Skocz do zawartości


Ikona Witajcie!

Zapraszamy do rejestracji na naszym forum :) Pomocny będzie dla Was Przewodnik dla nowych użytkowników. Bawcie się dobrze!


Zdjęcie

Gry


611 odpowiedzi na ten temat

#81 tomek11712

tomek11712
  • Użytkownik
  • 129 postów
  • Skąd:Lubin

Napisany 13 lutego 2013 - 05:02

Wpadłem na pomysł, ale nie wiem ile osób gra w LoL-a na nowym forum, na starym było nas trochę. Trzeba by nas zliczyć i można by zrobić batalionowy turniej, taki jak te duże. Dużo do roboty by nie było, tyle że się zgadać i zrobić teamy. O nagrody nie ma co się bać, bo się zawsze coś wymyśli (np. browar dla każdego :D)    



#82 Kristianus Rex

Kristianus Rex
  • Użytkownik
  • 114 postów
  • Skąd:From The North

Napisany 14 lutego 2013 - 06:06

ktoś gra w jakiegoś Cod'a multiplayer ? :D



#83 Connor

Connor
  • Użytkownik
  • 977 postów

Napisany 19 lutego 2013 - 12:11

no tozabrałem się ponownie dogrania w Wiedźmina jedynkę idopiero teraz zorientowałem się, że w grze można się kochaćzprostytutkami, jakrównieżwtymże są dwa rodzaje mieczy;) jeden na potwory, a drugina ludzi;) niewiem jakmogłem grać w tę grę nie wiedząc podstaw;)



#84 Cezar

Cezar

    Gut geschäft commando

  • Użytkownik
  • 1 855 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 19 lutego 2013 - 12:49

Tak to jest, jak się nie czyta samouczka na początku gry :P


Dodany obrazek

---------------------------------------

Dodany obrazek

#85 Puszek

Puszek
  • Użytkownik
  • 328 postów
  • Skąd:Kraków

Napisany 19 lutego 2013 - 04:46

Call of Duty 4 Modern Warfare na scrackowanych serwerach :D



#86 Rogal

Rogal
  • Użytkownik
  • 519 postów
  • Skąd:Włocławek

Napisany 19 lutego 2013 - 04:54

Ja ostatnio w MW2 pykam. Pełno cheaterów. 



#87 Jimmy

Jimmy

    Twój stary

  • Użytkownik
  • 361 postów
  • Skąd:Chrząszczyżewoszyce

Napisany 19 lutego 2013 - 05:33

grał ktoś w tego Wolfensteina z 2009 roku? jakieś komentarze? 



#88 Cezar

Cezar

    Gut geschäft commando

  • Użytkownik
  • 1 855 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 20 lutego 2013 - 06:52

Pograłem w Aliens: Colonial Marines - istna tragedia po prostu.
Dead Space 3 - nie wiem, jakoś nie przykuwa mnie na dłużej niż 30 min dziennie. Poprzedniczki były znacznie lepsze. 

Aż boję się pomyśleć co będzie z Crysisem 3... 
 


Dodany obrazek

---------------------------------------

Dodany obrazek

#89 Guest_Cieniu_*

Guest_Cieniu_*
  • Gość

Napisany 20 lutego 2013 - 07:07

.



#90 Puszek

Puszek
  • Użytkownik
  • 328 postów
  • Skąd:Kraków

Napisany 21 lutego 2013 - 06:37

Assassin's Creed III ostatnio przeszedłem :) początek mega nudny ale potem akcja świetnie się rozkręca :)



#91 keikan

keikan
  • Użytkownik
  • 206 postów
  • Skąd:Krak-Off

Napisany 21 lutego 2013 - 07:37

dla odprężenia po pracy i tzw. odstersowania " Wolfenstein : Enemy Territory" (na serwerze "Templars PL")

jak mam więcej czasu to od kilku lat na różnych serwerach : Lineage ][

Zaczynałem od kroniki C2, teraz Goddess of destruction na rumuńsim serwerze "dex"



#92 Rogal

Rogal
  • Użytkownik
  • 519 postów
  • Skąd:Włocławek

Napisany 21 lutego 2013 - 06:32

O. keikan. Ciąłem w ET przez parę ładnych lat. Świetna gierka i świetni ludzie. Idzie się miodnie pobawić, ostatnio chyba wyłączyli wsparcie dla masterserver i kupa została. 



#93 Guest_Cieniu_*

Guest_Cieniu_*
  • Gość

Napisany 25 lutego 2013 - 05:30

,



#94 Rogal

Rogal
  • Użytkownik
  • 519 postów
  • Skąd:Włocławek

Napisany 25 lutego 2013 - 05:35

Ten rok mi świeci pod znakiem GTA V chyba tylko. Okazało się już, że wymagania nie będą jakieś kosmiczne, a rockstar powołało do życia największy, otwarty świat w historii gier. Będzie rozkoszna rozgrywka. 



#95 Guest_Cieniu_*

Guest_Cieniu_*
  • Gość

Napisany 25 lutego 2013 - 05:49

.



#96 Kristianus Rex

Kristianus Rex
  • Użytkownik
  • 114 postów
  • Skąd:From The North

Napisany 25 lutego 2013 - 06:14

Próbował ktoś odpalić Crysisa 3 na dx10 ? 



#97 Cezar

Cezar

    Gut geschäft commando

  • Użytkownik
  • 1 855 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 25 lutego 2013 - 06:48

Nie da się, tylko na kartach z obsługą DX11. Może uda się komuś zrobić jakąś "przejściówkę" jak (chyba) przy Battlefield 3, który miał nie pójść na Win XP, a ktoś zrobił jakiś programik, że odpalało. Chociaż nie wiem no, to chyba mniejszy problem niż grzebanie przy DX'ach. A sam Crysis bardzo ładnie się prezentuje :)


Dodany obrazek

---------------------------------------

Dodany obrazek

#98 Rogal

Rogal
  • Użytkownik
  • 519 postów
  • Skąd:Włocławek

Napisany 25 lutego 2013 - 09:51

No świetnie się zapowiada. Oby poprawili błędy czwórki (huśtawkę niech zostawią  ;)) i dodali jakieś sensowne przedmieścia,trochę broni i kupowanie domów. Ciekawe rozwiązanie z trójką bohaterów, tylko żeby nie było że postaci są trzy ale są nudne i odpychające. 


Kupowania nieruchomości niestety nie będzie, ale ponoć powiększyli świat dodająć właśnie jakieś sensowne lokacje typu wybrzeża, przedmieścia, farmy, zadupia. Poszczególne lokacje zamieszkiwać mają sprecyzowane grupy npców. Czyli na dzielnicach będą murzyny, a na farmie farmerzy. Akcja ma się toczyć w Los Santos i ma parodiować Los Angeles. Czyli ogólnie gra we warstwie świata samego w sobie będzie atrakcyjna. Wrócą rowery i samoloty. A gra ma się skupiać na rabowaniu banków i misjach takich jakby pobocznych, na które można trafić losowo niby, oraz na misjach rodzinnych i od znajomych poszczególnego bohatera. Ciekawi mnie ten meges, że do każdej misji można podejść całą trójką bohaterów. 



#99 Stoow

Stoow

    człowiek-batalion

  • Użytkownik
  • 710 postów
  • Skąd:Bielsko-Biała / Warszawa

Napisany 25 lutego 2013 - 09:54

Ubolewam nad GTA. Z pierwszych świetnych dwóch części przeszli w kolejne, celując w gustach niskich lotów. Robią to pod dzieciaki typowo i prawda jest taka, że teraz GTA nie służy do robienia sensownych misji tylko pałowania baseballem ludzi na ulicach i jazdy bez celu po mieście.



#100 Rogal

Rogal
  • Użytkownik
  • 519 postów
  • Skąd:Włocławek

Napisany 25 lutego 2013 - 09:58

A co się robiło w Gta london, jak nie rozjeżdżało ludzi czy spychało autobusy do rzek? :D 






0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników