Skocz do zawartości

Ikona Witajcie!

Zapraszamy do rejestracji na naszym forum :) Pomocny będzie dla Was Przewodnik dla nowych użytkowników. Bawcie się dobrze!

Zdjęcie

Movies by inferno

79 odpowiedzi na ten temat

#61 sgorias1

sgorias1

Smerf Maruda

• Użytkownik
  • 207 postów

Napisany 11 październik 2016 - 01:41

Anyway, prawdopodobnie to moj ostatni teledysk, gdyz razem z kolejnymi utworami Sabatonow sam zaczynam odczuwac coraz wieksze "zmeczenie materialu".

A i mnie się to znudziło (nie żebym się za wiele narobił). Chyba się jednak poświęcę gitarze, nie Vegasowi. Może jeszcze spróbuję z Judasami i All Guns Blazing. No i do czego tu teledyski robić? Sabaton szajs robi, a, nie ukrywam, najlepiej się tworzy filmy o tematyce wojennej. No i fakt, pół roku to naprawdę dużo. Mój najlepszy (moim zdaniem) teledysk składałem niewiele ponad miesiąc. A już pomijam, że większość powstała w czasie od 2 dni do 2 tygodni. Wiem, że widać

#62 Inferno

Inferno
  • Użytkownik
  • 83 postów

Napisany 03 listopad 2016 - 02:01

Freedom Call wypuścił drugi singiel z najnowszej płytki, zatytułowany "Metal is for Everyone". Nagrali też teledysk i bardzo spodobał mi się pomysł na niego.
Ogólnie rzecz biorąc chodzi o to, by zrobić to samo, tylko lepiej ^^ :)
W związku z tym mam do Was pytanie: czy znaleźliby się chętni do "wystąpienia" w teledysku? ;> Potrzebowałbym Wasze nagrania w przeróżnych sytuacjach, śpiewających nowy kawałek Freedom Call ^^
W samochodzie, w pracy, na boisku, basenie, z babcią, dziadkiem czy dziećmi... gdziekolwiek i z kimkolwiek, w końcu metal jest dla wszystkich :D
Mogłoby wyjść ciekawie, więc piszcie czy jesteście zainteresowani tego typu zabawą :)

Poniżej oficjalne video i tym samym pogląd na to, jak miałoby to wyglądać:

#63 Nina

Nina
  • Sztab
  • 3327 postów

Napisany 15 listopad 2016 - 08:44

Ja jestem jak najbardziej za! :D Bardzo chętnie coś nagram. Tylko chyba potrzeba do tego dużo ludzi, żeby fajnie wyszło... Ale jakby co, to ja się zgłaszam! 

I'm a victim of self-created brain defect - InLegend

#64 Inferno

Inferno
  • Użytkownik
  • 83 postów

Napisany 15 listopad 2016 - 09:05

Swietnie! Dzięki Ninka, czekamy na kolejne osoby :) Im więcej, tym lepiej!

#65 Blazej

Blazej
  • Pancerni
  • 1584 postów

Napisany 15 listopad 2016 - 09:19

Ile jest czasu? Chętnie pogadam z ekipą, którą dowodzę na co dzień.

Suicidal, in a trance, a religious army                                     Samobójstwo, dziki trans, armia dla religii,

Fight without a uniform and hide in the crowd                       Bez munduru idziesz w bój wtapiając się w tłum,
        Call it holy, call it just, authorized by heaven,                        Sprawiedliwym nazwij się, niebiańskim posłańcem,

Leave your wounded as they die, and call it God's will!      Swoim rannym zdychać każ, bo tak rzecze Bóg!  

"In the name of God"

2drunw5.jpg

#66 Inferno

Inferno
  • Użytkownik
  • 83 postów

Napisany 15 listopad 2016 - 10:00

Nie ma żadnych ram czasowych, jak zbierzemy materiał to zmontujemy teledysk, i już :)

#67 Inferno

Inferno
  • Użytkownik
  • 83 postów

Napisany 28 listopad 2016 - 05:24

Jak mają się sprawy? Są chętni do zabawy? ;>

#68 VeloX

VeloX

Kocur

• Weterani
  • 1550 postów

Napisany 28 listopad 2016 - 09:12

Jakoś tak mi się skojarzyło z tym teledyskiem co wrzucałeś:

Dodany obrazek

#69 Inferno

Inferno
  • Użytkownik
  • 83 postów

Napisany 06 czerwiec 2017 - 09:27

Cześć wszystkim, tym razem temat oklepany jak nie powiem co, ale utwór siadł jak nigdy :D
Tak więc: SPARTA! HELLAS! :)

http://dai.ly/x5pcjp7

#70 Inferno

Inferno
  • Użytkownik
  • 83 postów

Napisany 19 czerwiec 2017 - 07:41

Udało się wygrać z YouTube w sprawie blokowania mojej Sparty, więc oto jest:

PS: ciekawe, na jak długo? :)
Jest kilka zmian względem wersji z Daily.

#71 MatiD0S

MatiD0S
  • Pancerni
  • 14 postów

Napisany 19 czerwiec 2017 - 11:48

Świetne  :o

#72 Blazej

Blazej
  • Pancerni
  • 1584 postów

Napisany 20 czerwiec 2017 - 07:10

Gdybyś zaniżył poziom, byłoby o czym pisać, a tak? Jak zwykle mistrzostwo świata, synchronizacja obrazu z dźwiękiem niesamowita, nawet ta pałeczka wypadająca perkusiście z rąk bardzo na miejscu. Trochę nie bardzo pasuje mi ten Kserkses na samym początku.

Suicidal, in a trance, a religious army                                     Samobójstwo, dziki trans, armia dla religii,

Fight without a uniform and hide in the crowd                       Bez munduru idziesz w bój wtapiając się w tłum,
        Call it holy, call it just, authorized by heaven,                        Sprawiedliwym nazwij się, niebiańskim posłańcem,

Leave your wounded as they die, and call it God's will!      Swoim rannym zdychać każ, bo tak rzecze Bóg!  

"In the name of God"

2drunw5.jpg

#73 Marcus1972

Marcus1972
  • Pancerni
  • 129 postów

Napisany 20 czerwiec 2017 - 09:38

Mistrzostwo świata.

#74 Maria

Maria
  • Pancerni
  • 248 postów

Napisany 21 czerwiec 2017 - 09:17

ODLOT. Zbieram szczękę z podłogi

#75 Oczek

Oczek
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisany 20 lipiec 2017 - 08:23

Wow jestem pod wrażeniem. Naprawdę nieźle zmontowane :) Życzę ci, by YT ci już całkowicie odpuścił 

Nieroz­strzyg­nięte sprzeczności pro­wadzą do skap­ca­niałych wniosków...   mobilny fryzjer Przemyśl

#76 Sokar

Sokar
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisany 28 wrzesień 2017 - 12:51

Z tą Spartą świetnie ci wyszło :D Co tym razem planujesz zrobić?

"Za często zapominam, że ludzie to tylko ludzie... " umowa kupna sprzedaży samochodu

#77 Inferno

Inferno
  • Użytkownik
  • 83 postów

Napisany 30 wrzesień 2017 - 10:08

Planowałem przerobić nową Primo Victorię pod Metal Machine, bo kiepsko im to wyszło i chciałem im przesłać swoją wersję, ale przez przypadek usunąłem sobie pliki z teledyskiem i na razie nie zacząłem niczego nowego. Być może wrócę do Vegasa dopiero po premierze nowych utworów, zobaczymy :)

#78 Inferno

Inferno
  • Użytkownik
  • 83 postów

Napisany 08 październik 2017 - 01:49

Tym razem nie Sabaton, ale z nudów nagrałem sobie takie oto pierdoły, w ramach testu kamerki w telefonie:

Złożone w jakieś 30 minut :)

#79 Nina

Nina
  • Sztab
  • 3327 postów

Napisany 08 październik 2017 - 02:33

Widziałam na fb! Dobry klimat :D I test kamerki chyba całkiem pozytywnie wypadł, co? 

I'm a victim of self-created brain defect - InLegend

#80 Inferno

Inferno
  • Użytkownik
  • 83 postów

Napisany 08 październik 2017 - 03:05

Tak, nawet bardzo pozytywnie :) Myślę, że spokojnie można tym skręcić coś naprawdę fajnego :D
Technologia tak poszła do przodu, że już nie potrzeby posiadania profesjonalnego sprzętu do nagrywania, i nawet w domowych warunkach można tworzyć ciekawe rzeczy. Myślę, że w niedalekiej przyszłości wykorzystam to zrobienia czegoś ciut poważniejszego :D

EDIT: koncert też toto potrafi nagrać w naprawdę dobrej jakości:

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników