Skocz do zawartości


Ikona Witajcie!

Zapraszamy do rejestracji na naszym forum :) Pomocny będzie dla Was Przewodnik dla nowych użytkowników. Bawcie się dobrze!


Zdjęcie

Play Station 3

ps3

53 odpowiedzi na ten temat

#1 Neither

Neither
  • Użytkownik
  • 1 598 postów
  • Skąd:Ostróda

Napisany 28 marca 2013 - 06:51

kto ma i w co gracie? może na jakieś multi się ustawimy? 

 

Obecnie na PS Store jest multiplayer Uncharted 3 (PL) do pobrania za free  - wszystko śmiga, zablokowany jest tylko co-op no i podczas wczytywania gry są reklamy. 

 

 

nick w PSN:

Neither: kuklewski

Placek: DivineOne


Dodany obrazek


#2 Cezar

Cezar

    Gut geschäft commando

  • Użytkownik
  • 1 855 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 28 marca 2013 - 07:24

Mam PS3 od stycznia zeszłego roku. Przez ten czas przeszedłem dwa Unchartedy (2 i 3, jedynka mi się wieszała nie wiedzieć czemu), wszystkie God of War (oprócz najnowszego), oba Infamous, Dante's Inferno, Vanquish, Red Dead Redemption (fantastyczny tytuł!), Enslaved, Killzone 2 i 3, Heavy Rain (też piękna gra), Call of Duty 3, w Dragon Ball Raging Blast 2 odblokowałem wszystkie postacie, a w Ultimate Tenkaichi skończyłem obie historie. Jedynie Demon's Souls mnie przerosło i odpuściłem :lol: Spróbowałem też swoich sił w LittleBigPlanet 2 i Ratchet & Clank: All 4 one, ale jakoś mi nie podeszły. 

Generalnie skupiam się bardziej na rozgrywce singleplayer i nigdy nie grałem w nic na multi - to zostawiam dla PC. Za dużo też nie gram, bo niestety gry są drogie a czasem na wymianę też nie ma nic ciekawego. W tej kwestii polecam Games World (https://www.facebook...arszawa?fref=ts). Zakładają tam kartę klienta, każda piąta wymiana jest za darmo i jeszcze inne profity :D


Dodany obrazek

---------------------------------------

Dodany obrazek

#3 Neither

Neither
  • Użytkownik
  • 1 598 postów
  • Skąd:Ostróda

Napisany 28 marca 2013 - 07:35

mamy podobne gusta. Teraz zbieram na nowego God of War i The Last of Us też zapowiada się świetnie. Cezar - masz PS Move? co do wymian to polecam http://gametrade.pl


Dodany obrazek


#4 ronnie

ronnie
  • Użytkownik
  • 318 postów
  • Skąd:Wrocław/Złotoryja

Napisany 28 marca 2013 - 08:04

Skończyłem kilka dni temu Tomb Raidera na PS3. Genialna i wciągająca. Nie wiem za co się teraz zabrać.



#5 Neither

Neither
  • Użytkownik
  • 1 598 postów
  • Skąd:Ostróda

Napisany 28 marca 2013 - 08:19

jeśli coś w tym samym duchu to Uncharted, Max Payne 3, Far Cry 3 albo czekaj na The Last of Us 

 

Ma ktoś NFS: Most Wanted ?


Dodany obrazek


#6 Cezar

Cezar

    Gut geschäft commando

  • Użytkownik
  • 1 855 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 28 marca 2013 - 08:19

Nie mam Move'a ;)
Na Gametrade mam co prawda konto, ale jakoś nie jestem przekonany co do tego serwisu. Jednak wolę wymienić grę w sklepie i mieć gwarancję, że wszystko będzie ok. 


Dodany obrazek

---------------------------------------

Dodany obrazek

#7 Alucard

Alucard
  • Użytkownik
  • 451 postów
  • Skąd:Świdnica/Wrocław

Napisany 28 marca 2013 - 11:00

Ja również posiadam czarnulkę, ale kolekcja gier na razie nie powala:

 

Gran Turismo 5,

Red Dead Redemption + Undead Nightmare

Max Payne 3

GTA IV

Borderlands 2

 

God of War HD Collection przeszedłem, ale pożyczonego, trójka już leży i czeka :)

 

Konsola przede wszyskim uprawiana przez brata, w sumie poza RDR to żadnej gry nie przeszedłem bo nie miałem czasu (po prostu konsola jest w domu, a ja na studiach we wro, gdzie owe gry przeszedłem ale na PC). Ale jakby ktoś chciał rundkę w GT5 lub RDR po sieci to chętnie, cały przyszły tydzień jestem w domu. Zwłaszcza w GT5 najlepiej w jakiejś wysokiej klasie, nie mam z kim sie ścigać :)



#8 Neither

Neither
  • Użytkownik
  • 1 598 postów
  • Skąd:Ostróda

Napisany 29 marca 2013 - 09:25

kurcze szkoda bo kumplowi na święta pożyczyłem GT5. Może ktoś chętny na meczyk w fifa 13 ?

 

podawajcie swój nick na PSN, będę przypinał do pierwszego posta żeby łatwiej znaleźć 


Dodany obrazek


#9 Placek

Placek
  • Pancerni
  • 624 postów
  • Skąd:Kraków

Napisany 29 marca 2013 - 10:19

Mój nick DivineOne

Kolekcja:

Fifa 13

Fight Night 4

Uncharted 3

Max Payne 3

Homefront



#10 Neither

Neither
  • Użytkownik
  • 1 598 postów
  • Skąd:Ostróda

Napisany 29 marca 2013 - 06:21

pobrałem demo GoW Wstąpienie i ..... urwało mi jaja! to jest po prostu skondensowana dawka epickości! no i ta grafika hmmm.. miodzio. Trzeba zbierać kaske i kupować, a multi - to dopiero będzie zabawa xD


Dodany obrazek


#11 Placek

Placek
  • Pancerni
  • 624 postów
  • Skąd:Kraków

Napisany 29 marca 2013 - 06:25

Ja zbieram na I am Alive(mam demko i jest genialne) i na Last of us :).



#12 maenthis

maenthis

    hearteater.

  • Użytkownik
  • 381 postów
  • Skąd:przychodzą demony.

Napisany 14 kwietnia 2013 - 06:15

generalnie na pleyu siedzi głównie mój luby.

ja się przekonałam do tego po Uncharted 3. potem przeszłam też jedynkę, dwójki mi się nie chciało. :P

 

a poza tym jestem wielką fanką Skyrim  :wub: 

i jeśli chodzi o nolajfienie w to, pobiłam nawet męża.. :ph34r:


"And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music." (Nietzsche)

my name is freedom.

http://musaa.pl/
 


#13 Neither

Neither
  • Użytkownik
  • 1 598 postów
  • Skąd:Ostróda

Napisany 14 kwietnia 2013 - 06:43

dwójki mi się nie chciało. :P

 

a poza tym jestem wielką fanką Skyrim  :wub: 

 

żałuj, dwójka jest najlepsza - mogę pożyczyć. Skyrim też ubóstwiam, ale gram na kompie  


Dodany obrazek


#14 maenthis

maenthis

    hearteater.

  • Użytkownik
  • 381 postów
  • Skąd:przychodzą demony.

Napisany 14 kwietnia 2013 - 07:02

dzięki! ale nie ma potrzeby, bo mamy wszystkie części, więc może kiedyś się zbiorę i przejdę. ;)


"And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music." (Nietzsche)

my name is freedom.

http://musaa.pl/
 


#15 Anamesh

Anamesh
  • Użytkownik
  • 138 postów
  • Skąd:Bytom

Napisany 16 kwietnia 2013 - 09:06

obecnie moja ukochana czarnulka od wakacji leży zepsuta :( przez co niestety pozbyłem się dobrej połowy swoich gier, ale kolekcja obejmowała spooro ponad 20 tytułów w tym np 3 części guitar hero, wraz z perkusja, mikrofonem no i w sumie 3 gitarami XD buzz, eye of judgement , final fantasy kolekcjonerka, gran turismo 5 kolekcjonerka, pro evolution soccer , wszystkie 3  unchartedy, naruto, tekken, soul calibur , brutal legend (które ze względu na klimat i humor polecam każdemu użytkownikowi tego forum :D ) jakieś assasins creedy, eyepet, need for speed, little big planet, resident evil, god of war, heavy rain..... więcej z pamięci nie kojarzę XD w każdym razie mam nadzieje naprawić ją za jakiś czas i znów być w grze XD



#16 maenthis

maenthis

    hearteater.

  • Użytkownik
  • 381 postów
  • Skąd:przychodzą demony.

Napisany 16 kwietnia 2013 - 10:58

no, a nasz od stycznia nieobecny pleyak wraca dziś od naszego kumpla.. chyba musze pozegnać się z mężem. :ph34r:


"And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music." (Nietzsche)

my name is freedom.

http://musaa.pl/
 


#17 Anamesh

Anamesh
  • Użytkownik
  • 138 postów
  • Skąd:Bytom

Napisany 26 kwietnia 2013 - 01:27

No i PS3 naprawione :) przy okazji mam mega problem :/ może ktoś ogarnie tą sprawę.... otóż próbuję się podpiąć pod WiFi, no i mam błąd, że nie można nawiązać połączenia, potem coś o błędzie 801313E, na oficjalnej stronie Sony wiele informacji o tym nie znalazłem :/ więc jakbyś ktoś mógł mi pomóc jak skonfigurować router (jakieś ustrojstwo od UPC :/ ) byłbym cholernie wdzięczny....



#18 Neither

Neither
  • Użytkownik
  • 1 598 postów
  • Skąd:Ostróda

Napisany 26 kwietnia 2013 - 09:48

ja też tak miałem - mi pomogło jak dodałem w ustawieniach routera adres MAC od PS3


Dodany obrazek


#19 Anamesh

Anamesh
  • Użytkownik
  • 138 postów
  • Skąd:Bytom

Napisany 28 kwietnia 2013 - 05:01

eh sprawa okazała się chyba nieco bardziej banalna.... dodawanie MAC adresu nic nie dało...po prostu zapomniałem, że ustawiłem router na nadawanie sygnału WiFi klasy N.....-.-'



#20 Hass

Hass

    Hasacz Hasający

  • Użytkownik
  • 724 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 28 kwietnia 2013 - 09:57

Wole XPudło!! :D


Dodany obrazek




0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników