Skocz do zawartości


Ikona Witajcie!

Zapraszamy do rejestracji na naszym forum :) Pomocny będzie dla Was Przewodnik dla nowych użytkowników. Bawcie się dobrze!


Zdjęcie

Gdańsk - 01.09.2019

muzeumww2

  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
24 odpowiedzi na ten temat

#1 Nina

Nina
  • Sztab
  • 4 058 postów
  • Skąd:Flower-Żul-strasse

Napisany 24 sierpnia 2019 - 11:48

Nie do końca się to kwalifikuje jako koncert trasy TGW ale nigdzie indziej mi nie pasowało :)

 

Sabaton jako gość specjalny w Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku!
Pierwszego września odbędzie się widowisko "Tak zaczynała się wojna" w ramach obchodów 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej. Wystąpi tam wiele polskich gwiazd, a jako gość specjalny pojawi się zespół Sabaton. Zagrają oni kilka utworów związanych ściśle z tematyką spektaklu.

 

Koncert będzie transmitowany na żywo w TVP2 o godzinie 20:05

 

Więcej informacji na oficjalnej stronie wydarzenia: https://www.facebook...96126537884130/

 

Ceny biletów to 10zł / 20zł

 

Grafika promująca wydarzenie:

 

koncert_muzeumWW2_689x348-equal.jpg


I'm a victim of self-created brain defect - InLegend

#2 Katia

Katia
  • Pancerni
  • 304 postów
  • Skąd:Siemianowice Śląskie

Napisany 24 sierpnia 2019 - 12:52

Jedzie ktoś? Dla samego wydarzenia nie będzie mi się chciało robić tyle km

#3 Nina

Nina
  • Sztab
  • 4 058 postów
  • Skąd:Flower-Żul-strasse

Napisany 24 sierpnia 2019 - 10:12

Wiem, że vSpectrum z siostrą i koleżanką już mają bilety kupione i będą :D


I'm a victim of self-created brain defect - InLegend

#4 Ashka

Ashka
  • Pancerni
  • 428 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 25 sierpnia 2019 - 09:04

Wiem, że vSpectrum z siostrą i koleżanką już mają bilety kupione i będą :D

+ Marmulo i ja :)


Nikt z nas nie jest tak głupi, jak my wszyscy razem :D

#5 ***Ruda***

***Ruda***
  • Pancerni
  • 188 postów
  • Skąd:Poznań

Napisany 26 sierpnia 2019 - 12:07

Na dzień dzisiejszy jadę ☺️

#6 Karolka

Karolka
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisany 26 sierpnia 2019 - 01:50

Najprawdopodobniej ja też będę jechać  :D



#7 ***Ruda***

***Ruda***
  • Pancerni
  • 188 postów
  • Skąd:Poznań

Napisany 27 sierpnia 2019 - 05:41

Czy ktoś będzie jechał pociągiem? 😁

#8 Martek

Martek
  • Użytkownik
  • 46 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 27 sierpnia 2019 - 11:35

Hej 

Biletów na koncert do Muzeum II Wojny Światowej w Gańsku nie ma , prawdopodobnie jeżeli straż pożarna się zgodzi puszczą drugą pulę



#9 Blazej

Blazej
  • Użytkownik
  • 1 758 postów
  • Skąd:Somewhere in Time

Napisany 01 września 2019 - 12:42

Sabaton nie zagra w Gdańsku. Teraz pozostaje im życzyć szybkiego powrotu do zdrowia i dobrej formy.

https://www.rmf24.pl...dek,nId,3179794


Kto nie wierzy w cuda, ten nie jest realistą - Dawid Ben Gurion

#10 Kamyk

Kamyk
  • Użytkownik
  • 62 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 01 września 2019 - 03:14

Sabaton nie zagra w Gdańsku. Teraz pozostaje im życzyć szybkiego powrotu do zdrowia i dobrej formy.

https://www.rmf24.pl...dek,nId,3179794

Dobrze, że nic złego się im nie stało.


"Frantic tic tic tic tic tic tok"-Metallica "Frantic"

#11 Martek

Martek
  • Użytkownik
  • 46 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 01 września 2019 - 06:57

Straszne  to trzeba mieć pecha bardzo im współczuję  i życzę im szybkiego powrotu do zdrowi ,  a chciałam zaznaczyć  , ŻE straszny hejt idzie na nich ludzie zachowują się skandalicznie wstyd mi za nich 



#12 Nina

Nina
  • Sztab
  • 4 058 postów
  • Skąd:Flower-Żul-strasse

Napisany 02 września 2019 - 07:45

Hejt? :o Skąd? Gdzie? Naprawdę są ludzie, którzy nie rozumieją że dlługa podróż, skakanie na scenie i granie muzyki to nie jest dobry pomysł po wypadku samochodowym?
I'm a victim of self-created brain defect - InLegend

#13 Martek

Martek
  • Użytkownik
  • 46 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 02 września 2019 - 11:46

Przeczytałam to w różnych artykułach że to sataniści jak można było zaprosić taki zespół a poza tym , że tu 80 rocznica wybuchu II wojny światowej  a tu taki zespół który śpiewa utwory o armii niemieckiej ( rzekomo mieli zaśpiewać utwór o Bismarcku )  i jeszcze wiele  , wiele innych epitetów pod ich adresem było aż żal było to czytać ,  a i że ten ich wypadek to była jedna zwykła ściema



#14 ***Ruda***

***Ruda***
  • Pancerni
  • 188 postów
  • Skąd:Poznań

Napisany 02 września 2019 - 01:03

Martek ja też ostatnio byłam mega zaskoczona, nie spodziewałam się, że tyłu hejterów mają.

#15 Martek

Martek
  • Użytkownik
  • 46 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 02 września 2019 - 01:52

Ja  jestem w głębokim szoku że ludzie w ten sposób tak się zachowują



#16 Nina

Nina
  • Sztab
  • 4 058 postów
  • Skąd:Flower-Żul-strasse

Napisany 02 września 2019 - 08:37

Bardzo dziwne, że nadal są pomysły wciskania ich między "satanistów". Myślałam już, że są na tyle rozpoznawalni że ludzie chociaż mniej więcej rozumieją co oni robią. I problem z tym, że śpiewa o armii niemieckiej? Serio? xD Przecież ona była. Z książkami od historii też mają takie problemy, bo opowiadają o nazistach i innych?

 

A oglądaliście to widowisko? Dobrze wyszło czy dobrze, że jednak Sabatony na to nie dotarły bo byłoby im wstyd tam grać? :P


I'm a victim of self-created brain defect - InLegend

#17 Ashka

Ashka
  • Pancerni
  • 428 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 02 września 2019 - 10:01

Bardzo dziwne, że nadal są pomysły wciskania ich między "satanistów". Myślałam już, że są na tyle rozpoznawalni że ludzie chociaż mniej więcej rozumieją co oni robią. I problem z tym, że śpiewa o armii niemieckiej? Serio? xD Przecież ona była. Z książkami od historii też mają takie problemy, bo opowiadają o nazistach i innych?

 

A oglądaliście to widowisko? Dobrze wyszło czy dobrze, że jednak Sabatony na to nie dotarły bo byłoby im wstyd tam grać? :P

 

 

Na żywo wyszło całkiem poprawnie, choć sieczka stylistyczna była - od wierszy W. Broniewskiego, K.K. Baczyńskiego i K.I.Gałczyńskiego po Closterkeller ("Władza") i Boba Dylana -

może lepiej, że ich jednak nie było ;)

 

Prowadzący koncert Antoni Pawlicki wyjaśnił przyczyny nieobecności zespołu i przekazał ich zapewnienie, że postarają się dotrzeć do Gdańska najszybciej, jak to będzie możliwe.


Nikt z nas nie jest tak głupi, jak my wszyscy razem :D

#18 Martek

Martek
  • Użytkownik
  • 46 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 02 września 2019 - 10:27

Wydaje mi się , że jest to związane z ich nazwą Sabaton - jako sabat zlot czrownic , czartów , diabłów ,  a nie wiedzą albo nie chcą wiedzieć co to słowo oznacza  

Co do ich utworów to My wiemy , że oni śpiewają o różnych armiach ale może inni tego nie wiedzą , moim znajomym Sabaton się bardzo podoba . Czekali na ten koncert w Gdańsku         Moim zdaniem zabrakło ich utworów aby to wszystko podsumować szkoda . Zabrakło mi tam jeszcze jednej rzeczy  , że nie powiedziano , że mieli wypadek i że nie mogli do Gdańska przyjechać chociaż bardzo chcieli przecież  mieli być gościem honorowym na tym koncercie , Jeżeli tak się już stało to powinni puścić chociaż ich teledyski i zakończy to widowisko w ten sposób. Widowisko było OKI tylko Sabatonu tam zabrakło wielka szkoda to by było podsumowaniem co Niemcy nam Polakom zrobili



#19 Ashka

Ashka
  • Pancerni
  • 428 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 02 września 2019 - 10:51

...

Zabrakło mi tam jeszcze jednej rzeczy  , że nie powiedziano , że mieli wypadek i że nie mogli do Gdańska przyjechać chociaż bardzo chcieli przecież  mieli być gościem honorowym na tym koncercie , Jeżeli tak się już stało to powinni puścić chociaż ich teledyski i zakończy to widowisko w ten sposób. ...

 

Nieobecność Sabatonu została wyjaśniona, chyba tuż przed wejściem na wizję - nie wiem, jak to rozwiązali na antenie, osoby zgromadzone w Gdańsku zostały poinformowane, co się stało.


Nikt z nas nie jest tak głupi, jak my wszyscy razem :D

#20 Nina

Nina
  • Sztab
  • 4 058 postów
  • Skąd:Flower-Żul-strasse

Napisany 03 września 2019 - 07:08

Ouh, to jakoś dziwnie to zrobili. Do mnie moja Babcia zadzwoniła w trakcie oglądania tego widowiska w telewizji, że niedługo będzie Sabaton. Powiedziałam, że nie dotrą niestety i była bardzo zaskoczona bo nigdzie o tym nie było słowa :/ Trochę słabo to rozwiązali jeśli podczas transmisji rzeczywiście nic na ten temat nie powiedzieli.
I'm a victim of self-created brain defect - InLegend




0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników