Skocz do zawartości


Ikona Witajcie!

Zapraszamy do rejestracji na naszym forum :) Pomocny będzie dla Was Przewodnik dla nowych użytkowników. Bawcie się dobrze!


Zdjęcie

Sport


243 odpowiedzi na ten temat

#1 Dakota

Dakota
  • Użytkownik
  • 666 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 11 marca 2013 - 07:23

Mam nadzieję że znajdują się tutaj miłośnicy wysiłku fizycznego zarówno na świeżym powietrzu jak i na siłowni? :)

 

Jakie rodzaje sportu lubicie, uprawiacie? :)


No. Mischief is a small thing, a toy I've well used and discarded. This isn't mischief. This is mayhem.

#2 Stoow

Stoow

    człowiek-batalion

  • Użytkownik
  • 710 postów
  • Skąd:Bielsko-Biała / Warszawa

Napisany 11 marca 2013 - 07:25

Ja uprawiam wudżitsu i piwoshido.



#3 Placek

Placek
  • Pancerni
  • 624 postów
  • Skąd:Kraków

Napisany 11 marca 2013 - 07:26

Ja oprócz Wu-Jitsu i piwoshido, to jeszcze siłownia i zapisuję się na boks :).



#4 lohikaarme

lohikaarme
  • Użytkownik
  • 288 postów
  • Skąd:Jasło

Napisany 11 marca 2013 - 07:27

pływanie i czasem biegi ;)

#5 Mati

Mati
  • Użytkownik
  • 1 414 postów
  • Skąd:Krakow/BBa

Napisany 11 marca 2013 - 07:27

bieganie trzy razy w tyg- chyba, że pogoda jest nieznośna,  fitness i A6W :) do tego w lecie kitesurfing, basen, rolki a zimą narty i łyżwy :)



#6 Dakota

Dakota
  • Użytkownik
  • 666 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 11 marca 2013 - 07:28

jazda konna, joga, kiedyś kung- fu, chodziłam na siłownie ale jakoś się urwało i chce zacząć biegać jak zrobi się ciepło :)

 

Mati993 w którym tygodniu A6W jesteś? ;p 
Szkoda że nie jesteś z Wawy bo nie mam z kim chodzić na rolki i na łyżwy!!


No. Mischief is a small thing, a toy I've well used and discarded. This isn't mischief. This is mayhem.

#7 Stoow

Stoow

    człowiek-batalion

  • Użytkownik
  • 710 postów
  • Skąd:Bielsko-Biała / Warszawa

Napisany 11 marca 2013 - 07:33

Na łyżwy to akurat sporo ludu z Warszawy od nas chodzi :)



#8 Agu_Sk

Agu_Sk
  • Użytkownik
  • 560 postów
  • Skąd:Skarżysko-Kamienna

Napisany 11 marca 2013 - 07:33

Łoj, to ja lipnie, ale zabieram się za ostre treningi przed jesienią muszę być super-woman :) - za mną różne stepy, fitnesy, aerobiki, ale kontuzja wyeliminowała mnie na chwilę - w wolnym czasie strzelnica troszkę sportowo troszkę nie :) (wiem, słaby wysiłek fizyczny ;) )


Idag är någons sista dag. Och någons första. Märkliga vackra liv...

 


#9 Dakota

Dakota
  • Użytkownik
  • 666 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 11 marca 2013 - 07:36

a dlaczego akurat przed jesienią? :)

Ja mam w domu stepper i codziennie sobie powtarzam że bd przynajmniej pół godziny dziennie chodzić ale jest to zdecydowanie za rzadko. Chciałabym jak najszybciej wyeliminować negatywne skutki sesji zimowej przed wakacjami :P

 

Szkoda że zima się kończy :P (w końcu) ale może na rolki ktoś z Was też da się namówić :)


No. Mischief is a small thing, a toy I've well used and discarded. This isn't mischief. This is mayhem.

#10 Agu_Sk

Agu_Sk
  • Użytkownik
  • 560 postów
  • Skąd:Skarżysko-Kamienna

Napisany 11 marca 2013 - 07:41

Bo na jesieni podchodzę do egzaminów to służby w Policji, a tam jest sprawnościówka :)

A stepper też mam w domu i dzielnie 3 razy w tygodniu po godzince śmigam


Idag är någons sista dag. Och någons första. Märkliga vackra liv...

 


#11 Placek

Placek
  • Pancerni
  • 624 postów
  • Skąd:Kraków

Napisany 11 marca 2013 - 07:41

Przyjedź do Krakowa, to mogę wyjść na rolki :D.



#12 Puszek

Puszek
  • Użytkownik
  • 328 postów
  • Skąd:Kraków

Napisany 11 marca 2013 - 07:42

Basen , siatkówka, rower , piłka nożna i pogo :D haha



#13 Mati

Mati
  • Użytkownik
  • 1 414 postów
  • Skąd:Krakow/BBa

Napisany 11 marca 2013 - 07:44

@Dakota,  byłam przy 19 ale teraz przez trasę miałam tydzień odstępu i zaczynam od nowa, a Ty? :) kurczę, szkoda, że jesteś z Wawy, miałabym z kim biegać :> piątka współlokatorów i żaden się nie ruszy -.-



#14 keikan

keikan
  • Użytkownik
  • 206 postów
  • Skąd:Krak-Off

Napisany 11 marca 2013 - 07:44

ja juz zakończyłem karierę... Kyokushinkai zniszczyło mi kręgosłup, stawy biodrowe i mam naderwane ścięgna prawej nogi..

Jak to mówili ? sport to zdrowie?

Więc teraz tylko i wyłącznie sporty statyczne (siłownia dla utrzymania formy) i ew. basen.. W zimie takze narty, ale na zasadzie rekreacyjnej a nie wyczynowej...



#15 Placek

Placek
  • Pancerni
  • 624 postów
  • Skąd:Kraków

Napisany 11 marca 2013 - 07:47

Ja jak tylko będzie cieplej to zaczynam biegać :P.



#16 Dakota

Dakota
  • Użytkownik
  • 666 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 11 marca 2013 - 07:47

Bo na jesieni podchodzę do egzaminów to służby w Policji, a tam jest sprawnościówka :)

A stepper też mam w domu i dzielnie 3 razy w tygodniu po godzince śmigam

 

ooo to ktoś kto ma doświadczenie jeśli chodzi o stepper. Powiedz mi czy widać rezultaty jeśli się regularnie ćwiczy? Może mnie to zmotywuje żeby sobie wyrzeźbić sylwetkę przed wakacjami :)

 

efekty widzę tylko bezpośrednio po treningu, jest męczące można się spocić :) ale czy po dłuższym okresie regularnych ćwiczeń da rade schudnąć? ;)

 

Przyjedź do Krakowa, to mogę wyjść na rolki :D.

 

ok jak bd w Krakowie to zapamiętam żeby wziąć ze sobą rolki :D

 

@Dakota,  byłam przy 19 ale teraz przez trasę miałam tydzień odstępu i zaczynam od nowa, a Ty? :) kurczę, szkoda, że jesteś z Wawy, miałabym z kim biegać :> piątka współlokatorów i żaden się nie ruszy -.-

 

No kurcze!! Ja też!! Zawsze jest raźniej męczyć się w towarzystwie, tak samo jak z siłownią, dużo przyjemniej by mi się trenowało gdyby ktoś ze mną chodził :( w A6W dotrwałam do 14 tygodnia :P 


No. Mischief is a small thing, a toy I've well used and discarded. This isn't mischief. This is mayhem.

#17 Placek

Placek
  • Pancerni
  • 624 postów
  • Skąd:Kraków

Napisany 11 marca 2013 - 07:50

Ja ćwiczyłem A6W i dotarłem aż do 3 dnia, po czym w połowie ćwiczeń stwierdziłem, że idę na piwo :P.



#18 Puszek

Puszek
  • Użytkownik
  • 328 postów
  • Skąd:Kraków

Napisany 11 marca 2013 - 07:54

A6W - 13 dzień i odpadłem - może nie tyle ze zmęczenia co z powodu czasu jaki to zajmowało :)



#19 Agu_Sk

Agu_Sk
  • Użytkownik
  • 560 postów
  • Skąd:Skarżysko-Kamienna

Napisany 11 marca 2013 - 07:56

ooo to ktoś kto ma doświadczenie jeśli chodzi o stepper. Powiedz mi czy widać rezultaty jeśli się regularnie ćwiczy? Może mnie to zmotywuje żeby sobie wyrzeźbić sylwetkę przed wakacjami :)

 

efekty widzę tylko bezpośrednio po treningu, jest męczące można się spocić :) ale czy po dłuższym okresie regularnych ćwiczeń da rade schudnąć? ;)

Co do chudnięcia to trudno mi powiedzieć bo u mnie to nawet nie wskazane jest :) ale zdecydowanie lepsza kondycja i poprawa na figurze znaczna :)


Idag är någons sista dag. Och någons första. Märkliga vackra liv...

 


#20 Dakota

Dakota
  • Użytkownik
  • 666 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 11 marca 2013 - 07:59

wiadomo że nie mówię o niewiadomo jakim chudnięciu tylko raczej wróceniu do formy po zimie :) a jaki masz stepperek? z resztą i tak mnie już wystarczająco zmotywowałaś do działania!! :) :)


No. Mischief is a small thing, a toy I've well used and discarded. This isn't mischief. This is mayhem.




0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników