bądź ogarnąć wydarzenie ^^


No. Mischief is a small thing, a toy I've well used and discarded. This isn't mischief. This is mayhem.

#13 Kazon

Kazon
  • Użytkownik
  • 35 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 28 maja 2015 - 07:21

spoko, ogarniemy :) ze swojej strony proponuje opcje typu: "krótka nocka" czyli od 20-23 (gramy ile wlezie, ale można też sie napić piwerka ;) ) Koszt całości byłby koło 500zł, czyli przy 20 osobach (a mam nadzieje, że tyle by sie zebrało) wychodzi po 25 na łba. Potrzebny tylko termin, który by wszystkim odpowiadał :)



#14 Dakota

Dakota
  • Użytkownik
  • 666 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 28 maja 2015 - 07:27

Myślę, że najlepiej w jakiś kolejny weekend po 20 czerwca ;p ale to się dogadamy :)


No. Mischief is a small thing, a toy I've well used and discarded. This isn't mischief. This is mayhem.

#15 Nina

Nina
  • Sztab
  • 4 058 postów
  • Skąd:Flower-Żul-strasse

Napisany 28 maja 2015 - 09:12

Obawiam się, że 20 osób to możemy zbierać przez 20 lat... Chyba, że się otworzymy na znajomych znajomych itd. W Wawie chyba nie ma aż tylu batalionów.


I'm a victim of self-created brain defect - InLegend

#16 Neither

Neither
  • Użytkownik
  • 1 598 postów
  • Skąd:Ostróda

Napisany 28 maja 2015 - 09:25

50 zł to również cena do przyjęcia. Ogarniemy najpierw 10 osób żeby w ogóle o tym móc myśleć.

Dodany obrazek


#17 Treck

Treck

    Człowiek bez face'a

  • Sztab
  • 853 postów

Napisany 28 maja 2015 - 09:58

To co tradycyjnie lista chętnych, żeby było wiadomo ile jest zainteresowanych czy lista dopiero po propozycjach terminów?



#18 Dakota

Dakota
  • Użytkownik
  • 666 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 28 maja 2015 - 09:59

Myśle, że najpierw chętni ;) terminy jak już będziemy mieć grupę :)

 

1. Dakota


No. Mischief is a small thing, a toy I've well used and discarded. This isn't mischief. This is mayhem.

#19 Cezar

Cezar

    Gut geschäft commando

  • Użytkownik
  • 1 855 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 28 maja 2015 - 10:07

1. Dakota
2. Cezar


Dodany obrazek

---------------------------------------

Dodany obrazek

#20 Nina

Nina
  • Sztab
  • 4 058 postów
  • Skąd:Flower-Żul-strasse

Napisany 28 maja 2015 - 10:15

Jeśli się uda to ogarnąć jeszcze przed wakacjami, to ja też :D

 

1. Dakota
2. Cezar

3. Nina


I'm a victim of self-created brain defect - InLegend




0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników