Skocz do zawartości


Ikona Witajcie!

Zapraszamy do rejestracji na naszym forum :) Pomocny będzie dla Was Przewodnik dla nowych użytkowników. Bawcie się dobrze!


Zdjęcie

Blind Guardian, 24.06.2016, Warszawa

blind guardian koncert progresja hansi

14 odpowiedzi na ten temat

#1 Nina

Nina
  • Sztab
  • 4 058 postów
  • Skąd:Flower-Żul-strasse

Napisany 15 maja 2016 - 10:06

Tak sobie oglądam transmisję na żywo z koncertu w Niemczech i przeglądam forum... jak to możliwe, że nie powstał jeszcze ten temat?! :D

 

Blind Guardian przyjeżdża do Polski już za miesiąc. 24 czerwca zagrają w Progresji. Zeszłoroczny koncert był przegenialny. Obstawiam, że tym razem nie będzie inaczej. Kto idzie? 

 

cena: 135zł w przedsprzedaży, potem 145zł

wydarzenie na fb: https://www.facebook..._tab=highlights

 

W ramach przypomnienia Bard's Song z zeszłego roku:


I'm a victim of self-created brain defect - InLegend

#2 kissedbyfire

kissedbyfire
  • Użytkownik
  • 106 postów
  • Skąd:Sieradz/Kraków

Napisany 15 maja 2016 - 10:20

Ja podejmę decyzję 1 czerwca, bo mam egzamin tego dnia i dopiero po rejestracji będę wiedzieć, czy uda mi się przyjechać. Mam nadzieję, że będę :-D

#3 Dakota

Dakota
  • Użytkownik
  • 666 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 16 maja 2016 - 02:17

jeśli nie wywieje mnie do Goleniowa to będę  :D


No. Mischief is a small thing, a toy I've well used and discarded. This isn't mischief. This is mayhem.

#4 Ubikuki

Ubikuki
  • Użytkownik
  • 111 postów
  • Skąd:Warszawa / Poznań

Napisany 17 maja 2016 - 08:01

Ja się mogę przyłączyć do wycieczki :D



#5 Miri

Miri
  • Użytkownik
  • 367 postów
  • Skąd:Lublin

Napisany 17 maja 2016 - 09:53

Ja od miesiąca mam bilet i już nie mogę się doczekać zobaczenia ich po raz pierwszy na żywo!  ^_^



#6 Ubikuki

Ubikuki
  • Użytkownik
  • 111 postów
  • Skąd:Warszawa / Poznań

Napisany 19 maja 2016 - 10:18

No to już mnie przekonałaś na 100%

Też sobie kupię :D



#7 Nina

Nina
  • Sztab
  • 4 058 postów
  • Skąd:Flower-Żul-strasse

Napisany 24 maja 2016 - 02:17

Super! 

 

Z Miri planujemy pójść pod Progresję jak najwcześniej - bardzo liczę na to, że uda nam się być pod barierkami. Ostatnio udało się to dzięki uprzejmości Frodliego. Jeśli bramy będą otwierać o 18, to jakoś koło 16 warto by było już tam być. Mam nadzieję, że nie będzie padać bo w zeszłym roku było trochę mokro.


I'm a victim of self-created brain defect - InLegend

#8 Narrin

Narrin
  • Użytkownik
  • 389 postów
  • Skąd:Kabaty

Napisany 24 maja 2016 - 06:04

Zazdraszczam, bo przegapiam - 24 czerwca to święto przesilenia letniego, które świętujemy z przyjaciółmi w Szwecji, więc nie ma jak przyjechać...

 

Za to zobaczę ich za dwa tygodnie na Sweden Rock i na pewno opowiem jak było!



#9 Cezar

Cezar

    Gut geschäft commando

  • Użytkownik
  • 1 855 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 24 maja 2016 - 06:14

 Jeśli bramy będą otwierać o 18, to jakoś koło 16 warto by było już tam być. Mam nadzieję, że nie będzie padać bo w zeszłym roku było trochę mokro.

Czyli będziecie na 20 xD 


Dodany obrazek

---------------------------------------

Dodany obrazek

#10 Nina

Nina
  • Sztab
  • 4 058 postów
  • Skąd:Flower-Żul-strasse

Napisany 18 czerwca 2016 - 07:06

Hansi powiedział, że koncert będzie nagrywała niemiecka telewizja. Chcą zrobić z tego jakiś dokument :D

 

To o której się spotykamy pod Progresją? Ja mam w kalendarzu zapisaną godzinę 16. Myślę, że to tak optymalnie będzie. 


I'm a victim of self-created brain defect - InLegend

#11 Cezar

Cezar

    Gut geschäft commando

  • Użytkownik
  • 1 855 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisany 18 czerwca 2016 - 09:30

Trzeba byłoby zapytać Frodliego od której ostatnio koczował :P


Dodany obrazek

---------------------------------------

Dodany obrazek

#12 Frodli

Frodli

    4ever online

  • Użytkownik
  • 325 postów
  • Skąd:Starachowice

Napisany 19 czerwca 2016 - 07:47

Nie pamiętam, kiedy ostatnio przybyłem. Z Poznania jechałem pociągiem bodajże około 12, więc na Zachodniej byłem jakoś 3h15 min później, potem przejazd autobusem. Możliwe, że bylem koło tej 16 na miejscu, ale głowy nie dam. W tym roku mnie zabraknie, bo świadkuję na ślubie przyjaciela :D


Polska wojna tu była tak!
A my śpiewamy pod publikę joł Warszawo Walcz!

#13 Nina

Nina
  • Sztab
  • 4 058 postów
  • Skąd:Flower-Żul-strasse

Napisany 24 czerwca 2016 - 02:01

To już dzisiaj!

 


I'm a victim of self-created brain defect - InLegend

#14 Sir Druggist

Sir Druggist

    From darkness we come and to darkness we sail!

  • Użytkownik
  • 429 postów
  • Skąd:Poznań

Napisany 26 czerwca 2016 - 08:48

Żyjecie po koncercie?

 

Opowiadajcie jak było :D



#15 Nina

Nina
  • Sztab
  • 4 058 postów
  • Skąd:Flower-Żul-strasse

Napisany 30 czerwca 2016 - 12:31

Mnie dopiero wczoraj szyja przestała boleć :D Koncert prześwietny. Widziałam ich drugi raz w życiu ale mam wrażenie, że każdy ich występ jest na najwyższym poziomie.

Na temat supportu chyba po prostu szkoda się wypowiadać. Wydaje mi się, że zagrali dokładnie to samo co rok temu i dokładnie tak samo nijakie to było.

The Ninth Wave jako intro jest niesamowite. Wspaniale przenosi publiczność w świat fantazji, smoków i magii. Pełne patosu (potasu #pdk) chóry powodują momentalne pojawienie się gęsiej skórki. Potem na scenę weszli muzycy, a chwilę po nich HANSI <3

Set był naprawdę mocny. Myślę że oni mają tak wiele dobrych utworów, że trudno by było wybrać jakieś słabe. Po raz pierwszy na żywo zagrali Curse of Feanor. Nightfall... jest moim ulubionym albumem, więc im więcej kawałków z niego grają tym lepiej :D Wspólnie wszyscy odśpiewaliśmy refren Valhalli jakieś 20 razy. A jakby tego było mało, to gdy muzycy zeszli ze sceny przed bisami też wspólnie to pośpiewaliśmy już bez wsparcia ze strony zespołu. Później Hansi nas prosił, żebyśmy tego nie robili ale oczywiście na Bard's Song cała Progresja usiadła, Prezes stanął w fosie ale po chwili też przykucnął i widać było, że jest pod ogromnym wrażeniem. Przez cały koncert Marcus promiennie uśmiechał się do wszystkich, mi się udało zdobyć kostkę i zaśpiewać kawałek któregoś utworu patrząc Hansiemu w oczy (ach...). Wydaje mi się też, że tym razem Hansi jakiś bardziej gadatliwy na scenie był, sypał żartami, opowiadał jakieś głupoty.

A po koncercie udało nam się porozmawiać chwilę z Marcusem i Hansim. Bardzo miło było, poproszę jeszcze raz :)
I'm a victim of self-created brain defect - InLegend





Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: blind guardian, koncert, progresja, hansi

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników