Skocz do zawartości


Ikona Witajcie!

Zapraszamy do rejestracji na naszym forum :) Pomocny będzie dla Was Przewodnik dla nowych użytkowników. Bawcie się dobrze!


Zdjęcie

Warszawa - 24.01.2020

sabaton polska koncert

  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
114 odpowiedzi na ten temat

#101 kahha i mimi

kahha i mimi
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisany 20 stycznia 2020 - 01:38

hej , mam takie pytanko , kiedys obiecalam mojemu 12 letniemu synowi ze jak uda nam się wbić na koncert to zawieziemy chłopakom piwo z naszego lokalnego  browaru które nazywa sie RED Baron - ten red baron z ich kawałka:) byłaby opcja z tymi materiałami przekazac ??? 

http://www.browarjedlinka.pl/page/8

 

BREAKING NEWS

 

Udało nam się dogadać możliwość zdobycia autografów zespołu dla wszystkich naszych Pancernych! Jakoś przed koncertem zbierzemy rzeczy i przekażemy je do podpisania. Dajcie znać kto co przyniesie, żebyśmy byli przygotowani na każdą ewentualność :D



#102 Nami

Nami
  • Pancerni
  • 965 postów
  • Skąd:Kraków

Napisany 21 stycznia 2020 - 10:31

@Nina - muszę być w sobotę rano w Poznaniu :( Mam pociąg o 5.

@Tequila - tak ;) Tylko muszę z Łodzi dojechać ;)

Ktokolwiek - u kogo koło 16 będę mogła zostawić rzeczy i koło 3 nad ranem wziąć prysznic? :D

"History's written today"

~Sabaton "Primo Victoria"


#103 Nina

Nina
  • Sztab
  • 4 058 postów
  • Skąd:Flower-Żul-strasse

Napisany 21 stycznia 2020 - 10:58

@kahha i mimi - myślę że nie będzie problemu! Fajny pomysł z tym piwem. O której będziesz na miejscu?
I'm a victim of self-created brain defect - InLegend

#104 kahha i mimi

kahha i mimi
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisany 21 stycznia 2020 - 02:41

hej , bede w wawie od około 12 takze podrzuce gdzie trzeba i o której potrzebujesz. baze mamy koło torwaru.  to lece dzis wobec tego  do browaru odebrac zgrzewke

@kahha i mimi - myślę że nie będzie problemu! Fajny pomysł z tym piwem. O której będziesz na miejscu?



#105 Nina

Nina
  • Sztab
  • 4 058 postów
  • Skąd:Flower-Żul-strasse

Napisany 23 stycznia 2020 - 01:20

PLAN
--------------------------
- od rana czas wolny na zwiedzanie 1f61b.png
- ok. 15.00 jedzenie w Quchnia Rozbrat
- 16.15 Pancerni wymarsz pod Torwar
- 17.30 otwarcie bram
- po koncercie spotykamy się przy naszym banerze i razem ruszamy do pubu Przejście

 

Do zobaczenia jutro! 1f603.png

 

P.S. Dajcie znać kto będzie chciał jeść w Quchni o 15.00, to zrobię rezerwację stolików.

 


I'm a victim of self-created brain defect - InLegend

#106 Robert 04

Robert 04
  • Pancerni
  • 39 postów
  • Skąd:Piaseczno PL / Datteln DE

Napisany 23 stycznia 2020 - 03:16

Hejka....mam pytanie, pewnie wyda się starym bywalcą koncertów głupie...ale ja idę pierwszy raz na koncert Sabaton i moje pytanie dotyczy właśnie autografu....jak to wygląda, czy jest w ogóle szansa się dostać i kiedy je dają?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka



#107 pacy

pacy
  • Użytkownik
  • 641 postów

Napisany 23 stycznia 2020 - 07:14

Szansa jest zawsze choć im bardziej popularni się stają tym trudniej na nich trafić.

#108 Kucharek

Kucharek
  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisany 25 stycznia 2020 - 02:50

Na gorąco po koncercie. Świetne, piękne, magiczne widowisko! Były kiedyś jakieś obawy - bardziej ogólne - o kondycję głosu Joakima. W Warszawie wszystko lub prawie wszystko zaśpiewać perfekcyjnie. Wsłuchiwałem się dokładnie z miejsc siedzących dokładnie naprzeciwko sceny i wyszło idealnie. Moim zdaniem są dwie rzeczy, do których można się przyczepić - na naszych miejscach - sektor Y - słabo była nagłośniona perkusja (głównie talarze) i najważniejsze - nie znam dokładnie rozkładu Torwaru, ale wydaje mi się, że scena mogłaby być ustawiona bardziej z tyłu, dzięki czemu mogłoby wejść jeszcze więcej ludzie. Niby Sold out, ale raptem sześć tysięcy. Nie rozumiem. Chętnych było dużo, dużo więcej.



#109 Nina

Nina
  • Sztab
  • 4 058 postów
  • Skąd:Flower-Żul-strasse

Napisany 25 stycznia 2020 - 06:19

Zasieki, Carolusowe mundurki, maski, keyboard baronowy, dużo utworów z Apo, dodatkowe Winged Hussars no i to co się cały czas działo na ekranie z tyłu... Postarali się panowie :D Tylko tych ulotek mogli wystrzelić trochę więcej.
I'm a victim of self-created brain defect - InLegend

#110 Helluś

Helluś
  • Pancerni
  • 253 postów
  • Skąd:Zgierz

Napisany 25 stycznia 2020 - 08:16

Oglądałem chłopaków i was na YT. Ciekaw jestem kto chodził z kamerą.



#111 Kamyk

Kamyk
  • Użytkownik
  • 62 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 26 stycznia 2020 - 11:19

Ale ten koncert był dobry. Świetna, duża setlista, organy, 5 utworów razem z Apocalyptycą. Chłopaki grali bardzo energicznie, głos Joachima był bardzo dobry, a ton gitar miodny i mięsisty.


"Frantic tic tic tic tic tic tok"-Metallica "Frantic"

#112 Nina

Nina
  • Sztab
  • 4 058 postów
  • Skąd:Flower-Żul-strasse

Napisany 26 stycznia 2020 - 10:42

Zdjęcia od vSpectrum: https://sabaton.pl/g...24warszawa.html


I'm a victim of self-created brain defect - InLegend

#113 Nina

Nina
  • Sztab
  • 4 058 postów
  • Skąd:Flower-Żul-strasse

Napisany 27 stycznia 2020 - 07:11

Bardzo ciekawa relacja warszawskiego koncertu: https://magazyngitar...1-2020-warszawa

 

"Niestety show, choć przyjęty ciepło przez zebranych, jak dla mnie położyła nadmiernie prężąca się Elize Ryd, która chyba pomyliła metalowy koncert z popisami gwiazd pop. "

 

"Zresztą, nie inaczej jest w przypadku dwóch gitarzystów (wokalistów), którzy w przeciwieństwie do Joakima Brodéna faktycznie umieją śpiewać, o czym najlepiej przekonywali się ci, którzy stali odpowiednio blisko sceny."


I'm a victim of self-created brain defect - InLegend

#114 Tequilla

Tequilla
  • Sztab
  • 166 postów
  • Skąd:Malbork

Napisany 27 stycznia 2020 - 07:55

Na Torwarze byłam pierwszy raz i na sam Torwar narzekać będę. Siedzenia są mega niewygodne, a te gumy na schodach tak śliskie, że prawie przed koncertem zaliczyłam majestatyczną glebę, ale dobre ludzie pomogli <3 Ale okej hala budowana w latach '50. W sumie to żałowałam, że nie przytulam barierek razem z Wami :P

Tak czy siak. Koncert mega. Fajnie widzieć z trasy na trasę jak zmienia się cały koncept, jest co raz więcej bajerów i chłopaki się po prostu bawią by zrobić dobre show.

Najbardziej podobało mi się "zestrzelenie czołgu" podczas Night Witches, to było takie urocze. Setlista w porządku, choć troszkę mnie dźga, że Winged Hussars trochę wypycha 40:1 z koncertów.

 

Amaranthe... Lubię niektóre kawałki, ale na żywo było słabo szczerze mówiąc. Coś z ustawieniem nagłośnienia było imo nie halo, bo choć znałam kawałki to miałam problem je rozpoznać i sam śpiew Elize na żywo nie był zbyt spektakularny. Za to jakby to ujął mój chłopak - fanservice 10/10, tak chodzi o strój Elize i sposób w jaki kobieta się wyginała na scenie.

 

Apocalyptica - nie jestem fanem, ale na żywo było miło posłuchać. Przyjemnie i czysto, dobrze się bawiłam.

 

Sabaton... Jest Sabatonem, tyle w temacie xD


Dodany obrazek
'Call me a dreamer, call me insane,
I'll survive the storm, I'll take the pain.'


#115 Inferno

Inferno
  • Użytkownik
  • 122 postów
  • Skąd:Pszczyna

Napisany 27 stycznia 2020 - 11:31

Kilka nagrań z Warszawki :) Pierwszy raz na trybunach, to i ponagrywać można było:

 

 







Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: sabaton, polska, koncert

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników