Skocz do zawartości


Ikona Witajcie!

Zapraszamy do rejestracji na naszym forum :) Pomocny będzie dla Was Przewodnik dla nowych użytkowników. Bawcie się dobrze!


Zdjęcie

Dziwne strony o Sabatonie

facebook

74 odpowiedzi na ten temat

#21 Guest_Inkwi_*

Guest_Inkwi_*
  • Gość

Napisany 10 kwietnia 2013 - 05:24

Jedynie co napiszę, to nie myślałem, że powstanie kiedykolwiek temat, w którym ktoś o mnie wspomni, wolę pozostać w tej sprawie neutralny. Ot co.



#22 Stoow

Stoow

    człowiek-batalion

  • Użytkownik
  • 710 postów
  • Skąd:Bielsko-Biała / Warszawa

Napisany 10 kwietnia 2013 - 05:30

Jest ktoś w stanie przełożyć ten wall of text na język polski? Bo podczas czytania chyba mi się siatkówka w oku odkleiła i nie dałem rady tego przeczytać.



#23 Cezar

Cezar

    Gut geschäft commando

  • Użytkownik
  • 1 855 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 10 kwietnia 2013 - 05:32

Ja też dostałem oczopląsu. Jedyne co wywnioskowałem to to, że Inkwi stoi za tymi wszystkimi stronami. 


Dodany obrazek

---------------------------------------

Dodany obrazek

#24 Mati

Mati
  • Użytkownik
  • 1 414 postów
  • Skąd:Krakow/BBa

Napisany 10 kwietnia 2013 - 05:37

nie jestem sama, jak miło :D może jakieś podejście numer dwa, wypisać to w podpunktach by było przejrzyście? ;)



#25 Dymek

Dymek
  • Użytkownik
  • 196 postów
  • Skąd:Szczecin

Napisany 10 kwietnia 2013 - 05:49

Ale co to kogo obchodzi? :)



#26 Katia

Katia
  • Pancerni
  • 304 postów
  • Skąd:Siemianowice Śląskie

Napisany 10 kwietnia 2013 - 05:56

O.o mnie to wygląda na nieumiejętne tłumaczenie z translatora :D  moje oczy, mój musk :blink:



#27 Trollu

Trollu
  • Użytkownik
  • 844 postów
  • Skąd:Sosnowiec

Napisany 10 kwietnia 2013 - 05:58

Dzie ja jestem?  :huh:


JB!


#28 Morrigan

Morrigan

    Morrigan

  • Użytkownik
  • 151 postów
  • Skąd:Szczecin/Nadrensee

Napisany 10 kwietnia 2013 - 06:08

O.o mnie to wygląda na nieumiejętne tłumaczenie z translatora :D  moje oczy, mój musk :blink:

Tak samo pomyślałam. To było traumatyczne przeżycie. A już myślałam że przestałam rozumieć czytany tekst.



#29 Chester

Chester

    Jo to pie***ola! :)

  • Użytkownik
  • 557 postów
  • Skąd:Jastrzębie Zdrój

Napisany 10 kwietnia 2013 - 06:16




:D :D



#30 czacza

czacza
  • Użytkownik
  • 221 postów
  • Skąd:Szczecin

Napisany 10 kwietnia 2013 - 06:22

oj nie przesadzajcie, ktoś się wypowiedział, ma swoje zdanie, chce podyskutować (a forum jest między innymi od tego) więc pozwólcie mu/jej (wybacz całkiem możliwe że pisałaś/eś w konkretnej osobie ale gdzieś mi się to wszystko zatarło), tylko błagam, napisz to jeszcze raz bo autentycznie wygląda na to że sporo osób miało problem z przeczytaniem tego :D

Katia, takie samo wrażenie miałam hehe



#31 Guest_Inkwi_*

Guest_Inkwi_*
  • Gość

Napisany 10 kwietnia 2013 - 06:22

Mi się akurat udało przeczytać to wszystko, nie jestem autorem tych wszystkich stron, ja po prostu później pisałem z zapytaniem czy szukają ADM i tego typu.



#32 WywrotkaJestem

WywrotkaJestem
  • Użytkownik
  • 10 postów
  • Skąd:Poznań

Napisany 10 kwietnia 2013 - 06:30

Rozumiem, że tekst może być oczowalny, ale dla chcącego nic trudnego. W skrócie spróbuje opisać cały tekst.

1. Są strony na FB, takie i siakie, niektóre mnie, niektóre bardziej oryginalne i chce zwrócić na niektóre uwagę.

2. Zwracam uwagę TYLKO na 4 strony.

3. Są nimi Miłość odeszła pozostał Sabaton, Chris nad Par coś tam coś tam, Jak można nie lubić Sabatonu oraz Sabaton glamy, piękne damy.

4. Łączą te 4 strony, że adminuje nimi osoba o nicku Inkwi, choć NIE JEST TWÓRCĄ TYCH STRON.

5. Najgorsza strona moim skromnym zdaniem to "Jak można nie lubić Sabatonu", ze względu na spam od adminki Purple Heart, braku jej doświadczenia, pozerstwa i wypisywania głupot na forum ogólnym.

6. Nie zna się nic, patrzy od innych, w tym, od swojego kumpla Inkwi, nie będąc tego świadoma.

7. Zaproszenie do dyskusji.

 

Coś dalej nie jasno? To jest wielki skrót. Więcej informacji, strona wcześniej.



#33 Ghost Dog

Ghost Dog
  • Użytkownik
  • 122 postów
  • Skąd:Szczecin

Napisany 10 kwietnia 2013 - 06:37

WywrotkaJestem przeczytałem, ale nie rozumiem nadal nad czym dyskusji oczekujesz? Czy jesteśmy za takimi stronami, przeciw, wstrzymujemy się, lubimy je, nie lubimy itd?



#34 WywrotkaJestem

WywrotkaJestem
  • Użytkownik
  • 10 postów
  • Skąd:Poznań

Napisany 10 kwietnia 2013 - 06:41

Chciałem, aby się sprowadziła do tego, co sądzicie o takich ludziach, którzy nie umiejętnie prowadzją strony, dają informacje nie do końca prawdziwe, oraz  czy po prostu jesteś "za" taką treścią i wolicie czytać plotkarskie strony, gdzie każdy po sobie jedzie bo ma inne zdanie.



#35 Trollu

Trollu
  • Użytkownik
  • 844 postów
  • Skąd:Sosnowiec

Napisany 10 kwietnia 2013 - 06:42

Strony są spoko, jest beka :P

 

 

Chester +1


JB!


#36 WywrotkaJestem

WywrotkaJestem
  • Użytkownik
  • 10 postów
  • Skąd:Poznań

Napisany 10 kwietnia 2013 - 06:47

Beka to jest raczej z nieogarnięcia, z szczególności tej jednej adminki, która nie umie nawet poprawnie napisać nazwy pierwszego albumu.



#37 czacza

czacza
  • Użytkownik
  • 221 postów
  • Skąd:Szczecin

Napisany 10 kwietnia 2013 - 06:50

eee no czekaj, każdy musi gdzieś doświadczenie zdobyć, na FB raczej nie panuje taka polityka jak w realu że zaraz po studiach masz mieć 10 lat doświadczenia ;) każda strona jest inna, ludzie zakładają je z różnych powodów, jedni podchodzą poważnie a inni z przymrużeniem oka. Jak dla mnie może i być milion takich stron, ja tam nie zaglądam i Tobie tyż radze, po co się wkurzać że ktoś spamuje ;)



#38 WywrotkaJestem

WywrotkaJestem
  • Użytkownik
  • 10 postów
  • Skąd:Poznań

Napisany 10 kwietnia 2013 - 06:55

żal mówić, ale jak słyszę głupoty, że metalizer to nie sabatonu, tak samo jak "first" for fight, to uszy chcą zemrzeć, no tak, mogę nie słuchać, ale czy warto wprowadzać ludzi w błąd? później wygaduje się tu i tam takie głupoty, ludzie wierzą



#39 Cezar

Cezar

    Gut geschäft commando

  • Użytkownik
  • 1 855 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 10 kwietnia 2013 - 06:58

Kurczę, chciałbym nie mieć innych problemów, a tylko takie, że ktoś się na czymś nie zna i mi to przeszkadza.


Dodany obrazek

---------------------------------------

Dodany obrazek

#40 czacza

czacza
  • Użytkownik
  • 221 postów
  • Skąd:Szczecin

Napisany 10 kwietnia 2013 - 07:02

to ja zacznę się teraz czepiać... naprawdę słuchasz tego? Ja myślałam że czytasz i co najwyżej oczy Ci wypala, no ale mogę się mylić ;) czy każdy musi znać pisownie utworów, historie zespołu itd? Nie, nie musi, proponuję więc uśmiechnąć się do takiego postu i przejść dalej, to że kogoś wprowadza w błąd to nie Twoja broszka w tym przypadku, Ty wiesz jak jest i Ciebie nie wprowadzi ;)






0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników