Skocz do zawartości


Ikona Witajcie!

Zapraszamy do rejestracji na naszym forum :) Pomocny będzie dla Was Przewodnik dla nowych użytkowników. Bawcie się dobrze!


Zdjęcie

Sabaton na Wacken World Wide


8 odpowiedzi na ten temat

#1 MightyDrummer

MightyDrummer
  • Pancerni
  • 35 postów
  • Skąd:Poznań

Napisany 29 lipca 2020 - 01:53

Czołgiem!

 

Jak zapewne wiecie, w tym roku Wacken przychodzi do nas, i to za free :) Dzisiaj pierwsze koncerty, festiwal potrwa do soboty, etc etc. Sabaton jako jeden z głównych zespołów, mają grać całkowicie na live, stąd moje pytanie - czy ma ktoś z Was mniej lub bardziej oficjalne info w który dzień i o której godzinie ma być transmitowany ich występ? Jak przegapię Beyond the Black to najwyżej umrze jakiś króliczek, ale Sabatonu przegapić bym nie chciał :)



#2 Nina

Nina
  • Sztab
  • 4 058 postów
  • Skąd:Flower-Żul-strasse

Napisany 29 lipca 2020 - 03:53

Ciekawe info, może być fajnie! Podobno w sobotę koło 21 mają grać. Tak przynajmniej piszą na Facebooku.
I'm a victim of self-created brain defect - InLegend

#3 MightyDrummer

MightyDrummer
  • Pancerni
  • 35 postów
  • Skąd:Poznań

Napisany 30 lipca 2020 - 07:24

Właśnie to jest to, czekasz do ostatniej chwili, w końcu Twoja cierpliwość się kończy, piszesz post na forum i 2 minuty później widzisz posta od Szwedów z informacją kiedy, o której i po co xD

Ale dzięki Nina za odpowiedź! :D



#4 Nina

Nina
  • Sztab
  • 4 058 postów
  • Skąd:Flower-Żul-strasse

Napisany 30 lipca 2020 - 08:29

W ogóle przez cały czas myślałam, że tylko jakieś nagranie z zeszłego roku puszczą po prostu. Ale doczytałam, że ma być koncert w rozszerzonej rzeczywistości? Teraz mają moją ciekawość :D

Swoją drogą Blind Guardian też ma zagrać koncert! Całkiem fajne to Wacken w tym roku.
I'm a victim of self-created brain defect - InLegend

#5 Nina

Nina
  • Sztab
  • 4 058 postów
  • Skąd:Flower-Żul-strasse

Napisany 01 sierpnia 2020 - 10:10

Jak było? Ja całkiem przegapiłam wszystko :(
I'm a victim of self-created brain defect - InLegend

#6 Blond Mysz

Blond Mysz

    Art is hard.

  • Użytkownik
  • 29 postów
  • Skąd:zachodniopomorskie

Napisany 08 sierpnia 2020 - 12:10

Pewnie już do tego czasu to widziałaś, ale jakby co, to wklejam - można obejrzeć powtórkę :)

https://sabat.one/WackenReplay



#7 Nina

Nina
  • Sztab
  • 4 058 postów
  • Skąd:Flower-Żul-strasse

Napisany 08 sierpnia 2020 - 06:12

Widziałam :D Ale dzięki za link, pewnie komuś innemu się przyda. 

 

Jakoś mam wrażenie, że dziwnie to nagłośnione było. Albo Joakim wypadł z formy i się szybko zmęczył bo jakoś tak średnio brzmi. Ale poza tym uważam, że super inicjatywa :D Wszyscy na koncertowym odwyku siedzimy, więc taki koncert to już coś! Podoba mi się też ten cały zamysł rozszerzonej rzeczywistości. W tle świetne rzeczy się działy, których na normalnych koncertach albo nie widać albo w ogóle nie ma. Ciekawe czy jeszcze na jakimś festiwalu tak zagrają tego lata.


I'm a victim of self-created brain defect - InLegend

#8 ***Ruda***

***Ruda***
  • Pancerni
  • 188 postów
  • Skąd:Poznań

Napisany 11 sierpnia 2020 - 11:11

Mi się mega podobało, taka namiastka rzeczywistości 😊, zaplecze widowni fajnie wyglądało, chłopaki dali radę 🤘😊

#9 Blond Mysz

Blond Mysz

    Art is hard.

  • Użytkownik
  • 29 postów
  • Skąd:zachodniopomorskie

Napisany 12 sierpnia 2020 - 11:17

Ja byłam szczęśliwa z samego faktu możliwości obejrzenia ich chociaż w taki sposób :) Fajnie w ogóle zachowywali się na scenie, zupełnie tak, jakby naprawdę była przed nimi publiczność, bez "studyjnej" spiny. A co do Joakima, też odniosłam wrażenie, że go zadyszka łapała. Lockdown mu nie sprzyja :P






0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników