Skocz do zawartości


Ikona Witajcie!

Zapraszamy do rejestracji na naszym forum :) Pomocny będzie dla Was Przewodnik dla nowych użytkowników. Bawcie się dobrze!


Zdjęcie

PPB a psychofani


55 odpowiedzi na ten temat

#41 dees

dees
  • Użytkownik
  • 679 postów

Napisany 11 lutego 2015 - 01:44

No pamiętam, ratowałam Jokego od nich, w sensie bezprzypałowo podeszłam, powiedziałam że stało się coś ważnego i muszę go na chwilę porwać, zabrałam za łapkę i zaprowadziłam do batalionu. Podziękował :)

 

Zgadzam się z Veloxem i Rogalem. Właśnie o to chodzi. żeby nie lać w gacie na ich widok na imprezach. Oni właśnie dlatego nas lubią, że tak się da. Że są na imprezie i zdarzają się chwile, kiedy na przykład nikt z nimi nie gada, tylko rozmowa się toczy obok nich. I że nie siedzimy cały czas z Joakimem, bo on jest och-ach-wokalistą, tylko na równi traktujemy zespół, technicznych i ich przyjaciół. Dlatego na przykład nigdy nie rozpowiadamy, gdzie i czy będzie jakieś afterparty. Zespół powiedział nam dawno - jeśli mają czas i chęć, przyjdą na imprezę z batalionem, ale tylko z właśnie takimi zaufanymi i pozytywnymi ludźmi, którzy są tam również dla własnego towarzystwa, a nie tylko dla zespołu. Od foteczek i autografów, również dla batalionu, są Signing Sessions.

 

A wstać i wyjść niestety nie mogą. Wystarczy jeden fan, który poczuje się olany, i zacznie rozpowiadać, jak to Sabaton gwiazdorzy i już poleci po opinii całej tej maszynerii, od Sabatonu, przez Rockstad i Cruise, po Nuclear Blast. Nie mogą sobie na to pozwolić.

 

Alu, wydziel temacik :)
 


Men vem saknar mig?

Devetakhi Photography

#42 sabinosa

sabinosa
  • Użytkownik
  • 53 postów
  • Skąd:Lyon - Brzeg

Napisany 11 lutego 2015 - 04:39

To skoro na imprezach mają być sami zaufani ludzie to skąd się biorą takie pustaki? O.o

#43 Alucard

Alucard
  • Użytkownik
  • 451 postów
  • Skąd:Świdnica/Wrocław

Napisany 11 lutego 2015 - 05:43

No, poprzątane.



#44 sabinosa

sabinosa
  • Użytkownik
  • 53 postów
  • Skąd:Lyon - Brzeg

Napisany 11 lutego 2015 - 05:54

Juhu, dzięki mnie powstał nowy temat ^^ czuje się dumna

#45 pacy

pacy
  • Użytkownik
  • 641 postów

Napisany 11 lutego 2015 - 07:33

To skoro na imprezach mają być sami zaufani ludzie to skąd się biorą takie pustaki? O.o


Każdy after organizowany przez kogokolwiek z PPB ma charakter otwarty nie jest imprezą tylko dla wtajemniczonych ( patrz ostatnio w Poznaniu ) z rezerwacją lokalu tylko dla nas . Nie wiadomo więc do końca kto się na takim afterze do końca trafi czy to z fanklubu czy spoza PPB?

#46 Chester

Chester

    Jo to pie***ola! :)

  • Użytkownik
  • 557 postów
  • Skąd:Jastrzębie Zdrój

Napisany 12 lutego 2015 - 11:17

a tak szczerze mówiąc, to zamiast z Jocke to wolałbym pogadać m.in. z Magnusem albo Elvisem :P



#47 sabinosa

sabinosa
  • Użytkownik
  • 53 postów
  • Skąd:Lyon - Brzeg

Napisany 12 lutego 2015 - 12:45

A ja bym się pogadala z thobbem albo chrisem ^^ w sumie wszyscy z ekipy Sabatonu zdają się być spoko więc nie ma tak że z kimś bym nie pogadala :P

#48 Neither

Neither
  • Użytkownik
  • 1 598 postów
  • Skąd:Ostróda

Napisany 12 lutego 2015 - 01:30

A ja z Merel!

A niee, nie ten band.... :(

Dodany obrazek


#49 Nina

Nina
  • Sztab
  • 4 058 postów
  • Skąd:Flower-Żul-strasse

Napisany 12 lutego 2015 - 01:40

My już wiemy co Ty byś z Merel... :P


I'm a victim of self-created brain defect - InLegend

#50 Dakota

Dakota
  • Użytkownik
  • 666 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 12 lutego 2015 - 01:53

Pod postami przydałyby się przyciski "Lubie to!" ;p


No. Mischief is a small thing, a toy I've well used and discarded. This isn't mischief. This is mayhem.

#51 Sniegu

Sniegu

    Mordodrzyj

  • Pancerni
  • 1 594 postów
  • Skąd:Police k. Szczecina

Napisany 12 lutego 2015 - 01:54

W Tapatalku chyba jest :D


- But I don't want to go among mad people!
- Oh, you can't help that. We're all mad here.

#52 sabinosa

sabinosa
  • Użytkownik
  • 53 postów
  • Skąd:Lyon - Brzeg

Napisany 12 lutego 2015 - 04:10

Ale nie pod postami tylko pod wątkami :/

#53 Rogal

Rogal
  • Użytkownik
  • 519 postów
  • Skąd:Włocławek

Napisany 12 lutego 2015 - 04:22

Niby lokalu sobie nie przejmiemy na własność, ale oddzielną salę zazwyczaj da się załatwić. Wtedy ogarnięcie kto jest z PPB a kto nie jest proste, problemem jest bar, bo przy barze zawsze są takie typowe stałe randomy (randomy dla nas, stałe dla baru :P) Ale można sobie z tym radzić zgrabnie. Co innego jeśli chłopaki chcą gadać, tak jak ostatnio Hannes zagadał ze wszystkimi w barze chyba. Dopiero jak pogadał z ludźmi przy barze to przyszedł do nas w sumie :P



#54 Placek

Placek
  • Pancerni
  • 624 postów
  • Skąd:Kraków

Napisany 12 lutego 2015 - 05:31

Ale nie pod postami tylko pod wątkami :/

Na postach też jest, wystarczy lekko kliknąć na posta żeby pojawiła się u góry ikonka do kliknięcia "lubię to". Wróćmy do tematu :)


#55 sabinosa

sabinosa
  • Użytkownik
  • 53 postów
  • Skąd:Lyon - Brzeg

Napisany 12 lutego 2015 - 09:58

U mnie czos nie działa, znika za chwilę :/

#56 Balcerek

Balcerek
  • Użytkownik
  • 180 postów
  • Skąd:Znienacka

Napisany 14 lutego 2015 - 01:13

Na after nigdy nie wiadomo co się trafi. After zawsze jest ale Battalonowy. My też często nie wiemy czy zespół przyjdzie czy nie i w jakim składzie. A jeśli zespół przyjdzie to nie można ludzi wyprosić więc różne sytuacje mogą się zdażać. Na różnych ludzi można trafić. Nie wszędzie jest taki komfort jak np. w Krakowie, że można wybrć knajpę gdzie jest po prostu najmniej ludzi. Tak samo nie jest prawdą, że nie da się dostać do grona tych "zaufanych" (Piszę w cudzysłowie bo nie bardzo mi pasuje to słowo. Bardziej pasuje mi po prostu grupka przyjaciół) Jeśli ktoś jest nowy ale okaże się, że jest człowiekiem "normalnym" to sam po prostu wejdzie w struktury battalionu i trafi mu się nie jedna okazja żeby spotkać się z zespołem. Bo mieć blachy i koszulkę fanklubu a być w battalionie to dwie różne rzeczy.






0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników