Skocz do zawartości


Ikona Witajcie!

Zapraszamy do rejestracji na naszym forum :) Pomocny będzie dla Was Przewodnik dla nowych użytkowników. Bawcie się dobrze!


Zdjęcie

Sport


243 odpowiedzi na ten temat

#41 Stoow

Stoow

    człowiek-batalion

  • Użytkownik
  • 710 postów
  • Skąd:Bielsko-Biała / Warszawa

Napisany 11 marca 2013 - 11:02

Dawno temu i nieprawda grało się w nogę w juniorach :) Ale potem się rozleniwiłem i poszedłem w stronę wspomnianych przeze mnie sztuk walki :D



#42 Treck

Treck

    Człowiek bez face'a

  • Sztab
  • 853 postów

Napisany 11 marca 2013 - 11:03

Ja chodziłem 4 lata na ken jutsu - sztukę walki mieczem japońskim, nie mylić z kendo.Jakiś czas chodziłem na krav mage. Chodziłem tez na ściankę wspinaczkową i mam nadzieję zacząć znów chodzić niedługo. Oprócz tego okazjonalnie gra w piłkę nożną.

Teraz robi się już ciepło i zacznę biegać, w tym roku mam dość ambitny cel, a mianowicie maraton warszawski.



#43 Chester

Chester

    Jo to pie***ola! :)

  • Użytkownik
  • 557 postów
  • Skąd:Jastrzębie Zdrój

Napisany 11 marca 2013 - 11:03

ja potrzebuję wkońcu na siłkę się wybrać, ale jakoś się wybrać nie mogę :/
muszę przytyć :) chętnie przyjdę zbędne kilogramy ;)



#44 Guest_Cieniu_*

Guest_Cieniu_*
  • Gość

Napisany 11 marca 2013 - 11:05

.


#45 Dakota

Dakota
  • Użytkownik
  • 666 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 11 marca 2013 - 11:19

Rekreacyjnie też można Polish Wu-Jitsu ;). Próbował ktoś kiedyś Aikido albo Capoeiry ?

 

Ja przez pół roku teraz miałam jako wf na studiach Aikido. Sztuka walki bardzo fajna dużo dźwigni i rzutów. Ale niedoświadczeni studenci wykręcający mi ręce na wszystkie strony już nie byli fajni... Mistrz wiedział jak zrobić technikę żeby nie uszkodzić torebki stawowej natomiast partnerzy niekoniecznie ;)


No. Mischief is a small thing, a toy I've well used and discarded. This isn't mischief. This is mayhem.

#46 maenthis

maenthis

    hearteater.

  • Użytkownik
  • 381 postów
  • Skąd:przychodzą demony.

Napisany 11 marca 2013 - 11:28

Brat chodził na capoeirę, więc on mógłby sie wypowiedzieć.. ale nie wiem czy zagląda do takich tematów. :P


"And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music." (Nietzsche)

my name is freedom.

http://musaa.pl/
 


#47 Desantownik

Desantownik

    Desantownik

  • Użytkownik
  • 87 postów
  • Skąd:Warszawa/Łódź

Napisany 12 marca 2013 - 01:18

eśli ktoś z Warszawy szukałby towarzystwa do biegania, rolek, roweru etc. to ja bardzo chętnie :D

 

Córcia... póki co.....może się w weekend wybierzemy razem na basen ...hę ? :D

Biegać też możemy razem... może dotrzymam ci kroku ;) ... mam trochę do zrzucenia, a i formę by warto było podciągnąć, bo sezon rekonstrukcyjny się zaczyna :ph34r:

Rowery też czekają po zimie żeby je odkurzyć ....


“Attack him where he is unprepared, appear where you are not expected.” - Sun Tzu, The Art of War

#48 kazaa9

kazaa9
  • Użytkownik
  • 569 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 12 marca 2013 - 09:23

Jeżeli chodzi o mnie, to:

jak jest ciepło: rower,

jak jest zimno: snowboard (w tym roku zacząłem - szczerze polecam ;)).

 

Chciałbym jeszcze zacząć regularnie chodzić na siłownię, żeby złapać proporcje...


JL!

#49 Brymir

Brymir
  • Użytkownik
  • 26 postów
  • Skąd:Poznań

Napisany 12 marca 2013 - 09:33

Dawniej Kyokushin Karate (3 lata), obecnie tylko w domu mam ławkę i trochę ciężarków, którymi macham. Czasem na basen pójdę, albo na strzelankę airsoftową (też wysiłek :P). :)


"Gandalf, my old friend. This will be a night to remember!"


#50 Neither

Neither
  • Użytkownik
  • 1 598 postów
  • Skąd:Ostróda

Napisany 12 marca 2013 - 03:37

ktoś z Warszawy chętny na ściankę wspinaczkową? musiałem przestać bo nie mam partnera do asekuracji, a już się wkręciłem i teraz mnie nosi - naprawdę polecam spróbować. 


Dodany obrazek


#51 Treck

Treck

    Człowiek bez face'a

  • Sztab
  • 853 postów

Napisany 12 marca 2013 - 10:25

Ja chętnie na ściankę. Chodziłem przez pół roku na zajęcia organizowane przez moją szkołę, więc pojęcie o asekuracji mam ale niestety nie mam nigdzie odbytego oficjalnego kursu wstępnego, a podobno na "normalnych" ściankach jest potrzebne wstępne przeszkolenie, bo inaczej nie wypuszczają



#52 Ki Adi

Ki Adi
  • Użytkownik
  • 430 postów
  • Skąd:Wrocław/Londyn

Napisany 14 marca 2013 - 02:49

Dakota, Desantownik, chętnie się przyłącze na rower:) wieki nie jeździłem...

 

tak poza tym daaawno daaawno temu 3 lata Taekwon-do, parę miesięcy Krav Magi, podłapane gdzieś parę sztuczek z Aikido...

No i przez całe życie miecz! zacząłem tłuc się z kolegami na kije jeszcze w przedszkolu i nigdy mi nie przeszło :) Ale niestety bardzo, bardzo amatorsko. Jak na czas na to przeznaczony jestem cienki jak dupa węża :P Najchętniej półtorak, szabla, +pokazowo mieczem świetlnym:)

 

Oprócz tego gram na perkusji, to się liczy? :D


Szwedzkie zuchy wyszły na piach
Kute w Walhalli młotem Thora po łbach
Wprost z Asgardu ich drakkar mknie
Nie wróci bo topi się!

- Swedish Pagans, tłumaczenie Błażeja.


#53 Dakota

Dakota
  • Użytkownik
  • 666 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 14 marca 2013 - 03:52

Dakota, Desantownik, chętnie się przyłącze na rower:) wieki nie jeździłem...

 

Po lesie Kabackim trasa do Powsina i z powrotem :P


No. Mischief is a small thing, a toy I've well used and discarded. This isn't mischief. This is mayhem.

#54 Placek

Placek
  • Pancerni
  • 624 postów
  • Skąd:Kraków

Napisany 14 marca 2013 - 04:01

Jak będzie następna trasa Sabatonu i Warszawa będzie na liście, to biore ze sobą rower :D.



#55 Rogal

Rogal
  • Użytkownik
  • 519 postów
  • Skąd:Włocławek

Napisany 14 marca 2013 - 04:24

Jeździjmy za nimi na rowerach po koncercie :D Spoko



#56 kredka

kredka

    Naczelna praczka batalionowych flag ;)

  • Użytkownik
  • 522 postów
  • Skąd:Nowa Dęba / Kraków

Napisany 14 marca 2013 - 05:34

Jak tylko mam okazję to jeżdżę konno - od około 15 lat. To mój sport numer jeden :wub: 

 

Poza tym lubię chodzić na basen (ostatnio trochę odpuściłam - muszę nadrobić). Co tydzień staram się chodzić na siatkówkę. Jak jest ciepło to rower, ale to dopiero od zeszłego roku się ogarnęłam, jakoś wcześniej mnie nie ciągnęło do tego. Co jeszcze... co rano wykonuję brzuszki korzystając z kołyski do ćwiczeń (kiedyś ćwiczyłam A6W ale w 3 tygodniu kręgosłup się nafoszył i po ćwiczeniach). Jak miałam rolki to jeździłam, ale jakoś dziwnie zaginęły :)

 

Poza tym z nieruchowych sportowych rzeczy, lubię oglądać czasem mecze piłki nożnej i siatkówki :)


Dewastator naczyń barowych.

---------------------

Dodany obrazek

#57 Agu_Sk

Agu_Sk
  • Użytkownik
  • 560 postów
  • Skąd:Skarżysko-Kamienna

Napisany 14 marca 2013 - 05:38

Co do A6W to aż tak źle z tym jest i nie idzie dotrzeć do końca?

Idag är någons sista dag. Och någons första. Märkliga vackra liv...

 


#58 kredka

kredka

    Naczelna praczka batalionowych flag ;)

  • Użytkownik
  • 522 postów
  • Skąd:Nowa Dęba / Kraków

Napisany 14 marca 2013 - 05:49

Ogólnie efekty są widoczne i po dwóch tygodniach - czuje się mięśnie i tak dalej, ale na mój kręgosłup za bardzo obciążające. W odcinku szyjnym i piersiowym tak mnie bolało, że nie dałam rady. Mimo, że starałam się wykonywać ćwiczenia poprawnie.

 

Sama wypróbuj i się przekonaj :)

 

Legendy głoszą, że ktoś skończył :D


Dewastator naczyń barowych.

---------------------

Dodany obrazek

#59 Agu_Sk

Agu_Sk
  • Użytkownik
  • 560 postów
  • Skąd:Skarżysko-Kamienna

Napisany 14 marca 2013 - 05:51

No właśnie zaczęłam niedawno

Idag är någons sista dag. Och någons första. Märkliga vackra liv...

 


#60 kredka

kredka

    Naczelna praczka batalionowych flag ;)

  • Użytkownik
  • 522 postów
  • Skąd:Nowa Dęba / Kraków

Napisany 14 marca 2013 - 05:56

To może Tobie się uda :) ja niestety już nie daję rady, i przez pracę też dodatkowo mój biedny kręgosłup wysiada przy większym obciążeniu. Dlatego się w tę kołyskę zaopatrzyłam :) dzięki niej jestem w stanie zrobić i 350 brzuszków, gdzie mięśnie brzucha pracują, a bólu nie ma :) 


Dewastator naczyń barowych.

---------------------

Dodany obrazek




0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników