Skocz do zawartości


Ikona Witajcie!

Zapraszamy do rejestracji na naszym forum :) Pomocny będzie dla Was Przewodnik dla nowych użytkowników. Bawcie się dobrze!


Zdjęcie

20-22.06.2013 - Metalfest Open Air - Jaworzno


37 odpowiedzi na ten temat

#21 Anamesh

Anamesh
  • Użytkownik
  • 138 postów
  • Skąd:Bytom

Napisany 24 lutego 2013 - 04:07

Zeszłoroczny metalfest był genialny, ten niestety jak dla mnie wypada nieco blado, Arkona, Volbeat, Finntrol, i nie wiem czy na tym nie kończy się lista zespołów która mnie interesują, w porównaniu do zeszłorocznych Blind Guardian, Alestorm, Powerwolf, Moonspell, Eluveitie, Skull Fist, Steelwing, Heidevolk, Dark Tranquility, Ensiferum..... no dobra, chyba pokazałem, że lista była dla mnie o wiele bardziej atrakcyjna ;)



#22 Lando

Lando
  • Użytkownik
  • 61 postów
  • Skąd:Łódź

Napisany 12 marca 2013 - 10:59

Aktualizacja :)

Dochodzą:  The Dillinger Escape Plan, Accuser, Inner Sanctum, Kat & Roman Kostrzewski, Corruption, The Nomads, The Dead Goats oraz Shame Yourself. 

 

Ostatni headliner oraz pozostałe zespoły zostaną ogłoszone wkrótce!!!

 

734178_349919138451649_756100249_n.jpg


"Zostawcie Tupoleva, nie oddawajcie go. Tam ciągle gra muzyka i wino piją wciąż."


#23 Guest_Cieniu_*

Guest_Cieniu_*
  • Gość

Napisany 12 marca 2013 - 03:12

,



#24 Mia

Mia
  • Użytkownik
  • 191 postów
  • Skąd:Kraków/Zabierzów

Napisany 04 kwietnia 2013 - 02:02

Jest juz rozpiska :) 

http://knockoutprod....lne-dni-i-sceny

MetalFEst%20plakat%20rozpiska.jpg

 

Dla mnie najciekawiej 1 dnia : Accept , Finntroll  :lol:



#25 Lando

Lando
  • Użytkownik
  • 61 postów
  • Skąd:Łódź

Napisany 04 kwietnia 2013 - 09:10

Helloween... bo przecież dawno u nas nie grali :P


"Zostawcie Tupoleva, nie oddawajcie go. Tam ciągle gra muzyka i wino piją wciąż."


#26 Zolka

Zolka

    sezonowa paskuda

  • Użytkownik
  • 86 postów
  • Skąd:Zielsko-Biała

Napisany 04 kwietnia 2013 - 09:57

no to ja czekam na bilety jednodniowe i pojawiam się w Jaworznie 21.czerwca :B


"Music it's the air that I breathe, the blood that pumps through my veins, that keeps me alive." Billie Joe Armstrong

Piękni, młodzi i na.ebani all the time!

:ph34r:


#27 Vessena

Vessena
  • Użytkownik
  • 157 postów

Napisany 05 kwietnia 2013 - 02:18

W zeszłym roku żałowałam,że nie mam kasy na ten festiwal. w tym roku żal mi kasy. Finntrolla bardzo lubię tylko z tego. Sa jeszcze zespoły ze dwa, które mogę posłuchać ale nie muszę.



#28 Anamesh

Anamesh
  • Użytkownik
  • 138 postów
  • Skąd:Bytom

Napisany 15 kwietnia 2013 - 11:54

Hm kilka zespołów by się znalazło , Accept, Volbeat, Arkona, Turisas, Finntroll no i mimo wszystko KAT :P



#29 metalhead

metalhead
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Skąd:Katowice

Napisany 30 kwietnia 2013 - 06:33

goście organizują wyjazd z Katowic na cały festiwal do Jaworzna i potem na After w Warszawie, jeśli ktoś sie wybiera, to może skorzystać, tym bardziej, że za freeko: https://www.facebook...69509886451775/



#30 BYKU_SI

BYKU_SI

    SILESIA SUPERRIOR

  • Użytkownik
  • 24 postów
  • Skąd:Siemianowice / Chorzów

Napisany 17 maja 2013 - 04:04

Melduję się w Jaworznie drugiego dnia :)



#31 metalizer.90

metalizer.90
  • Użytkownik
  • 982 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 21 maja 2013 - 08:39

Arkona

Masha .....  :wub:



#32 Ismena Lunare

Ismena Lunare
  • Użytkownik
  • 30 postów
  • Skąd:Zielona Góra

Napisany 24 maja 2013 - 09:17

Pojechałabym na to ale jeszcze nie wiem jak z kasą będzie więc jestem na może na tą chwile :P



#33 Nina

Nina
  • Sztab
  • 4 058 postów
  • Skąd:Flower-Żul-strasse

Napisany 09 czerwca 2013 - 07:21

Wrzucam tutaj, może znajdzie się jakaś pomocna dłoń:

Bartek Janiczek:
Metalfest 2013!

Ludkowie, 3 fotoduszyczki szukają przytuliska gdzieś w Jaworznie, ze podział kosztów...Byleby był dach, gdzie przymknąć oko i trochę prądu. Ewentualnie w Krakowie, jakby ktoś jeździł do i z Jaworzna i miał 3 miejsca w samochodzie.

Bo 3 duszyczki są w *czarnej dziurze* i nie mają co ze sobą zrobić... na pewno się odwdzięczymy tudzież podzielimy koszty! :) 

Samłan? Plis?

I'm a victim of self-created brain defect - InLegend

#34 Lando

Lando
  • Użytkownik
  • 61 postów
  • Skąd:Łódź

Napisany 11 czerwca 2013 - 02:33

The Dillinger Escape Plan nie zagra na Metal Fest! Parę dni temu Ben Weinman złamał rękę i nie jest w stanie dawać koncertów. Organizatorzy szukają zastępstwa za Dillingera, ale w tak krótkim czasie nie będzie to łatwe.


"Zostawcie Tupoleva, nie oddawajcie go. Tam ciągle gra muzyka i wino piją wciąż."


#35 Gatida

Gatida
  • Użytkownik
  • 300 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 13 czerwca 2013 - 11:31

Wywiad z Knock Out Productions o MetalFest 2013 i nie tylko...

 

http://rockville.pl/...anow-dla-fanow/



#36 Lando

Lando
  • Użytkownik
  • 61 postów
  • Skąd:Łódź

Napisany 23 czerwca 2013 - 06:38

Byłem tylko na trzecim dniu, zabawa była przednia. Illusion, Sodom i Helloween zrobiły fajną mieszankę Szkoda, że tuż przed i w trakcie występu Arkony na którym mi zależało przeszła nad festiwalem MEGA ulewa Za rok znów tam wrócimy !!!


"Zostawcie Tupoleva, nie oddawajcie go. Tam ciągle gra muzyka i wino piją wciąż."


#37 Gatida

Gatida
  • Użytkownik
  • 300 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 23 czerwca 2013 - 09:22

Lando, napisz kilka słów więcej o koncercie Arkona - zespól wymiata dobrze folk metalem...  :)



#38 Lando

Lando
  • Użytkownik
  • 61 postów
  • Skąd:Łódź

Napisany 23 czerwca 2013 - 09:53

Mniej więcej pierwszą część ich koncertu przestałem pod parasolem zbyt daleko by słyszeć, drugą połowę schowany pod namiotem by nie utonąć :P Ale muzycznie to bardzo mi się podobało. Widziałem, że Ci którzy byli na tyle odważni/szaleni by zostać pod sceną doskonale się bawili :) Fajna ta wokalistka, melodie bardzo sympatyczne dla ucha :) Ich występ to jeden z głównych powodów dla których tam pojechałem, a niestety nie do końca dane mi było nacieszyć się ich koncertem :(


"Zostawcie Tupoleva, nie oddawajcie go. Tam ciągle gra muzyka i wino piją wciąż."





0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników