Skocz do zawartości


Ikona Witajcie!

Zapraszamy do rejestracji na naszym forum :) Pomocny będzie dla Was Przewodnik dla nowych użytkowników. Bawcie się dobrze!


Zdjęcie

Oberhausen 2020


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
6 odpowiedzi na ten temat

#1 Robert 04

Robert 04
  • Pancerni
  • 39 postów
  • Skąd:Piaseczno PL / Datteln DE

Napisany 03 lutego 2020 - 07:10

Witam Wszystkich.
Miałem wielki zaszczyt być na koncercie Sabaton, był to mój pierwszy ich koncert i chciałem powiedzieć, że jestem pod wielkim wrażeniem....co ja piszę...jestem szczęśliwy, że mogłem zobaczyć ich na żywo. Zabawa wspaniała, tyle to ja się nie na skladalem nawet w szkole robiąc pajacyki 🤣 Coś wspaniałego jak cała hala skacze. Miejsce też miałem blisko sceny, więc mogłem podziwiać ich z bliska. Jednym słowem 2 godziny wspaniałej zabawy i radości....no i te ciarki przechodzące po człowieku 😜 Był to mój pierwszy ich koncert jak już pisałem ale na pewno nie ostatni 🤘🤗
Pozdrowienia dla całej grupy Dodany obrazekDodany obrazek

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka



#2 Nina

Nina
  • Sztab
  • 4 058 postów
  • Skąd:Flower-Żul-strasse

Napisany 03 lutego 2020 - 08:01

Super, że Ci się podobało! Energia na ich koncertach rzeczywiście jest niesamowita. I fajnie, że udało Ci się zrobić zdjęcie z ciężarówką sabatonową. Na tej trasie mają aż 7 takich. Musi to świetnie wyglądać jak jadą w kolumnie przez całą Europę
I'm a victim of self-created brain defect - InLegend

#3 ***Ruda***

***Ruda***
  • Pancerni
  • 188 postów
  • Skąd:Poznań

Napisany 03 lutego 2020 - 09:04

Super, że jesteś zadowolony. Mega foto z ciężarówka ☺️ teraz wbijaj na zlot w kwietniu poznać nas ☺️

#4 BeXi

BeXi

    BeXi

  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Skąd:Gdynia

Napisany 03 lutego 2020 - 10:48

🤘🏻

#5 Robert 04

Robert 04
  • Pancerni
  • 39 postów
  • Skąd:Piaseczno PL / Datteln DE

Napisany 03 lutego 2020 - 01:06

Super, że jesteś zadowolony. Mega foto z ciężarówka ☺️ teraz wbijaj na zlot w kwietniu poznać nas ☺️

Uwierz, że bym bardzo chciał ale mamy już zaplanowany urlop na Maj ( komunia)...więc w Polsce a konkretnie okolice Warszawy i Lublina będę w pierwszej połowie Maja. Życzę Wam wspaniałej zabawy.......zresztą w gronie fanów Sabaton na pewno będzie udana.
Bawcie się dobrze 🤘👍

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka



#6 ***Ruda***

***Ruda***
  • Pancerni
  • 188 postów
  • Skąd:Poznań

Napisany 03 lutego 2020 - 06:08

Pewnie będzie jeszcze okazja żebyś kiedyś dotarł ☺️

#7 Kucharek

Kucharek
  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisany 14 lutego 2020 - 08:54

Moim zdaniem tą trasą i ostatnią płytą weszli do grona największych.






0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników