Skocz do zawartości


Ikona Witajcie!

Zapraszamy do rejestracji na naszym forum :) Pomocny będzie dla Was Przewodnik dla nowych użytkowników. Bawcie się dobrze!


Zdjęcie

Rammstein

rammstein

27 odpowiedzi na ten temat

#21 maenthis

maenthis

    hearteater.

  • Użytkownik
  • 381 postów
  • Skąd:przychodzą demony.

Napisany 01 marca 2014 - 10:53

to faktycznie, Twój kolega postąpił niestrategicznie. na początek poleciłabym coś zupełnie innego.

np. Morgenstern, Mutter, Sonne, Sehnsucht.

 

może spróbuj się przełamać i zrobić drugie podejście z tymi kawałkami. (;


"And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music." (Nietzsche)

my name is freedom.

http://musaa.pl/
 


#22 Darkoris

Darkoris
  • Użytkownik
  • 22 postów

Napisany 01 marca 2014 - 11:39

w zasadzie żeby poznać ich styl grania wystarczy posłuchać "America" jak to się nie spodoba to raczej reszta też nie podpadnie.



#23 Sniegu

Sniegu

    Mordodrzyj

  • Pancerni
  • 1 594 postów
  • Skąd:Police k. Szczecina

Napisany 01 marca 2014 - 11:45

A ja na start polecałbym płytę "Mutter", pierwsze sześć numerów to prawdziwe hiciory a i reszta całkiem zacna. Nie szaleję za Rammsteinem, ale ta płyta jest świetna.


- But I don't want to go among mad people!
- Oh, you can't help that. We're all mad here.

#24 Mati

Mati
  • Użytkownik
  • 1 414 postów
  • Skąd:Krakow/BBa

Napisany 14 stycznia 2015 - 02:27

Till Lindemann laczy sily ze znanym juz -co niektorym- Peterem Tägtgrenem (Hypocrisy, Pain, Sabaton, CR), jestem ciekawa czy to zwiastuje koniec zespolu, chlopaki sami  wypowiadaja sie ze sa ze soba juz za dlugo  <_<



#25 Rogal

Rogal
  • Użytkownik
  • 519 postów
  • Skąd:Włocławek

Napisany 14 stycznia 2015 - 03:54

A czy romans z producentem muzycznym nie może zwiastować nowego albumu? Czemu tak od razu niszczyć mój świat  :angry:



#26 Mati

Mati
  • Użytkownik
  • 1 414 postów
  • Skąd:Krakow/BBa

Napisany 14 stycznia 2015 - 04:07

jak chcesz to czekaj na nowy album :P sama nie chce by zakończyli działalność, ale nie wykluczam takiej możliwości. jestem tylko ciekawa co nam zaprezentuje sam wokalista :)



#27 Kohrinn

Kohrinn
  • Użytkownik
  • 44 postów
  • Skąd:Hästveda

Napisany 16 stycznia 2015 - 02:21

Till i Peter razem? Przewiduję wielkie bum. :D



#28 WitchHazel81

WitchHazel81
  • Użytkownik
  • 21 postów
  • Skąd:Koszalin

Napisany 22 stycznia 2015 - 08:12

Na tę chwilę jestem ogarnięta Sabatonem, ale tak ogólnie to jestem fanką Rammsteina od lat :) Rodzice prawie rzucali pawiem jak po raz fyfnasty słuchałam jednego kawałka albo całej płyty :D Najlepszy utwór? Hmm...Wszystkie :) Byłam na ich koncercie w Ergo Arenie i wyszłam oszołomiona! Był zaj...ty!!! A teraz doszły mnie słuchy jakoby Till skręcił na solową ścieżkę i w ogóle coś chłopaki mi się rozjeżdżają :( Nietopsz....







Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: rammstein

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników