Skocz do zawartości


Ikona Witajcie!

Zapraszamy do rejestracji na naszym forum :) Pomocny będzie dla Was Przewodnik dla nowych użytkowników. Bawcie się dobrze!


Zdjęcie

Pomoc w odnalezieniu się w Krakowie

kraków

2 odpowiedzi na ten temat

#1 OzlanSky

OzlanSky
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Skąd:Warszawa/Goniądz

Napisany 22 maja 2018 - 09:57

Witam serdecznie,

 

Tak się losy życiowe i kadrowe toczą, że od sierpnia/września przeprowadzam się z Warszawy do Krakowa no i chciałbym się w to miasto wdrożyć. Pomysłów na to jest cała masa, ale żeby choć trochę nie błądzić po omacku, postanowiłem, że popytam lokalsów o radę, przynajmniej od strony jednego hobby. Chciałbym zbudować sobie siatkę metalowych miejsc, klubów, gdzie będzie można spędzić weekend na koncertach i innych formach dobrej zabawy (jakieś retro imprezy taneczne jak najbardziej). W wawie bujałem się głównie po takich miejscówach jak VooDoo, Metal Cave, Potok, Hydrozagadka, na coś większego szło się do Proximy lub Progresji. Wymieniłem te miejsca, bo o ile wydarzenia wydarzeniami, ale cechowały się one dobrym klimatem, może ktoś je kojarzy i pomoże mi znaleźć ich krakowskie odpowiedniki.

 

Liczę na Was i mam nadzieję, że zobaczymy się na koncercie czy bronxie w Krk!



#2 Nina

Nina
  • Sztab
  • 4 058 postów
  • Skąd:Flower-Żul-strasse

Napisany 24 maja 2018 - 12:21

O, w Krakowie na pewno się przyda świeża krew wśród Battalionu! :D

 

A zanim się przeprowadzisz, to zajrzyj na jakieś nasze ognisko nad Wisłą w Warszawie jeszcze!


I'm a victim of self-created brain defect - InLegend

#3 Nami

Nami
  • Pancerni
  • 965 postów
  • Skąd:Kraków

Napisany 24 maja 2018 - 08:45

Przyda się, chociaż ostatnio niby był świeży napływ krwi i co? I nico xD


"History's written today"

~Sabaton "Primo Victoria"






Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: kraków

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników