Skocz do zawartości

Ikona Witajcie!

Zapraszamy do rejestracji na naszym forum :) Pomocny będzie dla Was Przewodnik dla nowych użytkowników. Bawcie się dobrze!

Zdjęcie

A czytacie coś..?

727 odpowiedzi na ten temat

#721 Blazej

Blazej
  • Pancerni
  • 1699 postów

Napisany 12 styczeń 2019 - 05:31

Mam autograf Petera Bretta :D

Oryginał? Tylko pozazdrościć. Ja właśnie skończyłem cały cykl demoniczny i nie mam pojęcia co dalej robić ze swoim życiem  :(

Kto nie wierzy w cuda, ten nie jest realistą - Dawid Ben Gurion

#722 Connor

Connor
  • Użytkownik
  • 962 postów

Napisany 13 styczeń 2019 - 09:05

Błażej, ja w tej chwili na zmianę pożeram dwa cykle Mroza: Chyłka i Komisarz Forst;) Jak lubisz kryminały z dużą dawką humoru to polecam ;)

#723 Blazej

Blazej
  • Pancerni
  • 1699 postów

Napisany 13 styczeń 2019 - 04:29

Przeczytałem Chyłki, Forsty i trylogię "Parabellum". Nawet kiedyś Mrozowi wysłałem wiadomość - w jednym z tomów ciężarna Chyłka spytała, jaki jest pogląd Ironsów na aborcję; napisałem "to kill the unborn in the womb", w przeciwieństwie do solowego stanowiska Dickinsona - "Welcome home to an accident of birth". Nawet się chłop wirtualnie uśmiechnął.

Z polskich kryminałów jestem przede wszystkim fanem Miłoszewskiego i cyklu o prokuratorze Szackim. Miłoszewski napisał zresztą również znakomitą powieść grozy "Domofon". 

#724 Blazej

Blazej
  • Pancerni
  • 1699 postów

Napisany 15 styczeń 2019 - 10:28

Chociaż mój ulubiony tekst z Chyłki to rozmowa Oryńskiego z mec. Bucheltem: - Czytał pan Tolkiena? - Nie interesują mnie te nowoczesne wampiry.

#725 Nina

Nina
  • Sztab
  • 3617 postów

Napisany 23 luty 2019 - 07:58

A ja niedawno skończyłam Dzienny Patrol Siergieja Łukjanienko i trochę żałuję, że przed nim nie przeczytałam Nocnego Parolu, któy jest pierwszą częścią. Ciekawy alternatywny świat w którym trwa odwieczna walka Jasnych i Ciemnych, którzy swoje pierwsze życie przeżywają jak normalni ludzie ale tak naprawdę mają zupełnie inne obowiązki i oczywiście dodatkowe zdolności. 

Potem z racji tego, że książki już spakowałam do pudeł przed przeprowadzką, przesłuchałam Moralność Pani Dulskiej nagraną przez G.F.Darwin. Bardzo dobre, polecam! Słuchałam w aplikacji Lecton, która wydała mi się całkiem przyjazna.

I'm a victim of self-created brain defect - InLegend

#726 Blazej

Blazej
  • Pancerni
  • 1699 postów

Napisany 23 marzec 2019 - 05:37

Dlaczego "Gra o tron" mnie nudzi? Za stary jestem czy pierwszych kilkadziesiąt stron trzeba zmęczyć, tak samo jak np. w "Diunie"?

#727 Nami

Nami
  • Pancerni
  • 902 postów

Napisany 27 marzec 2019 - 08:21

Błażej, nie odpowiem, bo na razie nie mam czasu przeczytać. Ale patrząc na to, że mój szanowny tata ledwo przetrawił pierwszą część i stwierdził, że napisał ją jakiś niewyżyty erotoman, to obawiam się, że jednak opcja "jestem za stary" :P

"History's written today"

~Sabaton "Primo Victoria"

#728 Mati

Mati
  • Pancerni
  • 1391 postów

Napisany Dzisiaj, 16:34

niestety, nieskończone Shantaram oraz Szczygieł muszą zaczekać aż znowu przyjadę do domu.. alee, wczoraj odebrałam i będę się przymierzać do pierwszej części Królestwa popiołów S. J MAAS,  czeka mnie 740 stron *_* 

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników