Skocz do zawartości

Ikona Witajcie!

Zapraszamy do rejestracji na naszym forum :) Pomocny będzie dla Was Przewodnik dla nowych użytkowników. Bawcie się dobrze!

Zdjęcie

Pogadalnia 3.0

2504 odpowiedzi na ten temat

#2501 Saphirra

Saphirra
  • Użytkownik
  • 289 postów

Napisany 08 styczeń 2018 - 09:30

Wyborne :D Albo wyborowe jak kto woli xD

#2502 Nami

Nami
  • Pancerni
  • 858 postów

Napisany 11 styczeń 2018 - 11:12

Powinnam siedzieć nad anatomią i socjologią, a oglądałam przed chwilą najnowsze Wielkie Konflikty  :D Zaraz sobie zrobię herbatę i siadam do nauki. Doradźcie mi, jaką? Mam zieloną senchę kaktusową, czarną Magię Świąt, Ceylon Earl Grey, Ceylon Lady Grey, Earl Grey Mango i Karaibską Noc.

Saphirra - odpowiadając na Twoje pytanie - oblałam anatomię i fizjologię na UJ w Krakowie, podstawy pielęgniarstwa już sobie odpuściłam. W Łodzi była jeszcze rekrutacja na pielęgniarstwo. Więc większość moich znajomych liczy na to, że wrócę do Krakowa po tym roku (łącznie z Zieloną 3), ale jak by to w CV wyglądało xD. Poza tym - podoba mi się tutaj. Chaos podobny jak na UJ xD

"History's written today"

~Sabaton "Primo Victoria"

#2503 Saphirra

Saphirra
  • Użytkownik
  • 289 postów

Napisany 11 styczeń 2018 - 11:23

Nami, oj znam ten ból xD Co prawda wywiało mnie tylko w obrębie Krakowa ale i tak xD Haha, a myślałam, że chaosowi na UJ nic nie dorówna :P 

#2504 Nami

Nami
  • Pancerni
  • 858 postów

Napisany 11 styczeń 2018 - 11:30

Haha, a myślałam, że chaosowi na UJ nic nie dorówna :P

Też tak myślałam, szczególnie na Wydziale Nauk o Zdrowiu :P A potem poznałam Umed xD

Chociaż nie, na Umedzie nie było afery "macie wolne, a nie, jednak nie" :D

"History's written today"

~Sabaton "Primo Victoria"

#2505 MłodszaMasha

MłodszaMasha
  • Użytkownik
  • 48 postów

Napisany 22 styczeń 2018 - 11:10

Umed to inny wymiar.

U mnie ostatnio akcja wygladala tak ze dostalismy maila od adiunkta dietetyki, że mamy odrobić zajecia.... na ktorych bylismy. -.-

Okazało się, że poszlismy na inny oddzial (kazde zajecia gdzie indziej) gdzie normalnie czekal na nas prowadzacy i wszystko cacy, ale wg grafiku mialo nas tam nie byc. W teoretycznym miejscu nawet nie zauwazyli ze nas nie ma. 

Life. 

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników