Skocz do zawartości


Ikona Witajcie!

Zapraszamy do rejestracji na naszym forum :) Pomocny będzie dla Was Przewodnik dla nowych użytkowników. Bawcie się dobrze!


Zdjęcie

Manowar

manowar

59 odpowiedzi na ten temat

#21 Sniegu

Sniegu

    Mordodrzyj

  • Pancerni
  • 1 594 postów
  • Skąd:Police k. Szczecina

Napisany 25 czerwca 2013 - 09:23

polecam na żywo :) Mimo swojego wieku wciąż kopią dupę na poziomie zbliżonym do Sabatonów!  Poszedłbym znowu... Może w końcu w Polsce zagrają :)

No właśnie to mnie troszkę drażni że zamiast jak każda szanująca się metalowa kapela grać szybciej na koncertach, to oni zwalniają. Sabaton trzyma tempo porządne i niestety z bólem serca muszę przyznać, że kopią dupsko bardziej niż Manowar na żywo.


- But I don't want to go among mad people!
- Oh, you can't help that. We're all mad here.

#22 Gatida

Gatida
  • Użytkownik
  • 300 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 26 czerwca 2013 - 07:37

Nie będę ukrywał, że również chciałbym zobaczyć ManOwaR na żywo w naszym kraju   :)



#23 Anamesh

Anamesh
  • Użytkownik
  • 138 postów
  • Skąd:Bytom

Napisany 29 czerwca 2013 - 09:55

Niestety mało koncertują, obecnie to wątpię w cokolwiek w jakiejkolwiek okolicy :( to czy kopią dupsko bardziej niż Sabaton wolałbym osobiście ocenić :)



#24 Norbi

Norbi

    Tu mam wpisać tytuł użytkownika :D

  • Użytkownik
  • 147 postów
  • Skąd:Nowy Targ

Napisany 09 lipca 2013 - 07:58

No to robimy akcje :D

Cel: 1 koncert Manowar w Polsce

Czas: jak najszybciej ;)

Przebieg akcji: Spamujemy skrzyne, stronę i fb Manowar by zagrali w Polsce :D

 

 

 

 

 

 

 

 

A co do zespołu bardzo ich lubię :) moim ulubionym utworem jest chyba "Fight for freedom" Racja ostatnio mieli spadek formy :( ale zregenerowali się na nowo i nowa płyta wyszła im znakomicie :D



#25 VeloX

VeloX

    Kocur

  • Użytkownik
  • 1 550 postów
  • Skąd:Cię znam?

Napisany 09 lipca 2013 - 09:55

ja lubiępare kawałków napisanych przez Manowar. Na przyklad: "Thor The Powerhead" w wykonaniu Theriona, albo "Kings Of Metal" Van Canto, w oryginałach nie podchodzi mi nic :D


Dodany obrazek

#26 Kojot

Kojot

    Bone Breaker

  • Użytkownik
  • 314 postów
  • Skąd:Redwionka

Napisany 09 lipca 2013 - 04:01

 "Thor The Powerhead" w wykonaniu Theriona

Tera żes mi spomnioł, jak lata nazot keryś na jakimś forum pisoł, że "pedałków z Theriona powinno sie wykastrować za zmasakrowanie tego kawałka" :lol:

Niy moja opinia, do Theriona nic niy mom, ich cover w/w utworu mi sie podobo, tak samo jak cover VC (jedna z nielicznych pieśni tyj kapeli), ale jednak oryginały zdecydowanie wola bardzij :)


Dodany obrazek

#27 Anamesh

Anamesh
  • Użytkownik
  • 138 postów
  • Skąd:Bytom

Napisany 09 lipca 2013 - 08:19

Ja mam aż ochotę krzyknąć "Śmierć niewiernym !" słysząc to wykonanie Theriona....;) tak, dla zasady....;) 

HAIL AND KILL !!!

A co do Ciebie VeloX, nie mów że złapią Cię za serca takie utwory jak Sword in the wind lub Heart of Steel ;)



#28 VeloX

VeloX

    Kocur

  • Użytkownik
  • 1 550 postów
  • Skąd:Cię znam?

Napisany 10 lipca 2013 - 09:14

nie, bo mnie łapie za serce Rhapsody of Fire, Amon Amarth i Turisas, a nie Manowar czy Iron Maiden.


Dodany obrazek

#29 Sniegu

Sniegu

    Mordodrzyj

  • Pancerni
  • 1 594 postów
  • Skąd:Police k. Szczecina

Napisany 10 lipca 2013 - 03:06

Tera żes mi spomnioł, jak lata nazot keryś na jakimś forum pisoł, że "pedałków z Theriona powinno sie wykastrować za zmasakrowanie tego kawałka" :lol:

Niy moja opinia, do Theriona nic niy mom, ich cover w/w utworu mi sie podobo, tak samo jak cover VC (jedna z nielicznych pieśni tyj kapeli), ale jednak oryginały zdecydowanie wola bardzij :)

 

Cover Theriona - całkiem OK

Cover Van Canto - zaorałbym wokalistę, zrobił z tego numeru kalifornijski punk.


- But I don't want to go among mad people!
- Oh, you can't help that. We're all mad here.

#30 VeloX

VeloX

    Kocur

  • Użytkownik
  • 1 550 postów
  • Skąd:Cię znam?

Napisany 11 lipca 2013 - 06:56

Kalifornijski punk rock jest spoko, w przeciwieństwie do samozwańczych bogów metalu.

 

natomiast Nanowar to jest dopiero mistrzostwo świata, mogę Nanowara słuchać codziennie i się nie nudzi, ma zarąbiste teksty i rozbrajającą muzykę dość mocno opartą na Manowarze :D


Dodany obrazek

#31 Blazej

Blazej
  • Użytkownik
  • 1 758 postów
  • Skąd:Somewhere in Time

Napisany 11 lipca 2013 - 10:15

Velox, nie myl pojęć: Bogowie metalu to Judas Priest, a Manowar to zaledwie skromni królowie metalu i nie musisz ich lubić, wystarczy ich wielbić na kolanach jakby powiedział król Julian.

 

Poza tym bez Manowar nie byłoby Nanowar (of steel), bo oni potrafią tylko parodiować ;)


Kto nie wierzy w cuda, ten nie jest realistą - Dawid Ben Gurion

#32 VeloX

VeloX

    Kocur

  • Użytkownik
  • 1 550 postów
  • Skąd:Cię znam?

Napisany 11 lipca 2013 - 02:06

wiem i ta wlasnie parodia do mnie trafia :)

 

Nanowar też jeździ po Luca Turillim dość równo i to też do mnie trafia.


Dodany obrazek

#33 Anamesh

Anamesh
  • Użytkownik
  • 138 postów
  • Skąd:Bytom

Napisany 11 lipca 2013 - 08:50

no cóż VeloX, przynajmniej co do Amonów mogę się z tobą w pełni zgodzić ;) Blazej, stanowczo spodobało mi się twoje powiedzenie, tzn przytoczenie cytatów króla królów.... króla Juliana XD



#34 Neither

Neither
  • Użytkownik
  • 1 598 postów
  • Skąd:Ostróda

Napisany 11 lipca 2013 - 09:01

manowar lubię posłuchać, ale podobają mi się pojedyncze kawałki. Zdecydowanie bardziej podoba mi się Mandowar :D tyle że mało ich na YT, ale ich całe 2 albumy są na Spotify ;) 


Dodany obrazek


#35 Krzysiek.

Krzysiek.
  • Użytkownik
  • 371 postów
  • Skąd:Miechów (pod Krakowem)

Napisany 11 lipca 2013 - 09:30

Manowar bardzo lubię, a teraz przesłuchałem sobie kilka kawałków Mandowar - wymiatają! :D


Stay strong,
Stay true,
Be brave,
It all comes down to you

#36 Anamesh

Anamesh
  • Użytkownik
  • 138 postów
  • Skąd:Bytom

Napisany 06 listopada 2013 - 12:35

Dla zainteresowanych, po 1wsze Bogowie z zespoły Manowar wyruszają z marcu w trasę, póki co w planach jest jedynie Rosja oraz Finlandia, ale powoli myślę dojdzie jeszcze troszkę koncertów...., po 2gie trasa obejmuje mój ukochany album Kings of Metal !!! no i po 3cie najmniej chyba istotne, ostatnio dorwałem The Day The Earth Shook, moim zdaniem EPICKIE dvd no i oczywiście polecam kto nie miał jeszcze okazji oglądać :)



#37 Kojot

Kojot

    Bone Breaker

  • Użytkownik
  • 314 postów
  • Skąd:Redwionka

Napisany 06 listopada 2013 - 01:15

Spoko by było, jakby wpadli kaj po drodze w nasze okolice, jestech pora lot po zadku w przykumaniu ich na żywo, także tego...

 

 ostatnio dorwałem The Day The Earth Shook, moim zdaniem EPICKIE dvd no i oczywiście polecam kto nie miał jeszcze okazji oglądać :)

 

Potwierdzom. Po tym jak zganyłech to DVD pod choinka we 2006 roku, cały kolejny dziyń siedziołech i napinołech przez prawie 7 godzin non stop. Miszczostwo!

 

Mogliby se yno dać pokoj z nagrywaniem na nowo Kings of Metal i zostawić tyn album takim jakim jest. Tak choby to komu było potrzebne, zupełnie jak Battle Hymns MMXI.

 

 


Dodany obrazek

#38 Gatida

Gatida
  • Użytkownik
  • 300 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 06 listopada 2013 - 04:47

Jeśli ktoś z Was zdobędzie tę czy inną informację o koncertach tego zespołu w Europie, dajcie tu znać...

Rosja, Finladia - to już wiemy.



#39 Blazej

Blazej
  • Użytkownik
  • 1 758 postów
  • Skąd:Somewhere in Time

Napisany 25 listopada 2013 - 02:45

Wczoraj, pełniąc zaszczytną rolę MC przed nabożeństwem, odpaliłem "Father" w 3 językach; wszyscy pytali skąd wziąłem taką piękną piosenkę,  a niektórzy się popłakali ze wzruszenia. Jak nic wejdzie do naszego śpiewnika.


Kto nie wierzy w cuda, ten nie jest realistą - Dawid Ben Gurion

#40 Frodli

Frodli

    4ever online

  • Użytkownik
  • 325 postów
  • Skąd:Starachowice

Napisany 25 listopada 2013 - 07:51

 

Polska wersja a'la Benedykt XVI :)

 

Co do Manowara - bardzo lubię Hail to England, Sign of the Hammer, Fighting The World, Kings of Metal oraz sporą część Triumph of Steel i Warriors of the World. Pierwsze płyty jakoś we mnie wzruszeń nie wzbudzają. chociaż są bardzo solidnym heavy metalem, a niewymienionych praktycznie nie słucham, chociaż podchodziłem do nich kilkakrotnie. Nie jestem jakimś die hard tró fanem, ale na koncert w Polsce bym poszedł :)


Polska wojna tu była tak!
A my śpiewamy pod publikę joł Warszawo Walcz!





Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: manowar

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników