Skocz do zawartości

Ikona Witajcie!

Zapraszamy do rejestracji na naszym forum :) Pomocny będzie dla Was Przewodnik dla nowych użytkowników. Bawcie się dobrze!

Zdjęcie

23.01.2015 Warszawa, Torwar

warsaw koncert heroes

198 odpowiedzi na ten temat

#41 Hass

Hass

Hasacz Hasający

• Pancerni
  • 719 postów

Napisany 23 grudzień 2014 - 11:35

Ja juz bilet na Wawe mam od września :P

12ka0f.gif

#42 Blazej

Blazej
  • Pancerni
  • 1594 postów

Napisany 24 grudzień 2014 - 09:36

Idziecie na płytę czy miejsca siedzące? (chyba głupie pytanie)

Suicidal, in a trance, a religious army                                     Samobójstwo, dziki trans, armia dla religii,

Fight without a uniform and hide in the crowd                       Bez munduru idziesz w bój wtapiając się w tłum,
        Call it holy, call it just, authorized by heaven,                        Sprawiedliwym nazwij się, niebiańskim posłańcem,

Leave your wounded as they die, and call it God's will!      Swoim rannym zdychać każ, bo tak rzecze Bóg!  

"In the name of God"

2drunw5.jpg

#43 Hass

Hass

Hasacz Hasający

• Pancerni
  • 719 postów

Napisany 24 grudzień 2014 - 10:12

bałdzo głupie. Chociaż w sumie nie. Na Kole sporo osób bylo na trybunach. Ja w każdym razie ide na płyte.

12ka0f.gif

#44 Sniegu

Sniegu

Mordodrzyj

• Pancerni
  • 1461 postów

Napisany 24 grudzień 2014 - 11:30

Nie powiem co przeczytałem w pierwszym momencie...

Not many believe that dreams come true, they only say - look around, you fool!

But no one knows what Hell I jump into!

Headbanger - old school hard'n'heavy from Poland!

#45 Chester

Chester

Jo to pie***ola! :)

• Pancerni
  • 555 postów

Napisany 24 grudzień 2014 - 02:46

Zgubiliście Chestera :P

Chester przywrócony.

No! :)

#46 Connor

Connor
  • Pancerni
  • 940 postów

Napisany 24 grudzień 2014 - 03:43

dwa razy płyta;)

#47 Krzysiek.

Krzysiek.
  • Pancerni
  • 371 postów

Napisany 24 grudzień 2014 - 08:18

1. Chester 2. eM 3. Cezar + 2 4. 5. kazaa9 6. Rogal 7. Lennon 8. Gigi 9. Fiona 10. Krzysiek 11. kokoszek 12. Hass - czekam na wygraną w totka:D 13. Placek(80%) 14. mae 15. Vessena , pewno +1 16. Nina

Dostałem właśnie jako prezent bilety na Warszawę i Wrocław, a więc mam pytanie czy dałby radę mnie ktoś przenocować po koncercie? :)

Stay strong,
Stay true,
Be brave,
It all comes down to you

#48 Blazej

Blazej
  • Pancerni
  • 1594 postów

Napisany 25 grudzień 2014 - 09:05

Czy da się przewidzieć, jaka będzie widoczność z płyty albo ew. możliwość poruszania się między płytą a trybunami? Golem ma 12 lat i chciałbym żeby widział trochę więcej niż plecy skaczących fanów.

Suicidal, in a trance, a religious army                                     Samobójstwo, dziki trans, armia dla religii,

Fight without a uniform and hide in the crowd                       Bez munduru idziesz w bój wtapiając się w tłum,
        Call it holy, call it just, authorized by heaven,                        Sprawiedliwym nazwij się, niebiańskim posłańcem,

Leave your wounded as they die, and call it God's will!      Swoim rannym zdychać każ, bo tak rzecze Bóg!  

"In the name of God"

2drunw5.jpg

#49 Kejti

Kejti

Jeżdżę suzukię...

• Pancerni
  • 696 postów

Napisany 25 grudzień 2014 - 09:17

Ja mam 33 i wzrost 12-latka (160 w kapeluszu)
Nie ma bata, idę na pierwszy ogień pod barierki i juz tam będę stała do końca, choćby skały srały. Inaczej nic nie zobaczę :(
SEE CAROLUS SIZE!

My vibrator has two wheels :)

#50 Nina

Nina
  • Sztab
  • 3348 postów

Napisany 25 grudzień 2014 - 10:51

Trzeba Golema wziąć pod barierki :D tylko jakoś tak z boku, żeby nie był narażony na crowdsurfurow. No i trzeba być odpowiednio wcześnie pod halą.
I'm a victim of self-created brain defect - InLegend

#51 Hass

Hass

Hasacz Hasający

• Pancerni
  • 719 postów

Napisany 26 grudzień 2014 - 03:17

http://www.torwar.co...-torwar/zdjecia

12ka0f.gif

#52 Connor

Connor
  • Pancerni
  • 940 postów

Napisany 26 grudzień 2014 - 08:47

Krzysiu, będziesz w Wawce? fajnie będzie Cię zobaczyć;) spróbuję obgadać sprawę z matką. może się uda;) w końcu teraz kiedy już nie mieszka z nami moja głupia siostra jedynym zagrożeniem są dwa pałętające się pod nogami szczury rasy cziłała;)

#53 Nina

Nina
  • Sztab
  • 3348 postów

Napisany 26 grudzień 2014 - 10:44

Jeszcze nie obliczylam ile dokladnie osób się zmieści u mnie w pokoju, ale myślę że Krzysiek dla Ciebie znajdzie się miejsce ;)

I'm a victim of self-created brain defect - InLegend

#54 Kejti

Kejti

Jeżdżę suzukię...

• Pancerni
  • 696 postów

Napisany 26 grudzień 2014 - 07:43

Trzeba Golema wziąć pod barierki :D tylko jakoś tak z boku, żeby nie był narażony na crowdsurfurow. No i trzeba być odpowiednio wcześnie pod halą.

Nina myśli bardzo po mojemu, jak na niemalże karła przystało. Weźmiem go gdzieś z boczku pod skrzydełka, może nawet Thobbe znowu do nas zejdzie i da się pomacać, frajdę by miał dodatkową :D
SEE CAROLUS SIZE!

#55 Blazej

Blazej
  • Pancerni
  • 1594 postów

Napisany 27 grudzień 2014 - 10:50

No to  trzeba pomyśleć, bo jeżeli ma dostać taką szansę sceniczną jak niegdyś Tymek, to warto się trochę poprzeciskać :). A w towarzystwie ojca i dwóch zaprawionych ciotek raczej nic mu nie grozi :D.

"In the name of God"

2drunw5.jpg

#56 Hass

Hass

Hasacz Hasający

• Pancerni
  • 719 postów

Napisany 27 grudzień 2014 - 11:00

jakich dwóch, a ja to co? :( i mam 170 wzrostu!

12ka0f.gif

#57 Blazej

Blazej
  • Pancerni
  • 1594 postów

Napisany 27 grudzień 2014 - 11:03

Ale Ty już masz dziecko, to ustaliliśmy ostatnio :D

"In the name of God"

2drunw5.jpg

#58 Kejti

Kejti

Jeżdżę suzukię...

• Pancerni
  • 696 postów

Napisany 27 grudzień 2014 - 12:24

Hass, skarbie! 159 cm się melduje, więc ten tego... :D
SEE CAROLUS SIZE!

#59 Blazej

Blazej
  • Pancerni
  • 1594 postów

Napisany 27 grudzień 2014 - 12:56

Jeżeli Batalion obiecuje wbić się klinem w spocony tłum fanów i utworzyć dla Golema szpaler do barierek, wchodzimy na płytę!

"In the name of God"

2drunw5.jpg

#60 Neither

Neither
  • Użytkownik
  • 1594 postów

Napisany 27 grudzień 2014 - 12:59

No to potrzebujesz Pacego do pomocy ;)

Dodany obrazek

Dodaj odpowiedź

Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: warsaw, koncert, heroes

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników