Skocz do zawartości

Ikona Witajcie!

Zapraszamy do rejestracji na naszym forum :) Pomocny będzie dla Was Przewodnik dla nowych użytkowników. Bawcie się dobrze!

Zdjęcie
- - - - -

Man Of War

man of war manowar

20 odpowiedzi na ten temat

#21 Blazej

Blazej
  • Pancerni
  • 1594 postów

Napisany 29 maj 2014 - 07:18

Dzięki Wam wszystkim za komplementy, Dzień Dziecka za pasem, nie można było Was tak z niczym zostawić ;)

Mam nadzieję, że żaden psychofan Manowarów nas za to nie zje xD

Sam jestem psychofanem Manowar i mam ochotę zabić się własną pięścią za to co popełniłem.

Może przetłumacz trochę więcej Manowarów?

Niedawno przekład "Thor - the powerhead" ukazał się na facebooku - https://www.facebook...487668384695918

Moim zdaniem "Man of War" jako tribute song jest absolutnie rewelacyjny - zarówno pod względem koncepcji, jak i wykonania. Jockemu nawet bardzo dobrze wyszło naśladowanie maniery wokalnej Adamsa, choć Adams go zdecydowanie deklasuje pod względem talentu i umiejętności.

Powiem Wam jeszcze, że jak zaczyna grać mi w głowie, to głos Adamsa sam się tam pojawia, tak bardzo manowarowo ta piosenka jest zrobiona.

Suicidal, in a trance, a religious army                                     Samobójstwo, dziki trans, armia dla religii,

Fight without a uniform and hide in the crowd                       Bez munduru idziesz w bój wtapiając się w tłum,
        Call it holy, call it just, authorized by heaven,                        Sprawiedliwym nazwij się, niebiańskim posłańcem,

Leave your wounded as they die, and call it God's will!      Swoim rannym zdychać każ, bo tak rzecze Bóg!  

"In the name of God"

2drunw5.jpg

Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: man, of, war, manowar

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników