Skocz do zawartości


Ikona Witajcie!

Zapraszamy do rejestracji na naszym forum :) Pomocny będzie dla Was Przewodnik dla nowych użytkowników. Bawcie się dobrze!


Zdjęcie

AC / DC

rock

23 odpowiedzi na ten temat

#1 VeloX

VeloX

    Kocur

  • Użytkownik
  • 1 550 postów
  • Skąd:Cię znam?

Napisany 29 sierpnia 2013 - 07:13

AC / DC

 

ACDC-LIVE2.jpg

 

czyli założona w 1973 w Sydney w Australii legenda rocka, wg wikipedii sprzedali ponad 200 milionów płyt, według mnie tworzą muzykę idealną do posłuchania dla relaksu, czy imprezy, więc nie spadają z playlisty :)

 

Sam słucham ich od lat a moja ulubiona kaseta to było Back In Black, najlepsze kawałki dla mnie to:

Back In Black, Highway To Hell, Stiff Upper Lip, Hard As a Rock, Flick Of The Switch, What You Do For Money Honey

 

Ich muzyka posłużyła jako podkład dźwiękowy do filmu Iron Man 2, który zdecydowanie polecam ;)


Dodany obrazek

#2 Gatida

Gatida
  • Użytkownik
  • 300 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 29 sierpnia 2013 - 07:47

Velox, masz u mnie 11 pkt na 10 możliwych za tę wstawkę \m/

Słucham AC/DC od 1983, zaliczyłem 3 razy ich występ na żywo.

Obecnie czekam na kolejna trasę tych wariatów  :D



#3 Alucard

Alucard
  • Użytkownik
  • 451 postów
  • Skąd:Świdnica/Wrocław

Napisany 29 sierpnia 2013 - 09:29

Uwielbiam. 

 

Są idealnym zespołem do siedzenia w domu/imprezy/samochodu. A jeśli chodzi o koncerty to ich występ na bemowie uważam za najlepszy koncert jaki w życiu widziałem (zaraz obok Judasów), świetne show, idealna atmosfera, nic tylko sie micha cieszyła od samego początku do samego końca. Osobom które tam były polecam DVD albo Blu-Ray "live at river plate" - zerejstrowany identyczny koncert z Buenos Aires :)



#4 Neither

Neither
  • Użytkownik
  • 1 598 postów
  • Skąd:Ostróda

Napisany 29 sierpnia 2013 - 09:52

są genialni i idealni na imprezy gdzie jest mieszane towarzystwo jeśli chodzi o gusta muzyczne. Live at river plate mam na DVD - jak coś robię w pokoju, jakieś porządki czy lekcje, to odpalam koncert zamiast palylisty :D Idealny soundtrack na wakacje - jeziorko, piwko, grill, AC/DC gdzies w tle - żyć nie umierać 


Dodany obrazek


#5 kokoszek

kokoszek

    Batalionowy medyk

  • Użytkownik
  • 292 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 29 sierpnia 2013 - 10:00

Bardzo ich lubię, zawsze gdy z tatą autem jedziemy to sobie ich puszczamy :D Z niecierpliwością czekam, aby móc ich kiedyś na żywo zobaczyć :D



#6 Norbi

Norbi

    Tu mam wpisać tytuł użytkownika :D

  • Użytkownik
  • 147 postów
  • Skąd:Nowy Targ

Napisany 30 sierpnia 2013 - 08:27

Lepiej nie mogłeś trafić :D to jeden z moich ulubionych zespołów :) Mają charakterystyczne brzmienie gitar no i wyróżniający się wokal. Jak jeżdżę z rodzinką po Naszym kraju AC/DC obowiązkowo oni zawsze poprawiają mi humor. 



#7 metalizer.90

metalizer.90
  • Użytkownik
  • 982 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 30 sierpnia 2013 - 02:29

O tak, to żywa legenda, AC piorun DC i Bogowie Rocka i pewnie jeszcze przez wiele lat będą inspirować wielu muzyków.

Dziadkowie już,  a jak wymiatają :D



#8 Rogal

Rogal
  • Użytkownik
  • 519 postów
  • Skąd:Włocławek

Napisany 30 sierpnia 2013 - 04:56

Ja bym chciał tak właśnie spędzić życie jak oni, bez kitu. 



#9 Norbi

Norbi

    Tu mam wpisać tytuł użytkownika :D

  • Użytkownik
  • 147 postów
  • Skąd:Nowy Targ

Napisany 31 sierpnia 2013 - 11:59

Starość może jednak być radosna ;)



#10 Kaaren Ravn

Kaaren Ravn
  • Użytkownik
  • 73 postów

Napisany 31 sierpnia 2013 - 01:16

Świetny zespół, za każdym razem jak ich słucham wstępuje we mnie nieokiełznana energia, ale przy nich raczej nie da się spokojnie usiedzieć :D  



#11 Gatida

Gatida
  • Użytkownik
  • 300 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 31 sierpnia 2013 - 02:06

"LET THERE BE ROCK" - Bemowo, Warszawa, 2010.05.27 - muszę się pochwalić, moje nagranie, lecz wrzucone na youtube.com dopiero 31 grudnia 2012

z okazji 39-tej rocznicy pierwszego koncertu formacji AC/DC. Zespół powstał w październiku 1973 z inicjatywy Malcolma Young, który zaprosił do współpracy

młodszego brata, Angusa. Angus był zaskoczony propozycją brata, gdyż generalnie mieli ze sobą na pieńku...  :blink:   :D

 



#12 Alucard

Alucard
  • Użytkownik
  • 451 postów
  • Skąd:Świdnica/Wrocław

Napisany 31 sierpnia 2013 - 02:12

Wygląda na to, że byłeś pare metrów za mną na GC ^^



#13 Gatida

Gatida
  • Użytkownik
  • 300 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 31 sierpnia 2013 - 02:21

Wygląda na to, że byłeś pare metrów za mną na GC ^^

Mogło tak być  :D

Następny koncert zaliczymy razem \m/



#14 Anamesh

Anamesh
  • Użytkownik
  • 138 postów
  • Skąd:Bytom

Napisany 02 września 2013 - 04:39

Oczywiście, również uwielbiam :) zgadzam się też z przedmówcami, gdy na imprezie jest więcej ludzi i maja już dość bycia molestowania ciężkimi riffami spod znaków Amon Amarth itp pada tekst "Ej stary, weź puść jakiegoś rocka...." no i wtedy odruchowo wędruję na góra playlisty no i w ruch idzie AC/DC. Na koncercie na Beemowie też miałem przyjemność być, coś niesamowitego :) a koncert z Madrytu ogląda się bardzo przyjemnie, i jest naprawdę świetnie nakręcony. Pozwolę sobie też na drobną anegdotę, wyobraźcie sobie gdy po wożeniu się rok cudownym włoskim wozem spod znaku FIAT uno, zakupiłem wreszcie wymarzony wóz (Alfa Romeo 147, piękna czarna....) no w sumie po kupieniu już tego auta z komisu, w garażu zerkam do schowka, a tam mała niespodzianka, oryginalna płytka Back in Black.... XD



#15 Gatida

Gatida
  • Użytkownik
  • 300 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 06 stycznia 2014 - 02:53

Czyżby AC/DC, Angus i spółka mieli ruszyć w trasę koncertową w 2014??  :D

 

http://www.terazrock...-tym-roku_.html

 

Faktem jest jedno, Angus Young, po zakończonej w czerwcu 2010 roku, ostatniej światowej

trasie koncertowej, powiedział że będzie następny album oraz trasa koncertowa w przyszłości...



#16 Gatida

Gatida
  • Użytkownik
  • 300 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 15 lutego 2014 - 12:47

AC/DC nagra nowy album i wyruszy w trasę koncertową - WOW!!!! Jaram się  :D

 

http://www.terazrock...oncertowa_.html



#17 Gatida

Gatida
  • Użytkownik
  • 300 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 09 lipca 2014 - 12:06

Nowy album AC/DC - rogi do góry!!! \m/

 

http://www.terazrock...ukonczony_.html



#18 Broda

Broda
  • Użytkownik
  • 19 postów

Napisany 17 października 2014 - 12:06

Ooo taki temat mi się podoba ;D

 

Również od dawna słucham AC/DC, niestety nie miałem przyjemności być na ich koncercie :(

Dla tych którzy są ostatnio do tyłu przypominam, że jeszcze w tym roku ma się pojawić nowy album ( niestety bez Malcolma :[ )

a oto promujący singiel ;D

 

P.S. Malcolma podczas nagrywania albumu jak i prawdopodobnie na koncertach zastąpi bratanek Stevie Young 



#19 Gatida

Gatida
  • Użytkownik
  • 300 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 17 października 2014 - 10:36

@ Broda, jeśli będziesz miał okazję walić na ich koncert, to zrób to bo mega warto to uczynić.

Miałem okazję oglądać ich na żywo trzy razy. Doprawdy warto!! A chłopaki swój wiek mają, 

więc kto wie (odpukać) może będzie to ich ostatnia trasa koncertowa po wydaniu nowego albumu...

Malcolm nie brał udziały w nagrywaniu albumu, jak również na koncertach go nie będzie...

Tak czy siak, trza walić na ich koncert(y) w 2015  :) Nowy album ujrzy światło dzienne 2 grudnia.



#20 Broda

Broda
  • Użytkownik
  • 19 postów

Napisany 21 października 2014 - 08:04

Haha walić na pewno będę nie wiem czy siebie czy ich, ale mam nadzieję ze moje jedno z marzeń sie spełni i będę na ich koncercie. Emocje na pewno będą niesamowite i każde pieniadzę będą ich warte :)





Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: rock

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników