Skocz do zawartości

Ikona Witajcie!

Zapraszamy do rejestracji na naszym forum :) Pomocny będzie dla Was Przewodnik dla nowych użytkowników. Bawcie się dobrze!

Zdjęcie

A czytacie coś..?

723 odpowiedzi na ten temat

#721 Blazej

Blazej
  • Pancerni
  • 1689 postów

Napisany 12 styczeń 2019 - 05:31

Mam autograf Petera Bretta :D

Oryginał? Tylko pozazdrościć. Ja właśnie skończyłem cały cykl demoniczny i nie mam pojęcia co dalej robić ze swoim życiem  :(

Kto nie wierzy w cuda, ten nie jest realistą - Dawid Ben Gurion

#722 Connor

Connor
  • Użytkownik
  • 962 postów

Napisany 13 styczeń 2019 - 09:05

Błażej, ja w tej chwili na zmianę pożeram dwa cykle Mroza: Chyłka i Komisarz Forst;) Jak lubisz kryminały z dużą dawką humoru to polecam ;)

#723 Blazej

Blazej
  • Pancerni
  • 1689 postów

Napisany 13 styczeń 2019 - 04:29

Przeczytałem Chyłki, Forsty i trylogię "Parabellum". Nawet kiedyś Mrozowi wysłałem wiadomość - w jednym z tomów ciężarna Chyłka spytała, jaki jest pogląd Ironsów na aborcję; napisałem "to kill the unborn in the womb", w przeciwieństwie do solowego stanowiska Dickinsona - "Welcome home to an accident of birth". Nawet się chłop wirtualnie uśmiechnął.

Z polskich kryminałów jestem przede wszystkim fanem Miłoszewskiego i cyklu o prokuratorze Szackim. Miłoszewski napisał zresztą również znakomitą powieść grozy "Domofon". 

#724 Blazej

Blazej
  • Pancerni
  • 1689 postów

Napisany 15 styczeń 2019 - 10:28

Chociaż mój ulubiony tekst z Chyłki to rozmowa Oryńskiego z mec. Bucheltem: - Czytał pan Tolkiena? - Nie interesują mnie te nowoczesne wampiry.

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników