Skocz do zawartości


Ikona Witajcie!

Zapraszamy do rejestracji na naszym forum :) Pomocny będzie dla Was Przewodnik dla nowych użytkowników. Bawcie się dobrze!


Zdjęcie

25.01.2015 - Budapeszt


7 odpowiedzi na ten temat

#1 Olo

Olo
  • Użytkownik
  • 36 postów
  • Skąd:Kraków

Napisany 01 września 2014 - 02:47

Wiem, że kilka dni wcześniej będzie trasa po Polsce, ale coś strasznie mnie intryguje koncert w Budapeszcie. W szczególności że z Krakowa to niecałe 400 km, 6 godzin jazdy w lecie - zimą pewnie godzinę dłużej. Byłem w sierpniu w Budapeszcie znalazłem bardzo przyzwoity nocleg blisko centrum za 55 zł (pi razy drzwi). Byłby ktoś chętny na taki wypad no ewentualnie Bratysława podobna odległość.



#2 Lilly Lill

Lilly Lill

    cho-cho-Chodo

  • Użytkownik
  • 259 postów
  • Skąd:Gliwice/Oleśnica

Napisany 01 września 2014 - 05:12

Jakby co, to ja jestem chętna i wnoszę bonus w postaci znajomości węgierskiego :D Mogę wesprzeć też w planowaniu logistycznym.

Tylko dzień wcześniej będę na koncercie we Wro, więc trzeba by mnie raczej stamtąd zgarnąć.

A, w tym roku w styczniu jak było 10 lecie Dalriady to w hostelu za ok. 30 zeta za noc/osoba spaliśmy w pokoju 3 os., ale to się ogarnie jak przyjdzie czas.



#3 Katia

Katia
  • Pancerni
  • 304 postów
  • Skąd:Siemianowice Śląskie

Napisany 01 września 2014 - 10:57

Jak zostanie mi kasa po polskiej trasie to w sumie..

#4 Rogal

Rogal
  • Użytkownik
  • 519 postów
  • Skąd:Włocławek

Napisany 01 września 2014 - 11:04

Autem? 



#5 Olo

Olo
  • Użytkownik
  • 36 postów
  • Skąd:Kraków

Napisany 02 września 2014 - 03:46

Ja autem bym pojechal



#6 Rogal

Rogal
  • Użytkownik
  • 519 postów
  • Skąd:Włocławek

Napisany 02 września 2014 - 05:27

A jaki mniej więcej koszt podróży? Rozumiem, że razem się pakujemy w samochód i dzielimy hajsy. 



#7 Lilly Lill

Lilly Lill

    cho-cho-Chodo

  • Użytkownik
  • 259 postów
  • Skąd:Gliwice/Oleśnica

Napisany 09 września 2014 - 06:25

Dla mnie najlepszą opcją by było, żeby się zabrać z kimś, kto będzie też na koncercie we Wro - po koncercie można spokojnie przekimać się u mnie. Google maps określa trasę Oleśnica-Bp autostradami na ~7 h, no to liczmy 8-9 - 640 km. Autostradami, czyli trzeba by było doliczyć winietki, wg informacji na stronie PZM, ta przyjemność na Czechy, Słowację i Węgry by kosztowała ~180 zł. Bez płatnych autostrad jest 560 km, ale 8,5 h w guglu.

 

Ale byłaby też opcja, żeby z rana wsadzić 4 litery w Polskiego Busa i dokulać się do Krakowa, gdyby nikt absolutnie nie chciał jechać z Wrocławia (Oleśnicy).



#8 Lilly Lill

Lilly Lill

    cho-cho-Chodo

  • Użytkownik
  • 259 postów
  • Skąd:Gliwice/Oleśnica

Napisany 02 stycznia 2015 - 10:21

Ja jednak tym razem odpadam z Budapesztu, ale w razie czego służę radą, gdyby jednak ktoś się wybierał.






0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników